2023-04-18, 11:25
UAB “Constro”

UAB “CONSTRO”

Neprasidėkit su šiuo UAB. Jeigu jūsų projektui kuratore paskirs Aureliją - bus ir cirko, ir karuselės. Kas susidūrė - visi žino.

Vyriausia suvirinimo ir elektrikos specialistė Aurelija iš Plungės ofiso telefonu pati nuspręndžia, kas yra specas, o kas - ne. Mėgsta pasižaisti su žmonių išsiuntimais ir atsiuntimais - savaime aišku, ne savo, bet UABo sąskaita, tačiau išskirtinai vien savo pačios nuožiūra. Matyt, Lietuvoje patyrusių specialistų vis dar “eilės laukia”. O administratorė Aurelija UABui yra svarbiau, todėl ji UABo pinigų negaili - nei NEBEuždirbtų, nei papildomai eksperimentiniams siuntinėjimams ten-atgal taškomų.

Į vietose dirbančių vadovų nuomonę personalo klausimais jai giliai nusišvilpt - už nesutikimą su save karūnavusios Aurelijos nuomone jinai neužilgo paruoš atleidimą ir jums - toks neįkainojamas yra Aurelijos adminsitracinio darbo svarbumas.

Žodžiu, nerėkia ten realius pinigus uždirbančio personalo. Negaiškit laiko, kas planuojat ilgalaikį darbą.

Kolektyviniai palinkėjimai mergaitei Aurelijai nuo suvirintojų, montuotojų ir elektrikų būrio! Tau, mergyt, sėkmės pačiai nueiti dirbti visą šį darbą, nes atvirai žlugdyti UAB “Constro” verslą perspektyvoje tau sekasi idealiai ir be palinkėjimo.

Saulius