2012-08-15, 10:43
MANOTVORA.LT

MANOTVORA.LT NEGERBIA KLIJENTŲ

Liepos pirmoje pusėje firmoje "MANOTVORA.LT" užsisakėme tvorą. Atvažiavęs vyrukas apžiūrėjo ir pasakė, kad gali tik rugpjūčio pirmomis dienomis. Mes sutikom, tuomet jis iškart išsitraukė sutartį ir liepė pasirašyti, tačiau mes nepratę pasirašinėti net neskaitę. Paprašėm, kad atsiųstų sutartį elektroniniu paštu, mes ją paskaitysim ir suderinę pasirašysim. Vyrukas taip ir dingo. Artėjo rugpjūtis, bet sutarties vis nesulaukėm. Rugpjūčio pirmomis dienomis patys pradėjom ieškoti. Kadangi su juo bendravo vyras, jis ir skambino, tačiau niekas neatsiliepinėjo. Tuomet aš pati nutariau paskambinti, mano numeris, matyt, buvo nematytas todėl atsiliepė iškart. Aš išsakiau savo pretenziją, jog nesulaukiam nei sutarties, nei skambučio ir, kad neatsiliepia vyrui. Balsas buvo be galo "nustebęs", mat kalti vyrai, kurie jau turėjo pas mus važiuoti dirbti. Deje, kitą dieną jau ir man į skambučius niekas neatsiliepė. Pasijutome apgauti, per tą laiką galėjome kreiptis į kitą PADORIĄ firmą ir jau turėti tvorą. Žinoma, mes jau susitvarkėme, tačiau manome, kad kiekviena firma turi tausoti ir gerbti savo klijentus.

Vaida (Kauno m.)

Skaitytojų komentarai

Andrius 2012-08-17, 16:41

Kaip suprantu sutartis nebuvo pasirasyta ir avansas nebuvo duotas. Reiskia ir uzsakymo nebuvo. Nematau cia tos firmos kaltes jokios. Del ko jie nekele ragelio gali but daug priezasciu, bet jie nieko nebuvo skolingi siuo atveju. Manau paprasciausiai reikejo kreiptis kitur. Pries smeiziant kitus, manau reiketu paziureti i save...

Vytas 2012-08-18, 13:53

Kur problema nematau. Paslaugos nebuvo teikiamos, finansinių reikalų sprendžiama nebuvo, sprendžiant iš to kad žmogus turėjo sutartį, tai veikė oficialiai. O nekelt telefoną galėjo dėl visiškai nesusijusių priežaščių.

Mano kolega pvz ir vakar nekėlė ragelio kai jam skambinau, nes nebuvo išsprenęs reikiamo klausimo ir dar neturėjo ką man pasakyti. Net nebučiau pagalvojęs kad jis manęs vengia. 

Gintas 2012-08-20, 08:45

Aš  manau, kad šitą "skundą" portalas turėtų pašalinti. Ar nepagalvojot, kad įmonė po pabendravimo su jumis galbūt apskritai nenorėjo pasirašyti sutarties?

algis 2012-08-29, 09:39

 nesutinku kad reikia salinti - su sita imone turejau reikalu ir as. 

po paraginimo betonuoti tvoros stulpus giliau - nes vanduo gruntinis aukstai ir zemes yra tik 7metai kaip tvarkytos- buvau "nuramintas" kad vyrai zino ka daro.

ju zinojimas pasimate per pirma ziema- stulpai i kaire ir desine, nekalbant apie vartu stulpus.

po pavasarinio paskambinimo kad sutvarkytu- paaiskinimas kad sutartyje parasyta, jog jie neatsako uz tokius dalykus, o jei reikia- gali sutvarkyti uz papildoma mokesti. gaudymas vyruko telefonu vyko ne 1 karta, ir ne is 1 numerio, kaip it poniai. pazadejimas atvaziuoti ir padaryti-neivyko. rezultatas- "pasidaryk pats"....pasidariau...

o  nuostoliai..... 

 jei ponai auksciau parase nemato problemos- linkiu susitikti su tokiais lyg ir "padoriais" , meistrais.

taip kad pritariu p. Vaidai

Aurimas 2012-08-30, 22:52

As uzsiimu tvoru statyba, ir puikiai suprantu cia paminetus tvorininkus. Jokia tvora nestoves normaliai, jei greziant duobes bus aukstai gruntinis vanduo. Savininkai sklypo vusu pirma turejo drenaza pasidaryti. Garantijos tokiem objektam niekas neduoda...

Rašyti komentarą

Komentaro ilgis negali būti ilgesnis nei 2000 simbolių

Spausdami "Komentuoti", Jūs sutinkate su "Informacijos įvedimo taisyklėmis" ir "Atsakomybės ribojimo ir privatumo" sąlygomis.