Rodyti:
2022-02-21, 12:21
UAB "DPD Lietuva"

DPD - MELAGIŲ TRAGEDIJA

 DPD - melagių ir tinginių kontora. Nesugeba pristatyti siuntos Vilniuje (!) per 6 dienas.  Siunta jiems atiduota 02.15, žadėjo pristatyti 02.17 (tądien žadėjo du kartus - pirmąkart nesugebėjo, dar po trijų valandų ir vėl "palūžo"). Žadėjo ir 02.18, ir 02.21: nepristato, formaliai atsiprašo ir toliau žada (E-mail: greta.
2022-02-10, 12:37
VU SA

VU SA - GĖDA

 Per paslaugos.lt platformą siautėja VU SA pasamdytų influencerių grupuotė, kuri "formuoja nuomonę" apie rašto darbų konsultantų paslaugų "pigumą", Intensyviai rašinėja užklausas su itin mažu biudžetu ir tokia savo veika nori įdiegti konsultantams, kad atseit "neapsimoka dirbti". Taip pat šitie, drįsčiau sakyti, nusikaltėliai šmeižia konsultantus viešosiose skundų ir atsiliepimų platformose.
2022-01-27, 13:16
Višilta

VIŠILTA, BENDRAVIMO PATIRTIS

Kreipdamiesi į tokią įmonę, visada  tikimės, kad kreipėmės pas profesionalus. Gaila, bet nevisada taip išeina. Norėčiau pasidalinti savo įspūdžiais apie šią įmonę."Višilta" mano namie įrengė rekuperacinę-vėdinimo sistemą, grindų šildymo sistemą, ir prijungė karšto vandens boilerį.Kai rengė rekuperacinę sistemą, sunkiai pažeidžia rostverką (keliose vietose pilnai perpjovė vidinę armatūrą).
2022-01-20, 20:39
Indema

INDEMA

Paslaugų tiekėjai naprasidėkite. Neatsiskaito, meluoja, sukčiauja. Juk žinoma, kad kai nenori atsiskaityti visada rasi priežastį. Kaip tiek urodų vienoje vietoje susibure... nuoširdžiai neprasidėkite su apgavikais Indema, Lini ir t.t.
2021-11-29, 20:23
Monoideja

UAB "MONOIDEJA" NEKOKYBIŠKI BALDAI

 Žmonės noriu jūsų įspėti, jokių būdų neprasidėkite su šia firmele UAB "Monoidėja". Baldai nekokybiški, neatitinka pagal paskirtį, brokuoti. Pardavėjo malonumas baigiasi po baldų pardavimo. Visa atsakomybė už nekokybišką prekę bandoma visais būdais pakabinti ant pirkėjo. Labai agresyvus, neadekvatus šios firmeles atstovai.
2021-11-22, 15:43
Edvinas Sinkevičius

EDVINAS SINKEVIČIUS AUTO DALIŲ PARDAVĖJAS

Sveiki, noriu pasidalinti bloga patirtim su Edvinu Sinkevičium, auto dalių pardavėju, kuris ne pirmą kartą parduoda sugedusias auto dalis ir negrazina pinigų.Nerekomenduojamas Edvinas Sinkevičius.   
2021-09-25, 23:47
Taures Amerishopas

TAURES AMERISHOPAS

NEPATIKIMA TARPININKE - paliks Jus ir be reikiamos prekes, ir be pinigu. Jokiu budu nepirkite prekiu is prisistatancios kaip Brigita, kuri parduoda US prekes ir neprasykite jos tarpininkavimo paslaugu. Atsiunte bet ka vietoj reikiamos prekes ir atsisake grazinti sumoketus pinigus. SAUGOKIT SAVO PINIGUS IR NERVUS.
2021-09-25, 20:06
Aitrena

UAB AITRENA

 Labai nusivyliau šita įmone: labai stipriai užtempė darbus, nesilaiko sutarties sąlygų, neišsivežė šiukšlių, darbus atliko nekokybišksai, darbininkai nuolatos arba neblaivūs arba su kvapu, direktorius nekelia ragelio ir neatsako į laiškus kai jam nepatogu. Susidėkite su šia įmone tik jei norit papildomo galvos skausmo ir didžiulių išlaidų.
2021-09-15, 17:02
Žydrūnas Degutis

ŽYDRŪNAS DEGUTIS MARIJAMPOLĖ

Gudruolis iš Marijampolės. Skelbiasi Facebook grupėse, kad atlieką stogų dengimo ir terasų statymo darbus. Ima avansus iš žmonių, neva medžiagoms įsigyti. Netgi pasirašo avanso paėmimo raštelį. Pradžioje žada atlikti darbus, vėliau žada gražinti pinigus. Po to nebekelia ragelio ir slapstosi. Į pinigų išviliojimo schemą yra įtraukti ir jo žmona su vaikais.
2021-08-02, 11:33
Clinic DPC

CLINIC DPC

 Atvykome su vaiku į kliniką tikrinti dantų, administratorė pasakė, kad nėra gydytojos ir pasirodo bandė susisiekti sms ir skambino. Patikrinau telefoną - jokių sms, skambučių, sakau skambinkit - prie mano akių paskambino ir telefonas suskambėjo. Atvykome iš kito miesto galo, labai labai labai negražu! Likome apgauti.