2010-03-28, 22:01
Degalinė Aidma

ŠIAULIUOSE DEGALINEJE AIDMA STEBŪKLAI

Susiduriau su idomia situacija. Viena darbo dienos ryta uzsukau i Aidmos degaline esancia Šiauliuse Architektu ir Jablonskio gatviu sankryzoje ir pyliausi dyzelino. Idejes pistoleta neisgirdau iprasto garso kaip, kad kuras begtu bet girdejosi sniokstimas ir po kiek laiko dumai kazkokie verztis is bako pradejo. Istraukiau pistoleta ir pagalvojau, kad pasibaige pas juos kuras, bet tiek to pagalvojau ir palikau taip. Pasiziurejau kad buvau apie 10 ltr isipyles. Nuejau susimokejau ir atejes vaziuoti pamaciau, kad nei kiek kuro rodykle nepakilus aukstyn. Taip, kad gavosi sumokejau ne uz kura, o uz ora. Netvarka, zmones apgaudineja! Dar butu uzdeje koki uzrasa, kad neveikia ar kuro nera, bet ne, geriau gal apgaus ka nors ir pinigu pasilups! Zmones bukit atidus!

Valentas (Šiaulių m.)

Skaitytojų komentarai

Ligita 2010-04-01, 13:08

Kažkodel isipylus kuro Aidmoj nuvaziuoji daug maziau km. negu ta pati kieki isipylus Statoile

Rita 2010-04-13, 16:30

 Todel, kad maziau pila

Žana 2010-05-16, 19:05

Tas pats ir Basanavičiaus gatvėje ,,Žemaitijos kuras" atrodo. Tai vagia taip pat. Bendrai girdėjau, kad visose degalinėse vagia, kad isipylus kuro skalės duomenys nesutinka su ipilto kuro kiekiu, ir nuvažiuoji mažiau kilometrų.

giedrius 2010-10-25, 09:14

pilu kura aidmoje jau 15 metu ir neturejau problemu

Giedriui 2010-11-12, 15:29

 Aideli, negražu sau komplimentus dalinti...

Giedriui 2010-11-12, 15:29

 Aideli, negražu sau komplimentus dalinti...

Aidma 2010-12-08, 14:50

 

apgaudinėja kaip dar“ svietas“  nematė kad ir šiandiena važiuoju pro“ Aidma“ pamatau kad dujų kaina mažesnė negu kitose degalinėse  užsipilu einu susimokėti paduodu nuolaidų kortelę operatorius pora kartu perbraukei o paskui pasako kad nuolaidos nebus nes tipo kainos labai grietai keičiasi todėl ir nuolaidos nėra  pradėjus aiškintis kodėl apgaudinėjami klientai operatorius pasako kad į reklaminį kainų stenda nėra ko žiūrėti reikėjo pasižiūrėti kas parašyta ant pačios pilstymo kolonėles . Įdomu kam ta kolonėle operatoriui ar klientui  aš atvažiuoju kad man pripiltu dujų kai piluosi pats degalus  taip aš matau ir kiek piluosi ir už kiek o kad stovėti šalia dujų operatoriaus ir ji kotroliuoti tai turbūt ne mano darbas. Sukčiai ir teik .  
Mindaugas 2014-10-01, 13:53

Sveiki, noriu parašyti apie šią įmonę labai trumpai ir aiškiai. Kas eisit darbintis i automobilių plovėjas, iškarto pasakau, kad ne tik plausit automobilius, bet ir degalines šveisit, nuorukas rinksite, o juk sutartį rašo "AUTOMOBILIŲ PLOVĖJAS" iš žmonių isipisinėja, kaip šuniukus stumdo, kaip buvęs automobiliu plovejas galiu pasakyti jūsų automobilį "AIDMA" įmonė duoda plovėjams vieną skudurą su kuriuo valėme degalinė ir su tuo pačiu zmoniu automobilius. O ką mums daryti reikėjo? jeigu iš žmonių isipisinėja. Vadovės, buhalterės idijotes daugiau nieko nepasakysi po 2 dienų isėjau iškarto, plius šalta nešildomą patalpa tam garaže kuriame valėm automobilius. Jeigu direktorius atvaziuos turėsit jo automobilį taip nuplauti kad ne butu nei demeles ir ziures kaip plaunat. Sakau isipisinėja is zmoniu šitą įmonė, turėjau gauti didesnį atlyginimą 50LT nuskaiciavo uz nieką. Nes jie piderastai yra ir negali ismokėti zmogui galutinius pinigus. Spręskite jūs ar vežti savo automobilį ten? su tuo pačiu jusu salona valys ir degalinės.

Mindaugas 2014-10-01, 13:55

 Patariu rinktis kita plovyklą, nes ir vidu reikėjo valyti su tuo pačiu skuduru ir zmoniu paneles, vidu ir visą kitą. Apgalvokit gerai ar verta ten plauti savo automobilį. Prašeme, kad duotu naują skudureli vidui tai ne nieko neduoda nes jiem yra ant tiek pohui, kad patikėkit manim.

Komentuoti

Komentaro ilgis negali būti ilgesnis nei 2000 simbolių

Spausdami "Komentuoti", Jūs sutinkate su "Informacijos įvedimo taisyklėmis" ir "Atsakomybės ribojimo ir privatumo" sąlygomis.