2022-01-27, 13:16
Višilta

VIŠILTA, BENDRAVIMO PATIRTIS

Kreipdamiesi į tokią įmonę, visada  tikimės, kad kreipėmės pas profesionalus. Gaila, bet nevisada taip išeina. Norėčiau pasidalinti savo įspūdžiais apie šią įmonę.
"Višilta" mano namie įrengė rekuperacinę-vėdinimo sistemą, grindų šildymo sistemą, ir prijungė karšto vandens boilerį.
Kai rengė rekuperacinę sistemą, sunkiai pažeidžia rostverką (keliose vietose pilnai perpjovė vidinę armatūrą). Atstatymo darbai aišku buvo už mano sąskaitą. Jie nepripažino savo klaidų.
Karšto vandens boilerį pajungė taip, kad cirkuliacinės siurblys vanduo per boilerį ne pumpuoja. Aš turėjau tai jiems įrodinėti.
Neseniai susidūriau su grindinio šildymo sistemą problemas. Problema buvo su automatika kuri instaliavo "Višilta". Kadangi po instalcijos, meistrai nepaliko naudojimo instrukcijos, nusprendžiau kreiptis į "Višiltą" dėl serviso. 5 mėnesius "maitino pusryčiais" ir žadėjo privažuoti patikrinti sugedusį automatiką. Keletą kartų melavo, kad tikrai atvažiuos kitą savaitę. Paskui išvis neatsiliepė į skambučius. Pagaliau man tai rimtai nusibodo. Problemą išspręndžiau pats. Radau tos automatikos oficialiai įgaliotą gamintojo atstovą Lietuvoje. Jie labai greitai ir kokybiškai atliko visus patikrinimo darbus, išrašė defektacijos aktą tinkanti draudimui.
Gal būt man tik tai "pasisekė". Bet atsižvelgiant į savo patirtį, siūlau nekreiptis į šitą įmonę dėl jokių užsakymų. Mano manymu, "Višilta" atrodo kaip paprastas kooperatyvas, kuris perka-parduoda ir ne už ka neatsako.

Aleksej

Skaitytojų komentarai

SexiDrom 2022-12-09, 12:43

https://sexidrom.com

BustyPorn32G 2022-12-12, 11:33

https://bustyporn32g.com

Rašyti komentarą

Komentaro ilgis negali būti ilgesnis nei 2000 simbolių

Spausdami "Komentuoti", Jūs sutinkate su "Informacijos įvedimo taisyklėmis" ir "Atsakomybės ribojimo ir privatumo" sąlygomis.