2013-05-16, 11:08
Akcija Tau

SAUGOKITĖS UAB "AKCIJA TAU"

 Pasistenkit nesinaudot UAB „AkcijaTau“ paslaugomis. Jų darbo metodai puikus pavyzdys kaip galima apgaudinėjant žmones užsidirbti nemažus pinigus. Sudaro slaptas sutartis su neaiškiais tipais (o gal ir visai neegzistuojančiais žmonėmis), kurie atseit už labai mažą kainą teiks paslaugas. Įmonė visiškai nesidomi, kad tos paslaugos būtų suteiktos, o kai "jų partneris" dingsta, jie mat už nieką neatsako, nes tik vargšai tarpininkai yra ir gavo 15% nuo sumos...

Mano atvejis masažas už 29 Lt, atimam 15%, tai lieka max 25 Lt... Niekada nepirkčiau internetu tokios paslaugos už tokią kainą iš fizinio asmens, nes kaina nerealiai maža, bet kai tai pristato "solidi" įmonė ir pasimoviau...  UAB „AkcijaTau“ pinigų grąžinti nesiruošia (nors jie buvo pervesti būtent jiems), nes jie tik tarpininkai... Idealus biznis, gauni 100 Lt, sau pasilieki 15 Lt už nieką ir jei kažkas nesigauna... jie sau tuos 15 Lt pasilikti turi teisę, nors žmoniškai žiūrint neįvykdžius paslaugos bent jau juos grąžint galėtų, jei nors kiek klientus gerbia... Ir svarbiausias momentas - UAB „AkcijaTau“ atstovės paaiškinimas buvo, "mums nepirmą kartą taip nutinka", tai akivaizdu, kad sukčiauja ir sudaro sutartis su neaiškiais paslaugų tiekėjais, kad kuo daugiau iš to tarpininkavimo uždirbtų, o visiškai nesirūpina klientais ir kad klientams nebus suteiktos jų, t.y. UAB "Akcija Tau", žadamos paslaugos, jiems dzin... Gėda ir saugokitės jų!!!

darius (Vilniaus m.)

Skaitytojų komentarai

AkcijaTau.lt 2013-05-17, 15:38

 Dariau, 

 norime informuoti, kad UAB AkcijaTau kaip ir bet kuris kitas kolektyvinių pirkimų portalas yra tik tarpininkas tarp paslaugos teikėjo ir pirkėjo. Už paslaugos kokybę ir ar jos nesuteikimą atsako paslaugos teikėjas. Tai apibrėžta ir AkcijaTau.lt taisyklėse http://akcijatau.lt/taisykles su kuriomis supažindinami visi vartotojai. Partnerių, kurie nesilaiko sutarties įsipareigojimų pasitaiko, kad ir kaip atkakliai juos tikriname. O atsiradus nesklandumams tarp paslaugos teikėjo ir kliento -- mes liekame tarpininku ir padedame ieškoti sprendimo (kad paslauga būtų atlikta, arba kad būtų grąžinti pinigai pirkėjui). Šiuo atveju buvo priimtas sprendimas Jums grąžinti pinigus. 
Auksinis kardas 2013-05-19, 13:19

Internetas marga nuo pranešimų, kad akcijatau.lt yra apgavikai, bet vėl ir vėl atsiranda avių. Bet taip jau yra su tom avim. Skaityti nemoka, bet gavę per snukį bliauna...

Pirkejas 2013-09-16, 18:04

Na nera abejoniu, kad cia nieko pirkti negalima nei daiktu nei paslaugu, nes jie visiskai nesilaiko deklaruojamu taisykliu, t.y. totalus pavyzdys, kokia sudina gali buti imone Lietuvoje bei kaip jai visiskai viskas dzin.

Maksimumas ka gali gauti, tai atgal savo pinigus po n laiko ir kruvos proceduru.

Pirmas ir paskutinis kartas, bei linkiu jums ilgai netesti savo veiklos bei nesitapatinti su gerai dirbanciomis imonemis, neiskreipiant konkurencijos remu rinkoje.

Sigita 2013-10-28, 16:53

 Man irgi nuo rugsėjo pradžios negrąžina pinigų už nekokybišką grąžintą prekę

monika 2013-11-12, 21:11

 Esu nepatenkita usakiau preke,o gavau visai netokia nusiviliau.

Rašyti komentarą

Komentaro ilgis negali būti ilgesnis nei 2000 simbolių

Spausdami "Komentuoti", Jūs sutinkate su "Informacijos įvedimo taisyklėmis" ir "Atsakomybės ribojimo ir privatumo" sąlygomis.