2009-01-23, 11:14
Prekybos tinklas RIMI

NENORMALI RIMI APSAUGA

2009 sausio 20 dieną nutariau apsidairyti Panorama prekybos centre. Drabužių parduotuvės dar nedirbo, nes buvo be 10 minučių 10 valanda ryto. Užsukau į Rimi parduotuvę. Pasivaikščiojusi ir apžiūrėjusi siūlomas prekes, nutariau kol kas nieko nepirkti, nes pirmiausia planavau, kaip jau minėjau, pereiti drabužių parduotuves.

Išėjus iš parduotuvės, mandagiai buvau paprašyta paėjėti iki apsaugos darbuotojų kambarėlio, kur kitas apsaugos darbuotojas manęs paprašė iškraustyti kišenes, išversti rankinę ir atsisegti paltą...

Klausiau, kas privertė apsaugos darbuotojus šitaip nemaloniai iškratyti mane, tai atsakymas buvo, jog pasirodžiau įtartina, o kodėl įtartina esą jie neturi man aiškinti. Nežinau, kuo galėjau sukelti įtarimą - gal kad nieko nepirkau? Gal kad dėl akių ligos prekes ir kainas kol kas turiu iš labai arti žlibinti? O gal kad mano kepurė buvo raudona?.. Bet kokiu atveju, pasijutau bjauriai. Visą pusdienį po to negalėjau atsikratyti minčių, kad bet kur einančią mane stebi pikta įtariančios akys ir bet kada be priežasties gali išpurtyti...

Visame pasaulyje populiarėjant savitarnos kasoms ir mažėjant apsaugos užtvarų ir atitvarų normaliose parduotuvėse, Rimi renkasi žeminti savo klientus kratydami jiems kišenes, nors ir nematė nieko į jas dedant.

Emilija (Vilniaus m.)

Skaitytojų komentarai

Andrius 2009-01-23, 16:19

Aš esu buves lygiai tokioje pačioje situacijoje Žvėryno Hyper Rimi. Matyt jie galvoja, kad jei žmogus nepraėjo pro kasą, tai reiškia jis yra "potencialus vagis". Gerai, kad nors neguldo ant žemės ir neuždeda antrankių . Mėginau su jais aiškintis, prašiau parodyti vaizdo įrašus ir pan., bet nusprendžiau, kad negaišiu laiko ir parodžiau jiems kuprinę. Nuotaika žiauriai buvo sugadinta.

MaRiS 2009-01-23, 17:26

Mane buvo 3 kartus "Senukuose" iškratę, nes irgi pasirodžiau įtartnas.

Artūras 2009-01-23, 18:55

Man dar geriau buvo. Nesenai pradėjau dirbti vienoje reklamos agentūroje. Pasiuntė mane pažiūreti ar ant dantų pastos užklijuoti akcijos lipdukai. Apžiūrėjau lentynoje pakuotes, perkilnojau, pasižymėjau lape ir einu pro kasas-mat automobili buvau pasistates prie paradinio įėjimo. Kaip puolė mane kaip vanagai ar neturiu ko pasikišęs po striuke. Siaubas kažkoks. Iš kur jų tokių prirenka?

berlynas 2009-01-23, 18:58

Nu tai jų toks darbas

Šarūnas 2009-01-23, 19:29

Man taip pat buvo su draugu, kai išėjom nieko nenusipirkę, o mus įskundė salės darbuotojas. Atėjom pas apsaugą, (su darbuotoju ir su jo šypsena), iškratė mus, nieko nerado, atsiprašė. Salės darbuotojas suglumęs išėjo. Man buvo linksma, nes tai buvo jau antras kartas :D

Rašyti komentarą

Komentaro ilgis negali būti ilgesnis nei 2000 simbolių

Spausdami "Komentuoti", Jūs sutinkate su "Informacijos įvedimo taisyklėmis" ir "Atsakomybės ribojimo ir privatumo" sąlygomis.