2009-05-14, 11:46Lietuvos paštasLIETUVOS PAŠTE NUOLAT DINGSTA SIUNTINIAI

Kadangi užsiimu prekyba internetu ir šiaip giminaičiai gyvena užsienyje, tenka nuolat gauti ir siųsti siuntas per Lietuvos paštą. Deja kuo toliau tuo labiau šia įstaiga tenka nusiviliti. Supratu - krizė... Bet tokiam akiplėšiškumui ir betvarkei kokia yra pašte su siuntiniais, tiesiog neįmanoma suprasti. Pavyzdžiui - gaunu siuntinį iš Anglijos, dėžės šonas praplėštas, užklijuotas ant siuntinio lapukas - pažymėta kryžiuku grafa - siuntinys apgadintas. Pradedi teirautis kodėl apgadintas, atsakymas - tokį jau iš Anglijos gavom. O pasirodo kai išpakuoji, kad siuntinys gerokai apkraustytas. Neregistruoti siuntiniai iš Anglijos išvis dingsta, per praeitas kalėdas laukiau siuntinio su dovanomis, firminiais rūbais, 100 svarų. Dingo kaip į vandenį. Neatsisiuntė. Pašte ko paklausi to negausi... Siunčiau į JAV registruota siunta brangų laikrodį, jau viską apskritai registruoju siųsdamas tiek Lietuvoje tiek į užsienį, na ir laikrodukas nenukeliavo. Dingo registruota siunta... Apskritai daiktai atsiunčiami apgadinti, netgi firminės gaminių dėžutės iš medžio sulaužytos. Dariau eksperimentą ant dėžutės bandė užlipti žmogus sveriantis 90 kg. dėžutė nelūžo... O pašte matyt sugeba... Galėčiau čia visą romaną surašyti apie pašto darbą... Bet vėl siuntos iš JAV laukiu, kuri keistai vėluoja jau 3 savaites... Gal būt ir nebesulauksiu...

Nepatenkintas

Skaitytojų komentarai

Anonimas, 2009-05-25, 20:21

Naudok UPS sumokėsi brangiau bet už tat patikima

Idomu, kaip kovot, 2009-06-12, 23:34

Sakykit, o ar bandėte kur nors kreiptis??? Kur iš tikrųjų ieškoti teisybės, juk tie siuntiniai, žinia, dingsta visai ne į balą, o sėkmingai priglaudžiami tų pačių PPC darbuotojų (prisidengiant, kad "gal pakeliui kažkur pradingo" kaip, kad buvo paiškinta man). Vartotojų teisių apsaugos tarnybos, kažin, ar pagelbėtų šioje situacijoje. Bet negi nėra jokio chebrytės siautėjimą galinčio pažaboti mechanizmo. Aš asmeniškai jau 3 savaites laukiu palyginti brangios registruotos siuntos iš UK, kuri kaip rodo sistema, taip ir nepasiekė Lietuvos.

Kalistta, 2009-07-10, 15:38

Nieko nuostabaus, kad siuntiniai dingsta...

Siunciausi siuntinuka is Amerikos. Aciu dievui sekmingai atejo, bet kai nuejau i pasta man sugebejo i rankas ibrukti visai ne mano siuntini - laime, kad isejusi is pasto buvau netoli ir laiku sugryzau, jog grazinciau kazkokiai moteriai priklausanti siuntini is Maskvos.Teko 5 min aiskinti darbuotojai, kad cia uzrasyta RUSSIA o maniskis is USA. Aciu dievui po itikinejimu suprato ka noriu pasakyti ir atnese mano siuntini... Tai vat taip ir dingsta siuntiniai...

ZZZ, 2009-07-30, 10:27

Pats dirbau paste  GLS ir UPS firmose is viso 4 metus. Siuntiniai ten niekada nedingsta. Visi yra registruojami ir nuolat visi budavome atsakingi uz siuntinius. Taigi isvada, kad jie nedingsta LT paste, o kazkas pasiima. Esu ir as Lietuvos paste panasiu problemu turejes-jie atsake, kad siuntinys is JAV neatejo ir tiek :) Gyvenime nesinaudosiu ir kitiems nepatarsiu naudotis alkanu lietuviu pastu !!! UPS manau siuo metu patikimiausias!

Ophiel, 2009-10-17, 10:53

Na mano siuntinys  nedingo, bet jau antrą kartą ateina sugadintas, pirmą kartą buvo idėtas i minkštą voką ir jie paiškino, kad jie neatsako kadangi jis taip supakuotas, kad ji galima pažeisti, nors ant jo ir parašita fragile (dužtantis, trapus, silpnas). Gerai parašiau teikėjams, kas išsiuntė mano siuntinį , kad kai pirksiu antrą kartą ta daiktą prašau ipakuokit i dėže ar kažka panašaus  kas idomiausia jie patys atsiprašė už sugadintą siuntinį nors jie čia ne prie ko nes kaltas paštas ar air mail par avion ir pasakė kad išsius nemokamai man antrą, padekojau jiems ir atsiprašiau už jiems sukeltus rupesčius kadangi čia ne jų kaltė.Ateina antras siuntinys jau ipakuotas i dėžę ir matosi kad tą dėžė yra sulamdyta, nu pamaniau gal bent siuntinys nenukentėjo bet klydau tai paimiau ir isiunčiau atgal. Pašto darbuotuojai sako kad jie nekalti o tai man idomu ką  tada kakaltint už tokį neatsakingą elgesį ar čia rašyt par avion airmail  kompanijai skundą ar savo paštui kas per velnias. Norėjau savo PC užsakyti vieną detalę, ir dabar bijau kad bus tas pats, o ji kainuoja  žymiai brangiau  nei  mano pirmas daiktas ir jeigu bus irgi taip lamdomas tai nežinau, ar juos i teisma reikia už tokius dalykus paduot ar ką kad išmoktų kaip su daiktais elgtis aš labai nusivyles už tokį jų neatsakinga darbą ir elgesį    

Kate, 2009-11-12, 12:04

Na kolkas neteko susidurti su negautu siuntiniu, tik si kart truputi baimes yra del neregistruoto. ir ta pacia diena is skirtingu lietuvos miestu issiunte siuntinius vienas reg kitas ne tai reg per 3 dienas atejo, o kitas vat ne, tai baime siek tiek apeme, o siaip is estijos siuntinio laukiau 2 menesius, pasirodo pastininkai patingejo atnest lapeli, kad siuntinys paste.. Kitas variantas is amerikos ejo 2 menesius.. pasirodo issiusta jis buvo tik po menesio, O buvo baimes, rasai laiskus, kad praejo tiek ir tiek laiko ir nieko negaunu, o jie i tave nekreipia demesio...  bet viskas gerai po kolkas. tai labai tikiuosi gaut, Bet kad sistema slubuoja tai faktas. reikia audito ar dar ko.

piktas, 2009-11-25, 19:16

nuolat prekinuos ebay sistemoje ir per pastaruosius du metus dingo 7 siuntiniai. galu nerandu , vieni ,pagal registracijos koda matosi kad is maskvos neiseina , o kiti iseina , bet i lietuva nepareina.

Sunerimusi, 2009-12-15, 17:35

Na, ištikrųjų darosi neramu, kadangi iš JAV siuntinys nepareina jau 2 mėn., nors ir registruotas. Baisiai gaila, senelis anūkėliui loptopą išsiuntė, o ar begaus, tai klausimas. Jau praradęs viltį, nežinau kaip vaiką paguosti. Tikriausiai teks pirkti Lietuvoj.

Nervuotas, 2009-12-22, 12:43

Kiek suprantu is JAV visi siuntiniai kazkur pastrige ir del to nusimato vaikams ne tokios linksmos kaledos

Rytoj eisiu i pasta, 2009-12-23, 20:03

Jau nukniso vasara is manes. Tada neturejau stebuklingo kodo, o si karta turiu visus ir laukiu 4 siuntiniu, kurie jau menesi su puse neateina. As taip tas bobas papurtysiu - galutinai uzkniso.

Nusivylus, 2009-12-24, 13:26

Oi, dingo ir mums siuntinys. Is JAV jau veluoja menesi laiko, ten brangus daiktai, dovanos su Kaledom, nu butu ziauriai gaila, jei neatsirastu. Bet nejau negalima niekur kreiptis del tu dingusiu siuntu? Juk kazkaip galima issireikalaut ir surast atsakinga? Nes priesingu atveju, tai kazkas gerai lobsta is musu "dingusiu" siuntu.

P., 2009-12-24, 21:15

Tegul man tik pabando neperduoti manojo siuntinuko is JAV

Vis dar laukiu, 2009-12-28, 09:42

Na, mes ir laukem 2 -ju registr.siuntiniu. Vienas kaip priklauso atejo po 10 dienu, taciau atras klaidzioja ,tikrinom jis is JAV isejas 12.12, o dar  nera. Apskambinejau centrinius pastus pas juos dar nera, bet ir siandien jiems ramybes neduosiu skaminsiu ir klausiu. Nors aiskino, kad muitine turi teisia siuntiny laikyti pas save menesy laiko. Ggalu gale ka nemato, kad 2 siuntiniai vienam zmogui. Viena paleidzia, o kita laiko........

Pikta ir nusivylusi, 2009-12-28, 19:18

 

Nerandu kur teisybės Ieškoti. Turėjau gauti du siuntinius iš JAV, o gavau tik vieną. Dokumentai kaip ir dviejų, o man pašte aiškina, kad vieno.

Bolidas, 2010-01-06, 23:10

Laukiu siuntinio ir as 4 savaites, jau susitaikau su tuo kad nesulauksiu. Nieko nuostabaus kad Lietuvos pastas nuostalingiausia imone Lietuvoje.

Man taip pat, 2010-01-13, 09:12

Veluoja siuntinys. Kazkas priglaude mano Kaledines dovanas. Nagus atkapoti vagims.

Laukiantis siuntinių, 2010-01-13, 11:47

Jau 2 savaites iš UK neateina 2 siuntiniai. Kiek siūsdavo, visada atkeliaudavo maksimum per 7 dienas (paprastai ir 3-5 dienų užtekdavo). 

Negi niekas negali patarti kur kreiptis? Pašte girdžiu tik vieną atsakymą: "dar negavom"... 

P.S. Kaip tik nuo Naujų metų, mūsų rajono paštininkas pasikeitė. Gal sutapimas, bet....

LTPastas, 2010-01-14, 21:00

Galiu patvirtint kad Lietuvos Paste dedasi negeri dalykai, vagiami ir gadinami siuntiniai. Viena karta prieis liepto gala vagys.

gėlė, 2010-01-16, 08:22

Mes irgi jau mėnesį laukiame siuntinio iš JAV. Kažkur pradingo.

Paskutinis atokvepis, 2010-01-23, 08:16

Negaunu ir as siuntiniu dvieju is Skotijos. Issiunte sausio 8d, o dar nera ir nera. Matyt jau ir nebus. Atlyginimai paste mazi, tai gal bent vogdami siuntinius prisiduria prie algos. Vis gi siokia tokia parama. Tylet neketinu. Tegu tik neateina man siuntiniai. Tyliai sito reikalo nepaliksiu. Nuejau paklaust ar nera dar siuntiniu, tai darbuotoja dar uzpyko mazdaug "nera vat ir nesigilink ir nesikabinek prie manes" suprask taip, kad dingo tai dingo, buk rami.

Sigita, 2010-01-25, 11:34

Laukiu siuntinio iš UK. Registruotas, išsiųstas gruodžio 7 d. Buvau šiandien pašte sakė, kad dar nėra, kad gali eiti ir 2 mėn. Kai ateis, tada gausiu pranešimą. Ir dar pareiškė, kad jie ne prie ko,t egu ieško tas, kas siuntė. Žiauriai nepatenkinta moteriškė buvo, kad trukdau.

Ani, 2010-01-25, 17:23

Siuntinį išsiuntėme savaitę prieš šv. Kalėdas į Italiją iš Klaipėdos pašto. Šiandien dar to siuntinio negavo. Kur galų gale ieškoti galų? Gal kas patars

Jonas, 2010-02-08, 14:23

 Man is Airijos siunte telefona per Lt pasta..Jau beveik du metai kaip eina :)

Ir, 2010-02-08, 21:01

Susinervinau... Issiunte pries menesi is UK mob telefona ( pirkau per ebay) registruotu pastu, tracking nr turiu, post.lt raso kad buvo issiustas is Londono, tiek tos informacijos. Kas idomu, neseniai pirkau visokius niekus, tai siunte NEregistruotu ir siuntinys pasieke LT per 3 dienas!!!! O dar su brolio snekejau, tai papaskaojo jog jo zmona issiunte i Lietuva is Anglijos 2 siuntinius, registruotus. Vienas su MOB. telefonu, kitas su ZAISLAIS. Siunte pries Naujuosius ( dabar jau vasario 8 d.) ir ka jus manot, ATEJO SIUNTINYS SU ZAISLAIS, o TAS SU MOB. DINGO KAIP I VANDENI. BLT, nervai nelaiko, toks jausmas, kad tuos siuntinius cia LIETUVOJ skanuoja ir vertingus tiesiog VAGIA. NERA ZODZIU. GEDA, vagiai dirba tame paste. Garantuotai musu pastininkai nieko deti, bet va jau tiesiai kur siuntiniai GAUNAMI, (kokiam Vilniaus oro uoste) ten jau ir prapuola!!!!! Duxai.

ir, 2010-02-08, 21:03

P.S. Vagys turejau omeny :/

As, 2010-02-12, 15:19

As taip pat negaunu siuntinio is JAV, pries pora savaiciu ivedus  siuntinio nr paste rode, kad jis Vilniuje Radunios g. 9, sia savaite isvis nieko neberodo. Tai reiskia kad jis dingo?

Ebay, 2010-02-28, 23:23

Ko cia verkiat, jei perki per Ebay ir negauni prekes, tai atidaryk dispute per paypala, parasyk i escalate kad prekes negavai, pirkejo pareikalauk tracking number, paypalas patikrins, kad uz preke nepasirasei ir jos negavai, akcentuok kad nebenori laukti nes per ilgai laukiu, ir pinigus gausi per menesi. Problema isspresta, pinigai kisenei o dar galit ir per pasta pasiieskoti siuntynio, gal ir dar ras. tai pinigai kisenei ir siuntyniukas namuose.

Visgi, 2010-04-08, 21:19

 Visgi nesuprantu, kodėl visi mano, kad vagia pašte. Visi siuntiniai pirmiausia keliauja į muitnę. Būtent pas juos ir skaneriai yra siuntinių peršvietimui. Ar nejaučiat tendencijos, kad dingsta vertingesni siuntiniai? Žinoma, galima ir pašte uoslę išsiugdyti, bet muitinėje nebaudžiamumas didesnis. Į paštą bent galima prisiskambinti ir dar apsiskųsti. O į muitnę kas nors mėginot prisiskambinti? Aš mėginau. Jų puslapyje radau informacinį telefoną, prisikambinau, maloni moteriškė davė "MUITINĖS PAŠTO POSTO" numerį ir ką manot? Dvi dienas skambinau, laikiau telefoną nuolatinio skambinimno režine vieną dieną 3 valandas, kitą dieną apie valandą - jokių šansų!! Pas juos manau telefono aparatas iš rozetės ištrauktas.

Irmantas, 2010-04-21, 21:16

Pries 4 menesius siunciausi telefona, laukiau apie menesi kol gavau is muitines pranesima, kad sulaikytas siuntinys, prasom atsiusti orderi, siuntinyje yra telefonas. Taip ir padariau, nusiunciau orderi, uz savaites is pasto gavau pranesima, nuejau, susimokejau muita 60 Lt, atplesiu siuntini, dezute grazi, nelamdyta, pakrovejas, instrukcija, atsargines baterijos ir t.t... zodziu viskas yra kas priklauso isskyrus telefono ner. Susisiekiau su pardaveju, ten viskas tvarkoj deklaruotas siuntinio svoris 0,5 kg, o lietuvoje jau uzdeklaruotas 350 g. Siaip galetu bandyt ieskot teisybes, bet kur kreiptis, visi jie ten is vieno molio plauke, daugiau nervu vaistams isleisiu nei ka laimesiu.

Raimis, 2010-04-26, 23:48

Siunciausi prekes is Rusijos. Jau 2 men kaip eina. Pagal tvarkingo Nr - siuntinys palikes Rusijos valdas. Kazkur nusedes Lietuvoje. Vargu ar begausiu. Kur kreiptis net neisivaizduoju.

Akela, 2010-04-28, 16:45

Man irgi dingo siuntinys iš JAV, jau penkta savaiite nesulaukiu. Vertė siuntinio gal ir ne milijonus verta bet toks siutas ima kai pagalvoji kad kazkokia pašto boba naudojasi mano prestižiniais užsakytais daiktais...

Dar toks klausimas, jei siuntiniai ateina iš JAV tai jie praeina per muitine? ten negalima galu ieskot?

Mindaugas, 2010-04-29, 16:52

Mano siuntinys taip pat dingo. Pirkau prekes is kinijos internetu ir siuntinys kaip i vandeni.

Asas, 2010-05-01, 13:20

Dingo siuntinys, siunciau brangu telefona. Ta pati problema, UK rodo, kad siuntini issiunte 20/03/2010, o dabar jau  01/05/2010. Skambinau+klausiau=NIEKO 

Jes, 2010-05-07, 23:32

Man irgi dingo 250+ lt vertes siuntinys. Gerai, kad pardavejas supratingas - issiunte antra toki pati ir savarankiskai aiskinsis pirmojo dingimo aplinkybes (o tas trunka iki 3men), tik idomu kas bus jei siuntinukas ir vel "stebuklingai dings" :/

P.s., 2010-05-07, 23:34

Akivaizdu, kad paskutiniu metu muitine prafiltruoja siuntinius, tik apie sulaikytus "pamirsta informuot" gavejus.

Xxx, 2010-05-10, 21:28

Dirbu ir gyvenu Norvegijoje ir taip pat laukiu siuntinio is Jav, jau 10 savaiciu... jauciu kada nebegausiu... pirkau internetineje parduotuveje, kainavo apie 1000 lt ir nera,,, labai pikta, nezinau ka daryti. sakau gal advokatas padetu...bet kainuotu jauciu 10 kartu daugiau nei pirkinys... bet noretusi kazkaip juos papurtyti...

P.s. kaip matote ne tik i Lietuva nenukeliauja siuntiniai...

Algirdas, 2010-05-14, 15:10

Man irgi yra dinge siuntiniai  paste ir per juos  suzlugo verslas ebay, nes gavau negatyva

Laura, 2010-05-25, 14:42

Na ir as susiduriau su musu pastuose siaucianciais vagimis..Issiunciau registruota siuntinuka ir ka jus sau galvojate- gavejai iteike tuscia voka!!!!! As neisivaizuoju, is vis suzverejo visi, jau ir is registruotu siuntiniu vagia!!! O svarbiausia, kad jei ir nuspres, ismagrineje skunda, kad del ju kaltes dingo daiktai, padengs tik (!) siuntimo islaidas - t.y. lygiai 4.15Lt ABSURDAS!!!! Kas cia per salis!!!!!!!!!!!!! Jau neimanoma naudotis jokiomis valstybiniu instituciju paslaugomis, nes visur visi tik vagia, bet niekas neatsako uz tai...siaubas...

Aivaras, 2010-05-31, 20:38

Deja ir man pasijautė, kad pradėjo dinginėti siuntos. Labai nusivyliau Lietuvos paštu ir muitine.

Deividas, 2010-06-02, 23:56

Taigi ir man visą mėnesį keliavo iš US odiniai užvalkalai ausinėms. Ir tiesiog dingo kaip į vandenį – jau 3-ią mėnesį skaičiuoju. Matyt jau laikas nustoti.

 

Pašte tiesiog pasakė, kad kreipčiaus į pardavėją ir tiek.

Sigitas, 2010-06-12, 16:12

Lietuvos ribose registruotas siuntinys man nedingsta niekada, nes kai tik priduodi  jie iškarto įrašo į sistema todėl siuntini gali stebėti:

http://www.post.lt/lt/?id=553

 

Kiek siunčiu per savaite ~2-3 siuntiniai nei 1 nedingta.

Na iš užsienio atkeliauja 4/10 siuntinių ir ką padarysi tenka su tuo susitaikyti.

 

Buvo nutikimas jog užsakyta prekė 2006-04-12 mane pasiekė tik 2008-11-26

 

Čia tikriausiai "EXTRA" paštas :D

Bystander, 2010-06-24, 11:12

Gal ir kvailas klausimas. Bet kaip jus manot ar gali pavogti paste/muitinej dvd. Ar yra kas nors negaves dvd? Pirma karta perku is eBay, siuncia is USA. Labai nerimauju.

Dar be nusiskundimu, 2010-07-04, 10:20

Nu as perku siuntinius is dealextreme.com tai kiek pirkau tiek gavau pirma siuntiny siunte menesy o kitus tik po 2 savaites tai is kinijos labai greit atsiuncia :) Ir visos prekes buvo unikalios nesulauzytos :)

Saulius, 2010-07-28, 20:48

Tikrai kvailas klausimas dėl DVD :) Kam siūstis ar pirkti aplamai?! DVD diskas, bet koks, apsoliučiai, netgi jaigu su poligrafija ir dėžute NEGALI kainuoti daugiau 3lt. Ir gaunamas jis namuose, neišeinant iš kambario, kuriame yra kompiuteris. Atsisiuntei, įrašei į diską, atspausdinai poligrafiją (jei jau toks PED...antas) ir turi. Tik neplatink, bu tai jau nusikalstama :) Negi lietuvoje dar daugiau debilų, nei sakė Šustauskas (75%), kad tokius elementarius dalykus reikia aiškinti.

Skimas, 2010-08-19, 18:27

Siunciau Lietuvoje registruotu, ju sistemoje yra uzrasas DINGO, taip, kad tiksliai zinau kaltininka LT PASTAS :D Idomu ka jie dabar sakys :D Gerai, kad verte tik 15 lt. :D Bet uzkosesiu 100 - uzkniso.

ricka, 2010-08-22, 17:38

na, ir man is USA jau 3 menesi nebeateina siuntinys, jau manau pamirst verta, po menesio laukimo pardavejas ishsiunte dar viena toki pati, dbr velnias zino kur tie 2 siuntiniai blaskosi, bet gal bus taip, kad cia akzkas rase, kad gausiu po 2 metu. dbr uzisisakiau is USA brangu daikta, tikiuosi kad neateis sulauzytas.

Egle, 2010-09-10, 19:26

Na seip galiu pastebeti,kad lietuvos paste dar nesibaige sovietines sistemos biurokratija.Issiunciau siuntinius i Italija is lietuvos pasto,net buvo pastebeta,neva siuntiniai atvyks po 10-ies dienu,kaip nekeista jau praejo 25-ios dienos.Ir niekas nieko iki dabar nezino.Tik siuntineja nuo bvieno pasto prie kito ir labai grazioj formoj nusiplauna rankas.Tai tikras kosmaras.Labai gailiuosi,kad siunciau butent per lietuvos pasta.Nors yra tikrai sauniu agenturu,kurios uzsiema butent siuntimais.Per velai apie tai suzinojau.Bukit atsargesni su lietuvos pastu.Nes jiems tik svarbu pinigus sumokek ir toliau ne ju reikalas kur dingsta siuntiniai.

klientas, 2010-09-17, 16:36

Mano irgi dingo du siuntiniai is Anglijos. Bet!!!!

As pradejau aiskintis ( savo tyrimas). Is daugelio komentaru galima suprasti, kad visi peikia Lietuvos pasta. Na ir as negiriu. Bet cia noriu biskeli apginti. Ka dave mano tyrimas.

As pradejau analizuoti siuntas. Tarkim - savo siuntinius turejau gauti rugpjucio 16-18 dienomis. Deja negavau. Turejau siuntu registracijos numerius. Pagal jas atgaminau, kad rugpjucio 15 diena jos is Londono buvo issiustos i Lietuva. Pagal paieskos serveri issiaiskinau kad siuntas sudejo i lektuva reisu BT 353. Viso turejo buti skirtos Lietuvai 37 registruoti maisai ar dezes. Pradejau kapstyti ir issiaiskinau, kad ta diena neatvyko 3 maisai is 37 ( kuriuose ir buvo mano siuntos). Ir dar - reisas BT 353 yra vykdomas is Rygos i Vilniu. I Vilniu skraido Fokkeris. Is cia isvados - siutiniai is Londono i Lietuva buvo siusti per Ryga. Galbut i Ryga jie atkeliavo, kur turejo buti perkrauti i Vilniaus lektuva. Bet zinant, kad Fokerio tipo lektuvas yra nedidelis, skraido daug zmoniu su bagazu, todel paprasciusiai netilpo visi 37 maisai i lektuva. sukrove kiek lindo - kiti ........... O cia jau nezinomybe........ Taip kad ir musu Braliukai gali maitintis musu siuntomis!!!!

Pašto klientas, 2010-09-19, 15:11

Perskaičius daugelį komentarų tikrai darosi baisu. Naudojuos pašto paslaugomis jau kelis metus, gana dažnai siunčiuosi tiek iš užsienio, tiek pats siunčiu į LT ar užsienį (kitais kurjeriais nėra galimybės naudotis). Paskutiniu metu tikrai dingo keli siuntiniai iš UK, bet kaip pabrėžė vienas komentatorius, juose buvo didžiausios vertės telefonai. Ateina visi kiti siuntinukai net neregistruoti, bet kadangi jie mažos vertės, niekas jais nesusigundo. Tikrai sutapimų čia nėra ir negali būti - per daug viskas aišku, kad dingsta brangiausi siuntiniai, taigi kažkas juos tikrai matyt peršviečia ir pasisavina. Jei toks siuntinys neregistruotas, tikimybė kad dings yra tikrai nemaža, bet net ir registruotas gali lengvai dingti. Teko ne vieną kartą ieškoti registruoto dingusio siuntinio ir visus kartus teko skaudžiai nusivilti pašto darbuotojų neveiklumu ir atsakomybės trūkumu. Nors visi jie aiškiai žinojo, kad siuntinys buvo tam tikrame maiše, niekas taip nieko nerado ir negalėjo padaryti. Nėra ir viskas. Apie bent kokį žalos atlyginimą net kalbos negali būti, jie už SIUNTŲ DINGIMĄ NEATSAKO.

Pašto klientas, 2010-09-19, 15:11

Kitas kalėdinis akibrokštas buvo siunčiant iš Kauno į Vilnių registruotu pirmenybiniu laišku, siunčiamas buvo pobrangis telefonas. Kitą dieną gavėjas post.lt pamatė, kad atsirado įrašas, jog 9 valandą nepavyko pristatyti, nes nieko nebuvo namie. Deja, jis visą dieną buvo namie ir laukė siuntos. Popiet nuėjo į pašto skyrių ir paprašė siuntos, jam sako nieko nėra. Paskambino man, paklausė siuntos numerio, tik tada, kai padiktavo, šiaip ne taip tempdamos gumą atnešė jam tą mano siuntą. Gavėjas išsinešė iš pašto ir tik tada pamatė, kad jis beveik atplėštas, o viduje pridėta kažkokių nesąmonių. Grįžo į paštą aiškintis, jo niekas neklausė, nes jis "buvo išėjęs iš pašto" ir ten jau galėjo daryti ką nori. Iškvietė policiją, teko pildyti raštus, tuo pačiu ir aš pildžiau įvairius raštus dėl akivaizdžios paštininkų vagystės. Rezultatas? Nulis. Niekas nieko nesurado ir net neieškojo. Kalti patys siuntėjas ir gavėjas. Tai totaliai pritrenkė mane. Jei turite galimybių, naudokitės kitų paslaugomis, nes su paštu galite tikrai turėti nuostolių. Norėčiau kažkur kreiptis į aukštesnes instancijas dėl tokių vagysčių, bet paprastam žmogui durys uždarytos. Bet jei niekas nieko nedarys, ta vagių šutvė toliau sau tyliai dirbs. 

KLIENTO GERBĖJA :-)), 2010-09-21, 11:39

Norėčiau paklausti KLIENTO kaip sužinoti  kada  buvo išsiūstas siuntinys is U.S.A ir pan.kaip susekti galus,nes jau mėnesį laukiu iki tol sulaukdavau siuntinių.

O jus nebandet, 2010-09-23, 16:07

Klausykit, o jūs niekas nebandė kolektyvinio ieškinio paštui pateikti? Juk užtektų šimto žmonių su nuostoliu po tūkstantį litų ir bet koks advokatas imtūsi tokios bylos. Juk milijoninis ieškinys pasidarytų. Galėtumėte duoti paštą į teismą, o jei paaiškėtų, kad ir muitinė nagus prikišus ir ją į teismą. Kai tektų paplot kelis milijonus, tai staigiai vagiančių sumažėtų. AStleistų juos.

as, 2010-09-27, 12:43

nu va ir mes negavome siuntos is svedijos, siunte registruota dovanu ir siek tiek pinigu per fokeri, ir si siunta musu nepasieke.Paste dirba maitedos vagiles. geda. ateis galas ir joms. mes netylesim. nesinaudokit zmones pasto paslaugom, jie tik ziuri kaip nugrezt. girstupio paste vagiles dirba persukusios snukius

buvęs klientas, 2010-09-28, 12:21

 Duok dieve daugiau niekada nesinaudoti Lietuvos pašto paslaugomis. Jau geriau mokėsiu brangiau, nei šia įstaiga, kuri pradangino kelis siuntinius iš eilės iš užsienio. Anglai rodo Jūsų siuntinys Lietuvoje, Vilniuje, o lietuviai muitininkai kad neturi ir kad siuntinio kodas negeras. Kažkodėl tokiu kodu, tik numeriai skirtingi siuntėm laikraščius - atėjo, o kitas siuntinys su vaiko dovanom - dingo. Žmonės yra daug kitų puikių firmų pristatančių siuntinius, pats tuo įsitikinau.  

Sigita, 2010-09-28, 23:24

manau reikia kazkaip vienytis ir isviesint sita dalyka, kiek galima akivaizdziai vogt ir verst snukius po to atseit nk nezino.Reikia jauciu i tv kreiptis kad kokia laida giliau isnagrinetu sita situacija, neskitaip man atrodo ir toliau taip bus. Tik viesumas gali uzkirsti tam kelia

Liana, 2010-10-09, 14:41

As taip pat laukiu daugiau negu menesi is Lietuvos i UK dvieju siuntiniu,taciau veltui...UK sako kad jie nieko negavo is Lietuvos ,kreipkites ten,o Lietuvos paste sako ,kad siuntinys sekmingai issiustas.Ir nezinai kas meluoja!!Tai buvo paskutinis kartas kai siunciau per pasta siuntinius!!!Geriausia i mikro autobusiuka iduoti ir pagal adresa ateis tikrai po 2dienu  ...Ir visiem patariu ta pati,nes paste darbuojasi nevykeliai

Jūratė, 2010-10-14, 12:50

Siunčiau dukrai Į Paryžių siuntinį. Lapelį gavo , o siuntinio nėra. Aiškina, kad kažkas paėmė.

x, 2010-10-16, 12:08

Jau 6 metai, perku ebay...siunciuosi i lietuva, ir i uk.  Galiu pasakyt tiek, per menesi i lietuva is uk 55 siustu siuntiniu atejo 38. I uk atejo is 70 siuntiniu 69. Nebloga statistika? Kad nesinaudoti pastu tai neesat teisus, nes kito pasirinkimo mes neturim. Royalmail uk ir kitu saliu pastai siuncia viska per musu pasta, ir joks ups cia nepades. Beto kosminiu kainu ups moket tikrai nezadu, apie DHL isvis patyliu... Jeigu pagauciau ta zmogu ,kas is mano siuntiniu sau triguba atlyginima gauna, gera nepasirodytu tikrai. Nes per tokia krize kazkokios veltedos minta musu brangiais siuntiniais!!!!!!!!!!!!!!!!! Baisu !!!!!

Tomas, 2010-11-20, 14:07

Kiek esu pirkes bet dar nei viena nedinges.Daugiausiai siuntiniai is kinijos :D

Gedas, 2010-11-22, 07:48

Man irgi dingo keletas siuntiniu. (Vargu ar galeciau pasakyti "keletas" nes is eBay siustu gal 30 siuntiniu, gavau 12). Kadangi ten buvo visokie kiniski menkniekiai tai man sirdies labai neskauda. Taciau spalio pradzioje nusipirkau is JAV zaidimu konsole PSP. Privatus asmuo issiunte siuntini USPS su tracking numeriu. Patikrinus kur mano siuntinys - spalio 31 diena pasieke muitine. Jau virs 20 dienu laukiu... Nesinau kaip jus, bet sito as nepaleisiu. Skambinsiu i muitine, i pasta ir ieskosiu tiesos. Baisiausias musu kaip vartotoju bruozas yra tas, kad mes nieko nesiimam, todel ir leidziam jiems taip elgtis. Vokietijoje uz netiksliai uzpildyta siuntinio forma pasta aukstyn kojom apvers, o pas mus visi verkslena tyliai kamputyje ir skundziasi "ka padarysi, juk nepakovosi..". Pakovosi, o jei pakovosi ne vienas tai greit pasikeis si debiliska tvarka. Tad siulau Lietuviams vienytis ir kaip Sausio 13-taja kovot pries muitines "tankus". 

Tomas To Gedas, 2010-11-23, 16:39

Stai ju numerei ir kontaktai surasyti .Papasakok kaip baigesi .Gail bet cia tokia salis ,muitine arba naglus mokescius uzdeda arba visai sau tyliai pasisavina .

http://www.cust.lt/

robertas, 2010-11-24, 20:47

siuncjou i ANGLIJA  vitaminus sportyi per GLS  ,tej draugai gavo tyscja dezute,gal kas tyrejo tokju varianty,aplamei gal kas zino keip keljauja suntos,keip skanojas

Gedas, 2010-12-01, 16:00

Nu va. Ejosi viskas kaip jau cia aprasyta.
Muitine:
"Muitineje siuntiniai nedingsta! Skambinkit i pasto sandeli"
Sandelys (po ilgo nekelimo):
"Pasakykite siuntinio koda. Aha. Gavome jusu siuntini ir jis buvo isdraskytas. Tad mes praneseme amerikos pastui ir dabar tas kas siunte turi jums atiduoti pinigus ir meginti surasti kompensacija is kazko"
Parasiau siuntejui, laukiu refund'o. Tracking numberis is amerikos parode, kad siunta kuo puikiausiai atejo iki LT muitines, ten uzstrigo menesi ir tada tipo suprato musiskiai kad kazkas negerai. Jie patys pasieme preke, ir dabar ieskokis vargsas amerikieti tiesu, trecio pasaulio korumpuotoje "Pasto" sistemoje. Nezinau ar gausiu refund ta, bet meginsiu. Gaila zmogelio. Ir pikta ant Lietuvos. Daugiau nesisiusiu sitaip. Reik begt is sitos skyles. Uztrukau menesi, uzsiknisau ir nedaug laimejau, bet bent jau kazka issiaiskinau.

Daiva, 2010-12-11, 19:04

  Dingo siuntinys iš Ispanijos,išsiūstas rugsėjo 22d. Dabar išsiunčiau dukrai lapkričio 30d.,siuntinio dar nėra,vėl ima nerimas ar gaus.Pradėjau galvoti kur čia pagavus "siūlo"galą,bet kaip matau niekam nepavyko nutverti.Blogai,kai nėra pagaunama ir apetitas auga.Pagalvokime kiek siunčiama,tikrai daug susidaro per Lietuvą.Gal tikrai padėtų laida "žurnalisto tyrimas",o gal vertėtų parašyti kažkam...na pašto direktoriui ar.....Bendrai vengiama žurnalistų,gal šis priešnuodis kažkiek būtų veiksmingas?

Tomas, 2010-12-28, 16:09

Manau jei reik kokiai ziniasklaidai pranesti .Tada gal jie biski sukrus ,asilai tie.

Gintare, 2010-12-28, 21:46

as taip pat laukiu siuntinio is ispanijos. jau dvi savaites nepareina, paste sako jog tik vakar pradejo eiti siuntiniai  nes del baisios ziemos velavo skrydziai arba buvo atidedami...

Tadas K., 2011-01-17, 12:59

Kai siunčiausi brangų siuntinį iš Kanados, aš pergyvenau dėl Jūsų čia prirašytų komentarų. Turbūt visi, kurie čia parašė, ir kurie vėliau siuntinį visgi gavo - nebeparašo, kad siuntinys visgi atsirado ir kad niekas nedingo.

 

Taigi, aš siuntinį gavau, nors ir labai vėlavo. Noriu pasakyti, kad jis nebuvo nei praplėštas (muitinė gražiai manau pažiūrėjo ir vėl užklijavo), nei aplamdytas, nei kaip nors kitaip pažeistas. Brangus krovinys nedingo ir praktiškai neturiu jokių priekaištų paštui (siunčiau per Lietuvos paštą).

 

Tiesa, siuntinį buvau apdraudęs (maksimalia leidžiama suma, nors ir ji nepadengė visos jos vertės) ir siunčiau oro paštu.

 

Kas nepatiko, tai kad per trafic trace nesimato tranzitinių kelių ir ties iškrovimo ir įkrovimo - krovinio svorio.

 

Taigi, tie kurie siunčiasi siuntinius - pernelyg nesiparinkite ir ... visada vertinkite dingimo riziką (drauskitės).

 

Sėkmės!

L, 2011-01-17, 23:00

Kas siuncian registruotus (+7Lt) siuntinukus, tai esat apdrausti mazdaug 120Lt sumai, jei siuntinukas dingsta jus tiek atgaunate mazdaug po pusmecio. Jei siuntinuko verte didesne, galima siusti ivertinta siunta, kas kainuoja dar papildomai 5 Lt, tokiu atveju ivertinimo suma galima iki 16.000Lt. Tada jau galite ir svajoti, o kaip noreciau kad ji dingtu :)

 

nenuejus siuntiniui reikia rasyti rastika skunda pastui cia:

http://www.post.lt/lt/?id=183

 

jie visada atsako, visada registruoja ir tiria

 

bet kad dirba sudinai, tai faktas

LL, 2011-01-17, 23:01

kur paziuret ateinancius is pasaulio siuntinius pagal tracking number? Lietuvos pasto puslapis nerodo nieko

DD, 2011-01-19, 14:05

negavau ne vieno siuntinio is usa, ebay nuo lapkricio menesio, o siandien jau sausio 19

Pastininkas, 2011-01-26, 23:01

Nevogsi negyvensi

jp, 2011-02-01, 10:20

na as siunciausi is latvijos auksini ziedeli is tokio rimto portalo,tai man pristate zieda sveika ir pan.nedingo zodziu niekur....;)

žurnaliste, 2011-02-01, 13:37

Sveiki, esu žurnalistė, norėčiau pasiaiškinti, kaip čia yra su tais dingstančiais siuntiniais ir parašyti apie tai straipsnį. Būčiau labai dėkinga, jeigu norintys pasipasakoti, kaip dingo siuntiniai susisiektų su manimi elektroniniu paštu l.vireliunaite@lzinios.lt Jeigu parašytumėt savo kontaktus, aš su jumis susisiekčiau.

Giedrius, 2011-02-09, 01:29

As cia ne i tema tiesiog norejau pasidalinti mintimis ir tikiuosi, kad neteks cia skustis nes uzsisakiau kelias prekes is ebay...
Trūksta žodzių kaip apibūdinti jų darbą, niekas nepasikeitė per 30 metų (nzn gal ir 50) atrodo kad telefonas išviso neegzistuoja, ka jau ten apie mobiliaka. Siuntini atveza, tada kai nieko nera namie, ji tamposi visa diena, tada tik parveza i pasta, kita diena pastininkas turi eiti specialiai kad nunestu tau ta sikpopierio skiaute kurioj parasyta kur pasiimti. Vaziuoji tada vel tave turi aprarnauti... Taigi butu duotas telefonas kurjeriui ir skambink, paskambina pasako apie 12-13h gausit siuntini,  tada arba varai namo paimti arba sakai aciu pasiimsiu pats... Taip pat ir su pranesimo lapuku gi galima skambinti zmogui ir pasakyt jusu siunta yra ten ir ten, na**ui man tas lapukas reikalingas? Kai tokie darbo metodai tai kur nenuostolingai dirbsi...  Ir taspats visur kur valstybinė įstaiga, ar tai mokykla, poliklinika, policija, paštas, sodra....

edvinas, 2011-02-16, 12:30

panaši problema...išsiunte giminaitis pora siuntinuku ta pacia diena, viena siuntinuka su telefonu uz 100svaru, antra siuntinuka su dviem telefonais kuriu bedra verte sieke 200svaru. siunciau registruotu royal airmail. na ir ka jus manot, pirmas siuntinys pasieke Lietuva uz 5 dienu, o antro jau trys savaites kaip nera, paste irgi nieko neranda negali padeti...

Nauja galima auka, 2011-02-22, 18:59

 Sveiki praita savaitę apsiprekinau Ebey is USA , nes europoje  nera tokiu daliu, už 3 pirkinius sumokėjau apie 2300 litų. Ir dabar perskaičius viska pradėjau abejoti labai. Nu bet parasysiu kaip sekėsi ar gausiu aš juos ar ne. Bet pats esu Logistas ir jei negausiu tikrai norėsiu išsiaiškinti jei reiks imsiu ir advokata. Ir visa kitą kad išsiaiškinčiau. O gal ateity ikurti ir savo siuntinių firma iš jav ar anglijos. Norėčiau paklausti gerbiamos ketvirtos valdžios žurnalistės ar išsiaškinote ka nors? 

Manau šita tema yra labai aktuali ir visgi ja reikia išsiaiškinti tiek su valdžios atstovais dėl pašto, tiek rašyti laiškus muitinės centriniai vadovybei.  Kad kyšius ima tai tas senai aišku 

Dovilė, 2011-02-24, 14:04

Sveiki,

 

Kiek nusiskundinmų ir dingusių siuntinukų....negerai. Pati siunčiau iš UK siuntinuką tėvams ir, žinoma, jau daugiau nei puse metų negavo...ir negausim aišku, gaila, kad nebeturiu čekio išsaugojusi. Tad pasimokiau...Vasario 11 d. iš Lietuvos išsiunčiau registruotą siuntinį į UK. Lietuvoje pagal registracijos numerį gali pasakyti tik tiek, kad siuntinys buvo išsiųstas iš Lietuvos sėkmingai, toliau jie nemato kur tas siuntinukas keliauja. Jau dvi savaites diena iš dienos laukiu skambučio, kad gavo mano siuntinuką ir iki šiol nieko...O tas žmogus kitą savaitę išskrenda iš UK visam laikui...Kažkur Anglijoje užstrigo mano siuntinys (tikiuosi nedingo, nes pašte sakė, kad registruoti siuntiniai nedingsta)...Ir ten UK pašte jie nepripažįsta mūsų lietuviško registracijos numerio, kuris prasideda RN.....Tad negali patikrinti siuntinio statuso...Keista sistema...Tai va, vis laukiu džiugių žinių, bet nuojauta kužda, kad kažkas ne taip...ir siuntinukas nepasieks mano gavėjo....

Dovilė, 2011-02-25, 16:07

Be to, susisiekiau su Anglijos paštu ir jie sako, kad siuntinys dar negautas arba klaidingas registracijos numeris. Numeriukas teisingas, tad vadinasi iš Lietuvos siuntinukas Anglijos nepasiekė jau daugiau nei savaites. O Lietuvos paštas sako, kad iš Lietuvos jau seniai išsiųstas. Pašto darbuotoja sakė, kad reikia skelbti paiešką, o jei neras - išmokės kompensaciją. Ką jūs manot apie tai, ar įmanoma sulaukti kompensacijos iš Lietuvos??? Nors aišku labai tikiuosi, kad dar vis atsiras mano siuntinukas...

ieva, 2011-03-02, 11:12

 Naudojuosi ebay jau 6 metus, daugumą prikinių gaunu, tačiau kas trečias siuntinys pasimeta... Kadangi perku labai mažom sumom, seniau dėl savo negautų pirkinių nesijaudindavau. Tačiau paskaičiavau, kad sudėjus visus savo dingusius pirkinėlius nemža suma susidaro... Paskutinis kartas išvedė iš kantrybės! Pirmą kartą pirkta siunta (iš UK) atkeliavo labai greitai, antrą kartą pirkta siunta iš to pačio pardavėjo nepasirodė.... Suma apie 60 lt..... tačiau tokių atveju buvo bent 10 kartų tai tikrai. 

 

Manau, mūsų paštą turi kažkas tikrinti.... nėra jokios tvarkos... 

edvinas, 2011-03-03, 15:56

neverta isvis siusti neregistruotu siuntiniu,nes juos labai lengva pavogti ir kaltu nerasit. dar du siuntiniai pasimete keliaudami is Hong Kongo, jau 5 savaites, tai nemanau kad atsiras. kadangi pirkau per ebay, tai bent pinigus per paypal turetu grazint :) per siuos metus jau trecias dingimo atvejis :) vienintelis budas issisukti tai registruotu siusti su pilnu regsitracijos 13 simboliu. +5 svarai prisideda:)

Dovilė, 2011-03-03, 18:04

Tai kas kad siunčiat registruoti...siuntinys vistiek dingsta....:( aišku parašiau skundą dėl dingusio siuntinio, tad dabar paskelbiau paiešką, bet kažin ar jie teiksis kažką surasti...nes kaip visada niekas nieko nežino...

Gytenis, 2011-03-07, 10:21

perskaičiau jūsų komentarus, noriu ir pats pridurti - vienintelis dalykas, kuris man yra dingęs, tai ebay pirktas telefonas, bet siuntėjas išsiuntė su Royal Mail IInd Class (prastesnio lygio paslaugos jau nebėra), tai tą telefona nukosėjo dar Anglijoje, iki Lietuvos net neatėjo. Tą žinau, nes turėjau tracking number, paskutinė vieta kur dar rodė siuntinį buvo kažkoks Anglijos vietinis paštas :)

Antras dalykas dėl siuntinių iš ne ES šalių, jie tikrai eina labai labai ilgai (5 savaitės - labai dar neblogas terminas, esu daiktų gavęs ir po 2-3 mėnesių) ir juos muitinė visada tikrina, t.y. paketas būna praplėštas ir pan., bet niekada nėra niekas dingę. Jei siunčiuos brangų daiktą visada prašau, kad siųstų per UPS arba DHL, jei jau moku brangiai, papildomi 20-30 Lt už siuntimą tikrai nieko nekeičia.

Esu bendravęs su kažkuo iš LP vadovybės prieš metus ar pusantrų, tai bent jau tada situacija pašte nebuvo labai gera ir jų pačių ji netenkino, ten nebuvo vidinės kontrolės ir, pavyzdžiui, perduodant siuntinius iš vienos tarpinės grandies į kitą, nebūdavo tikrinimo ir atsakomybės perdavimo. Gal kas nors iš pašto darbuotojų skaito šituos komentarus ir mane pataisys, jei klystu, bet tokią nuomonę susidariau iš gautos informacijos.

baba_yaga, 2011-03-12, 13:09

Nuolat siunciu siuntinius Lietuvoje, daznai tiesiog paprastu pirmenybiniu, ateina per viena diena. Musu pastininke labai maloni moteris. Siunciau i Norvegija pasa, registruotu, taip pat sekmingai pasieke adresa. Aisku, nenoreciau prisikalbeti, bet kolkas asmeniskai nesu nenusivylusi. Taciau drauge i Turkija siuntinio, kuri siunte jos seima registruotu, taip ir negavo.  

baba_yaga, 2011-03-12, 13:10

* nesu nusivylusi 

Egis, 2011-03-24, 12:39

Laukiu siuntinio is HongKongo.Pagal tracking number jis sėdi VIlniuje nuo kovo14.Šiandien jau kovo 24d.Tai apie ką dar galim kalbėti ?

Erika, 2011-03-24, 16:33

Oi oi tie pastai .sudetinga situacija.Laukiu is Uk siuntinio jau 4savaites,niekas negali niekuom padeti ,kadangi siuntinys neregistruotas.Bet po galais koks  skirtumas - registruotas ar ne ,jis  man adresuotas,o ne kazkam kitam.Pikta negaliu ,mastau kam cia prireike nestukems skirto aliejuko? 

to Egis, 2011-03-28, 16:11

"Laukiu siuntinio is HongKongo.Pagal tracking number jis sėdi VIlniuje nuo kovo14.Šiandien jau kovo 24d.Tai apie ką dar galim kalbėti"

 

gali būti kad ne paštas kaltas. is honk kongo, kinijos ar JAV, vertingesnems prekems skaiciuojamas PVM ir muitas. jei nesusimokesi, prekes niekada negausi!!pasidomek, gal cia visa beda ir yra.

paulius, 2011-03-28, 16:31

 man siusdavo seniau is vokietijos i savaite bent po 4 paketus su diskais  ir taip pora men tai viena karta atejau atsimt padave 6 paketus ir visi praplesti o kiti uzklijuoti sakau kas ce per bajeriai nieko nezinau mes nieko ce nedarem..ydeklai disku beveik visi suskaldyti itruke budavo nors ir burbuline apsauga...velnezin ka jie ten daro krepsini zaidzia su siuntiniais

ausra, 2011-04-02, 11:14

 Sveiki apie siuntinius galeciau kalbeti ir kalbeti.esu tiesiog soke muitines ir pasto darbu.cia kad 10 dienu laiko siuntini vilniuje tai cia tas pats kas nieko man ovienas siuntinys is kinijos vilniuje yra laikomas nuo sausio 30 dienos nesu gavus nei laisko nieko.kitus jau atidave katik kurie taip pat buvo nuo sausio laikomi.nors aiskiai parasyta siuntinys gali but laikomas  iki 30 dienu dabar jau trecias menuo eina ir jokiu ziniu.telefonu prisiskambint neimanoma emeili siunciu dokumentus atsakymo negaunu arba atraso po menesiu truksta item numerio kuris kaip ir buvo parasytas bet vistiek praso jo.siandien parasiau skunda i pasta nes nu manau uz registruotus siuntinius turi kazkas atsakyti ypac kai rodo ka djis yra vilniuje.nes nu kaip kitaip suprast kur jis yra gal nesioja jau kokia muitines darbuotoja mano rankinuka.

Raimundas, 2011-05-18, 19:29

Sveiki, ir as pries pora metu siunciausi du nemazus siuntinius is JAV , bet taip ir negavau :)

Skambinau ir i muitine, ir direktorei Lietuvos Pasto,bet...

Gaila, siuntiniai buvo neregistruoti ir nedrausti, tad nuostolis apie 1100 lt :(

Netikejau, kad gali dingt,bet kai prisimenu, kad kur gyvename ir kokie darbuotojai dirba paste "Lietuvos Pastas" , tai nenuostabu.

Siunciantis is imoniu, ant deziu kartais uzrasoma kas yra siuntinio viduje,

turbut jie apziuri siuntas ir atsirenka ka galima issinest namo :)

Renata, 2011-05-20, 22:53

Sveiki,

mano atveju pradingo du is keturiu siuntiniu is UK. Pasiteisinimas daug kas siuntiniu nesulaukia.

Piktas, 2011-05-23, 12:43
as esu gaves 70+ siuntiniu nei 1 nedingo, tik vienas buvo pavelaves, bet va, dabar siunciaus gan brangius reebok batus (160lt), pakuote buvo praplesyta ir izolke uzklijuota, atidarau o ten smirdantys, suplyse 'malibu' batai. va tau ir lietuvos pastas.
AS, 2011-06-07, 18:57

 Is Amerikos siuntinys  issiustas balandzio 19 diena, bet iki siol Lietuvoje jo negauna. Argi nera tokios sitemos, kur butu galima matyti pagal numeri, kur siuntinys randasi Lietuvoje ir kur jo kelione sustojo? Amerikoje tai labai paprastai, gali matyti, kur siunta sustrigo.

Marius, 2011-06-16, 23:31

 Noreciau patikslinti Gytenio komentara, deja Royal Mail neturi 2nd class paslaugos siunciant international. Todel tavo pardavejas nei is principo nei is esmes negalejo siusti antraja klase i lietuva. 

Kas liecia lietuvos pasta tai atsikandau ir nekartosiu visu internautu komentaru nes viska ta pati patyriau ir as. Anglijoje isvis nernormalus pasitikejimo ar pastininku lygis, kad neregistruotas siuntas kisa per duru/pasto skyle o kas netelpa palieka daznai prie duru, lauke. Jei registruota ir namuose nieko neranda tai neproblema nes nunes kokiam tariamam priesui/kaimynui lenkui ir duos pasirasyti bei paliks siuntini. 

Dabar gyvenu UK ir dirbu kompanijoje kuri prekiauja ebay, amazon ir t.t.. Taigi siunciame tukstancius siuntiniu per menesi ir toje pacioje anglijoje ar airijoje yra kas negauna o gal tiesiog sako kad negauna ir t.t... bet cia labai mazas procentas. 

Taigi siunciamiems registruotiems siuntiniams is UK i LT yra savotiskas draudimas, todel siuntejas visada gales atgauti pinigus jei registruota siunta nepasieks adresato (bet reikia tureti saskaita uz preke. Jeigu labai brangi preke tai tam yra papildomi draudimai ir t.t..). Siuntimo kaina i EU (Lietuva ieina i sarasa) 1kg kaina 6.60svar + registracija 5svar.

Taigi visiems kantrybes ir sekmes.

Richy, 2011-06-29, 12:54

 As irgi negavau siuntos is jdsports.co.uk, issiunte net be registracijos, jau antra menesiu laukiu.

Simas, 2011-06-29, 20:49

Na atejau, pasiskaiciau nusisipsojau :D

pac dirbu valstybineje kontoroje mazdaug zinau situacija :) dabar ruosiuosi siusti lapatopa i Nigerija keistas pirkejas :D bet kaip skaiciau post.lt tikrai yra siuntos draudimas tik reikes paklausti ar grazina pinigus bet kokiu dingimo, sugadinimo, apkeitimo atveju be to dar galvoju padaryti video kaip paste patikrina ir uzklijuoja mano preke ziuresim kas is to iseis :D 

Andrius, 2011-06-30, 17:41

Is lektuvo, kroviniai vaziuoja i sandelius, kuriuose dirba paskirstytojai. Tai asmenys, su viduriniu isilavinimu, o gal ir net bejo. Jie skirto siuntas, kurias teikti muitinei, pagal miestus ir pan.

Taigi, jiems pasivogti telefona yra pigiau grybo. Pasiaiskinimas - siunta nepasieke lietuvos ar pan, ar tiesiog vaztoje truksta siuntiniu.

Vagia juodai patikekit, ypatingai UK - LT, nes sie siuntiniai neina per muitine. JAV- LT maziau vagia.

Jei norit persiust kazka brangesnio, ypatingai elektro technika, telefonus ar pan, siuskit su draudimu ar per mikruskes dekit kurios kursuoja lietuva - anglija ;) bet per post.lt tai 50 % kad siuntinio nesulauksit, patikekit (ypatingai telefonams (smartphonams)  tas tinka ;))

Ir vat sako gyvenk tu lietuvoj ;)

A, 2011-06-30, 17:53

Tiesa, ju alga ten apie 900 i rankas, o darbas sunkus fizinis, daznai naktinis. Tai nenuostabu kad pasidaro pliuso is Jusu nuostabiuju siuntinuku ;)

Karolina, 2011-07-13, 10:32

nesamone.!!!!!! nekenciu lietuviu turejo ateiti man 2 dideli vokai o jau neateina 3 menesi... VAGYS. ziauru brolis dabar tures didely nuostoli. va norejo zmogus padaryti gera gimtadienio proga va ir tau. nekenciu lietuvos.!

Olesia, 2011-07-15, 15:33

Man irgi dingo siuntinis is Anglijos,kurio labai laukiau nes ten buvo dovana mano mazaj dukrytei o tie zmones kurie paima visaj sazines neturi

as, 2011-07-16, 23:31

Ne visi vagys. Daznai muitinese uzstringa. Muitinė tikrina pašto siuntas vadovaudamasi prekių muitinio tikrinimo tvarką reglamentuojančiais teisės aktais. Gautose pašto siuntose radusi prekių, kurias į Bendrijos muitų teritoriją galima atsiųsti tik su atitinkamų valstybės institucijų leidimais, ir nustačiusi, kad šie leidimai muitiniam tikrinimui nebuvo pateikti, muitinė apie tai informuoja deklarantą ir, vadovaudamasi Bendrijos muitinės kodekso įgyvendinimo nuostatų 250 straipsnio 1 dalimi, nustato terminą, per kurį deklarantas privalo pateikti reikalingus leidimus. Jeigu per nustatytą terminą šie dokumentai nepateikiami, AB Lietuvos paštas siuntą grąžina siuntėjui arba, turėdamas disponavimo pašto siunta teisę ar siuntėjo nurodymą, priima sprendimą dėl prekių perdavimo valstybės nuosavybėn arba sunaikinimo.

Gautose pašto siuntose radusi draudžiamų gauti prekių, muitinė jas sulaiko Lietuvos Respublikos teisės aktų nustatyta tvarka.
 

 O antra jus matet pvz centriniame paste Vilniuje, kaip ten metosi siuntiniai:))? Imanomas dalykas, kad jie ir tiesiog pasimeta, na kad vogtu tai nzn, nebent ten kaimuose kur.

as, 2011-07-16, 23:34

Be to kodel butent lietuvius kaltinti? Manot, kitose valstybese pastininkai sventi 

Saulute, 2011-07-25, 23:16

Mano patarimas nesinaudoti geriau lietuvos pasto paslaugomis, ypac jei siunciamas yra brangus daiktas... Jau geriau sumoket brangiau, bet siunta siusti per kita istaiga.. Visi siuntiniai persvieciami muitinej ir isvagiami,nes zino, kad niekas ju nepagaus. Pati galvojau is uk siusti didele gariunine tase su firminiais rubais, bet siusiu tik per kurjerius, kurie tiesiai pristato adresatui lietuvoje ir paduoda i rankas.Na, tikiuosi neteks nusivilti..

Agne, 2011-08-09, 15:08

Aš iš Lietuvos laukiu siuntinuko ir jau suvokiau, kad nebesulauksiu, nes vis kai parašau kodą registruoto siuntinio tai tik tą vietą kur išsiusta išmeta, o visgi nepigus siuntinys, kažkada gavau saldainių iš JAV tai buvo maišeliai praplėšti ir dalis saldainių nuvalgyta, gėda Lietuvos paštui...

remigijus, 2011-08-12, 21:08

ko cia stebetis kad musu lietuvos pastas yra stabdis, as registruoto laiskucio i uk jau dvi savaites laukiu ir manau kad jau nebesulauksiu....

reda, 2011-09-05, 16:07

registruotas .neregistruotas koks skirtumas siuntinys visad turetu pasiekt gaveja!o alytaus paste to nebu ,nes pasidarbuoja pastininkes,jau ne viena syki siuntini istraukia is po koju/ klausimas toks kodel kalediniai siuntiniai laikomi po kojomis ?ir kodel reik eit ju ieskot nesulaukus.(ir klaust ar gal jau gavot  ttttttt...)   ir dabar mano siusto siuntinio is anglijos nesulaukia ?!kas cia per tvarka ?

gintare, 2011-09-09, 13:00

iki manes irgi nedaejo siuntinukas jau antras taip!!!ir jautiesi kvailai  nes kazkas tavo siuntini gauna o pats negauni nes nedaeina iki manes !!!pasimeta pakeliui mat!!!

grazina, 2011-09-10, 16:54

 sveiki.mano situacija yra tokia ,siunciausi preke is svetaines tarp musu mergaiciu striuke jau 5d praejo ,ir nieko kasdien tikrinu pas save pasto dezute,kaip ner taip ner .db galvoju ,cia abgavo aferiste mane ,vardo nemynesiu kaip bebutu is ko siunciaus ,ragelio nekelia........

milena, 2011-09-15, 23:15

nu tai patisbvaziokit ir i rankas perduokit\!jus is vis isivaizdojat kiek zmoniu praeina siuntiniai?a?o tai visi nori pigiai,greitai patikimai!zinom mes tokius!uzteks pasaku pasakoti!

milena, 2011-09-15, 23:19

visi skundziasi,bet visi naudojasi lietuvos pastu!atidarykit savo!prasponsokyt lietuvos pasta,pastatikyt dideles patalpos is siuntiniu is po koju nereikes traukti!ir galu gale jeigu tai blogai jau TAI NE NASINAUDOKYTE LIETUVOS PASTO PASLAUGOMIS!IR NESISKUSKIT!

as, 2011-09-21, 21:33

Negaliu patiket, kad kazkam saldainius suvalge, kazkam praplese:) man dar to nebuvo niekada tpfu tpfu tpfu:)) 

dienos nesusipratimas, 2011-10-04, 16:32

jo gerulis tas musu pastas, kolkas atejo visi ~20 siuntiniai nors vienas kazin kur jau paklydo, dar reikia kiek luktelt.

Tai vat istorija mana su pastu tokia, kad karta negavus siuntinio 2 men nuejau i pasta ir pradejau teirautis, gavau atsakyma jei nebuvo registruotas tai ir kaltas lieki.  Idomus ten ju poziuris, uztat siuntinys, kad ir neregistruotas atsirado uz 3d. gavau lapuka, kad ateiciau atsiimti, siuntinio deze kiek aplamdyta, bet svarbiausia turinys sveikas.

Bet siandien supratau, kad pasto darbuotojams visai dzin ant jusu siuntiniu. Grizau namo papietauti tik uzsukus i kiema uzkliuna akis uz siuntinio padeto prie pat ivaziavimo i kiema ten kur manoji pasto dezute, siuntinys is US kaina 110lt. tai kaip manot broliai lietuviai kur kaikuriu pastininku sazine? zmona namie buvo ir uosvis, bet kad danesti iki duru 20m tai nesugebejo, "geriau numesiu prie kelio kur pasto dezute, gal koks vaikezas is mokyklos eidamas fules pazais...."

To Marius, 2011-10-13, 17:28

Pati Anglijoje gyvenu ir niekada negirdejau,kad siuntinius prie duru paliktu! ar  kad duotu kaimynams pasirasyt. Vienintelis atvejis, jeigu tu pats nurodai, kad taves neradus gali kaimynas paimti arba siuntinys gali buti paliktas tavo nurodytoj vietoj. Pati siunciausi daugybe siuntiniu ir nei vieno neradau prie duru tik del to, kad netilpo pro pasto skyle. Visada yra paliekamas lapelis ir siuntini atsiimi nurodytam paste.

Kiek esu siuntiniu parsisiuntus is UK i UK ar is Kinijos i UK ir registruotu ir neregistruotu-nei vienas nedingo, bet va dar gyvendama Lt negavau laisko is UK ir dabar pati siunciau duktereciai telefona is UK i LT, 3savaites, dar negavo, nor sese tuo paciu adresu ta pacia diena issiunte fotoaparata, ji jau gavo...O va vienas zmogus mano velykine atvirute(tik atvirute be pinigu), gavo po 2ju menesiu!! :D

naudotojas, 2011-10-21, 11:09

tas pats , jau trecias siuntas dingsta...  paste nieko , ziuriu per numeri parasyta at atkleiavo i lietuva  toliau antra menesi be ziniu

Martynas, 2011-10-24, 03:57

Sveiki, užsisakiau "Keyboard piano" už 1000 litų iš Ebay  (JAV) rugsėjo 29 dieną. Jau mėnuo laiko kaip negaunu jokio kvietimo į paštą atsiimti daikto. Ar verta jaudintis ar ne? Gal žinote per kiek laiko atsiunčia daiktus iš JAV perkant iš Ebay?

 

O jei negausiu po 2 mėnesių ir daugiau, kur geriausia kreiptis? Ar būtų įmanoma kaip nors susigrąžinti pinigus už šį daiktą?

Evelina, 2011-10-25, 16:07

Užsisakiau paltą iš  ebay. Į Lietuvą atėjo ir dingo. Sušikti paštų darbuotojai. VAGYS

Kristina, 2011-10-26, 11:34

Kai laukiu siuntinio siųsto per paštą, tikimybė, kad gausiu, ne daugiau nei  50 procentų. Pašte dirba vagys, tai gryna tiesa. man iš 7 siuntinių dingo net 3.  Visa laime, kad Anglijoje ir Amerikoje dirba sąžiningi žmonės, jie už negautus siuntinius grąžina pinigus, kadangi bijo neigiamų kometarų apie jų internetinę parduotuvę. Lietuvos pašto darbuotojai tokių kometarų matyt visai nesibaimina, jiems viskas pofig.

Taigi mūsiškiai vagia, o užsieniečiai už tai moka.

Renata, 2011-11-07, 21:55

Na ir prigazdinot mane uzsisakiau maisto papildu uz 250lt, bet db gailiuosiu nes paskui atradau ir savicko prekiaujamas neblogus papildus 175lt  ir kaina butu buvus mazesne tikiuosi kad gausiu net visa sudeti isnaginejau, kad neprisikabintu del neleidziamu ingridientu, Parasysiu veliau jei sulauksiu, bet manau mano tableciu niekas nevogs ir muitinej neužklius. Siuntinys is Canados idomu kaip is ten keliauja.

AGNĖ, 2011-11-23, 16:09

taip pat beviltiškai laukiu siuntinio iš UK

rena, 2011-12-10, 21:57

Niekaip nenukeliauja registruota banderole i JAV. Kad darytu paieska, turiu pildyti forma, kuri kainuoja 15 lt.

JAV laukia  ir nekaip nesulaukia siuntinuko. Praejo daugiau nei menuo . Taip dar nebuvo :((

ji, 2011-12-13, 21:19

2011.11.28 is Kanados issiunciau siuntini i LT.Siunciau neregistruota(kiek supratau kad net ir tokie dingsta)ir pigiausiu variantu uz 10kg deze sumokejau 120$(laikas per kuri turi pasiekti gaveja yra nuo 4-6sav.) ten kaledines dovanos seimynai firminiai sportiniai bateliai,treningai,firmine rankine ir savo draugikei nemazai rubeliu kudikiui,kosmetika,kvepalai(leistinas kiekis).Ten bendra verte tikrai nera labai didele viska pirkau per visokius seilus.Gaila butu ne pacio siuntinio bet man broliuku,kurie su tevais gyvena labai biednai LT ir laukia tu dovaneliu,daznai siunciu pinigus per western'a bet  va dabar uzsiprase daiktu,nes zinant lietuvoje kainas tai.....Zinojau kokia situacija su LT pastu tai nieko labai brangaus nedejau,nors prase manes telefono,kompiuterio,nuejau i UPS pasiteirauti kokia kaina,tai vos akys ant kaktos neissoko uz 6kg  paprase 1000$,tai todel zaidziu lietuvos pasto loterijoje gaus arba ne.pasitikrinus dabar per trakinga tai rodo kad siuntinys jau isvykes is kanados,tai belieka tik laukti dar laiko yra,butinai pranesiu as siuntinys pasieke adresata...

Padegti pasta!!!!, 2011-12-13, 21:56

Jau 7 dienas man nepareina is lietuvos siuntinys zmogus issiuntes pastininke sako jog turi pareiti per 2-3 dienas deja ir per 7 dar neparejo. Gal zinot kur kreiptis??? 

piktas, 2011-12-13, 22:05

man dar nepareina visa savaite siuntinys is alytaus i taurage 7 dienas ar galit kas patiket. Pagauciau tokius vagiant uzmusciau!!!!!!!!!! 

irena JAV, 2011-12-15, 16:32

TIKRAS SIAUBAS! Ne tik, kad vagia, bet dar ir nekalba! As moku uz skambucius! o jie nurodytu telefonu net neatsako!!! Svarbiausia, kad tikrai vagia!- seseriai is eiles siunciau trecia siuntini, antro jau ieskojo R.Kelyje...o trecio visai nera)))))))) ir dar susisiekti neimanoma!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

irena JAV, 2011-12-15, 16:54

JI IS  KANADOS  -  UZJAUCIU! Dar jeigu parasete tikrus vardus ka siunciate!!! nes mano drauge irgi is amerikos kailinukus siunte i Anykscius draugei(cia juk penius kainuoja) tai paprasti daiktukai dezeje palikti, o kailinuku aisku nera!!! o dar geriau, kai ta pati drauge siunte jai dovana i amerika- papuosalai isimti ir ideta anglu kalboje stora nutriususi sena knuga!!!! tik nepagalvokite, kad taip padare amerikoje!)))) nes cia zmonems net minciu tokiu nekila! geriausia siusti laivu, nes as net didziausias sumas pinigu i daiktus dejau ir puikiausiai nuejo iki pat buto duru vaikams!

Jurkis, 2011-12-15, 20:11

 Per pastaruosius 2 metus siunčiausi gal 10 siuntninių iš užsienio. Nedingo nei vienas, neapgadintas nei vienas. Aišku, visko pasitaiko, man pasisekė, matyt.

contemptuous, 2011-12-15, 22:16

 net baisu pasidare, kiek "nervų kamuolių" čia susirašė...

gal įkurkit savo klubą ir atidarykit savo - sąžiningų, protingų, aukštos moralės žmonių paštą.

 

Aš pati stebėjau internete vieną mažą paketą, išsiųstą į JAV. Iš Lietuvos į JAV jis nukeliavo per 4 dienas ir gulėjo viename taške tris savaites. Paskui buvo perduotas į gavimo paštą, sekančią dieną paliktas pranešimas siuntos gavėjui. Niekas ten Amerikoje nesureikšmino nei savęs, nei ką nors keikė. 

Patarčiau būti atidesniems rašant adresus, pakuojant. 

Mintys materializuojasi ir bumerangu sugrįš atgal.

JI, 2011-12-19, 22:00

Atnaujinu iformacija :) mano neregistruotas siuntinys is Kanados pasieke siauliu pasta ir yra ten(bent pagal trakingo numeri matau),kiek suprantu dabar lapiuka turetu nunesti,bet mamai sakiau skambinkis i pasta ir klausk ar gali jau ateiti atsiimti,kokiam stovyje ta deze dar neaisku ir neaisku kaip su turiniu ar viskas vietose.Na ant dezes rasiau kas ten viduje,bet labai paprastai kad kedai,rankine,kvepalai(paminejau kad 3 butel.po 15ml kiekvienas,nes muitines puslapy radau kad leistinas kiekis nedaugiau 250ml) ir rubai,zaislai kudikiui tik nepaminejau kosmetikos tiesiog pamirsau,nors siuntinyje tikrai yra brangiu daiktu(beveik viskas geriausiu firmu,bet ant lapuko nesismulkinau rasydama),bet viska senai jau supirkinejau ant seilu visokiu.Broliai prase kompiuterio,kitas telefono,kadangi pirma kart siunciu siuntini tai pabijojau tokius brangius daiktus deti zinant situacija lietuvos paste.Na jei jau siusciau kokia elekronika tikrai drausciau.

kaguya, 2011-12-22, 20:39

 O as laukiu siuntinio is kito miesto, ir nesulaukiu savaite. Niekada to dar nebuvo buve. Irasius registruoto siuntinio koda ismeta, kad kodas neteisingas.

JI, 2011-12-24, 09:24

Nu va siunta is Kanados i Lietuva atvyko iki gavejo,deze kaip buvo supakuota tai ir liko,nepradraskyta ir t.t.labai dziaugiuosi,nes nei registravau nei draudziau ir gavo daug anksciau nei buvo nurodytas terminas.Sakyciau pasiseke loterijoje :))))

Janina, 2011-12-28, 02:05

 Ir as laukiu jau beveik 3 savaites siuntos is italijos , paste tik gali pasakyti kad laukciau pranesimo . as nezinau siuntos kodo tai per interneta negaliu patikrinti . o tame siuntinyje buvo dukros dovanele ....

virgina, 2012-01-06, 15:45

kad jus pasprinktumet su tais saldainiais ir dovanom kuriu vaikai negavo vokietijoje

as.., 2012-01-11, 14:55

 is Vokietijos i Lietuva issiunciau siuntini{neregistruota,nes visad nuaidavo ir nebudavo problemu}iki siol negavo,jau beveik menuo laiko.ka daryti kur ieskoti???

Egis, 2012-01-11, 18:54

Laukiu siuntos is USA jau apie men dar vis nesulaukiu, gal kas zino kur atsimti vlniuj galma? nuvaziociau ten gal jau ira , tik kad ziniu nesulaukiu..

JI, 2012-01-24, 19:32

Nu va siuntinys is Kanados sekmingai pasieke adresata ir kaip keista netgi atsieme ta pacia diena kai tik atkeliavo i siaulius bent jau taip matau per trakinga,deze nepradraskyta ir neaplamdyta buvo ir gavo dar net pries kaledas kai tikejau ir kaip rase kad gaus mazdaug po nauju,bet kita kart tai tikrai jau registruosiu.

nejau, 2012-01-26, 11:19

niekas nieko negali padaryti? Manau, kad reikėtų vieną kartą pamokyti visą sistemą. Reikia paduoti į teismą ir pareikalauti kosminės ne tik materialinės, bet ir moralinės žalos atlyginimo. Gal tada kažkas tuos vagis gerai pakratys ir atsiras daugiau tvarkos.Aš siuntinius siuntinėju tiek po LT, tiek į UK. Man dar nė karto nedingo, nes mūsų pašte dirba padorūs žmonės. O jums linkiu nenusileisti ir ieškoti teisybės. Sėkmės.

Adomas, 2012-01-27, 20:01

O man dingo siuntinys iš Belgijos siųstas per greitąjį EMS paštą. Iš Belgijos išvežtas, į Lietuvą neatvyko.

Karolina, 2012-01-29, 16:45

ar pavyko dingusia siunta issireikalauti is pasto, musu siunta irgi dingo is JAV ;(

Adomas, 2012-01-29, 17:13

Aiškinasi siuntėjas per Belgijos paštą. Aš kaip gavėjas, neturiu teisių aiškintis per Lietuvos paštą. Pagaliau tam nėra ir prasmės, nes Lietuvos paštas siuntos negavo.  Manau, kad ją galėjo pavogti, nes viduje buvo brangus kompiuterio maitinimo šaltinis (apie 350 Lt).

Adomas, 2012-02-06, 13:24

Po kelių dešimčių parašytų laiškų praėjus bevik trims savaitėms gavau atsakymų, kuris mane labai paguodė. Jis skamba šitaip: "Dear Mr. Vitas, Following an investigation carried out by the transporter Bpost, we regret to inform you that your parcel 312010605000100000000028080533 has been lost". Kitą kartą siųsiu UPS, nes daugiau sugaišau laiko besiaiškindmas, nei man būtų papildomai kainavę siunčiant tikru kurjeriu.
 

Mantas, 2012-02-19, 00:27

 Net negalvojau,kad taip vagiama Lt.Kodel jus visi draugiskai nerasot skundu.Cia po kelis litus galyt susimest tiek zmoniu ir nusamdyt advokata.Kad gintu zmoniu teises,juk jau tiek daug zmoniu apgauta,kad jiems nelabai eitu isisukt.Pats nesinaudoju Lt pastu,bet jei tiek tektu siust ir tiketis loterijos,tai tikrai nervai nelaikytu ir pasto darbotuojams ir loterija pasidaritu,bet tam kuriam nepasisektu,viska papasakotu.Kaskada bandziau siust ir uzsienio registruota voka ir draudimu su pinigais.Iskart paime,bet gavau kvietima atsimt pinigu ir pasake,kad i Lietuva negali siust nes ten korupcine salis.Net ir uzsieni visur reiskia zino,kad dinksta viskas Lt.O ten kaskas kaip minejo,gal uzsimeta siuntinis,del neapdairumo,,tai ir butu kvaila manyt.Nes kiek cia zmoniu raso o kiek dar yra isviso apgautu,,,tai del neapdairumo ,,manau pastas butu toks pripilditas,kad praet neitu del nedakeliautu siuntu.Na gal kada lauks koks pyktas dede siuntos kuris neturi tiek kantrybes kiek jus.Nuejas sulauzys geriausiu atveju kanors.Bus gal tada pamoka ten jiems.

Adomas, 2012-02-21, 20:23

Aš nežinau pašto siuntų ir korespondencijos gavimo įforminimo tvarkos. Tai yra, man neaišku kuomet ir kas nuskenuoja kodą ir tuomet jį pamatai sistemoje. Jeigu iki nuskenavimo prie jo laisvai galima prieiti, vadinasi galima ir pasiimti, ir išsinešti. O gal jie būna supakuoti kokiam nors antspaudotame maiše, konteineryje ir juos pasiimti nėra galimybės. Negaliu kaltinti konkretaus pašto, nes neturiu pakankamai žinių.

Mantas, 2012-02-25, 21:54

 Idekit blake i telefona ir poto susirasyt :D

Algis, 2012-02-27, 21:14

 Man tai nervai nelaiko. Siunciu per pasta siuntas kasdiena. Ir gerai kol gerai, bet kai gavejas raso kad jau n laiko negauna vat tada ir pajauti, registruoto pasto privalumus ir 3 kart didesnes kainos is paprasto siuntipo galia...Ogi tai nieko nereiskia, tu niekaip negali irodyti ir paguosti pirkeja ir pasakyti kad issiuntiai registruotu pastu...jis sako duok track number...parasai...ir jis raso koki cia sss davei, niekur jis neveikia...ir ka man jam sakyti ? Ir kaip kazkas sake jis tiesiog per paypal pasiima savo pinigus...o tu del to kad Lietuvos pastas guscioja peciais ir ziuri didelem akim, lieki be pinigu ir pe prekes. 

Ir as ten buvau, 2012-02-28, 10:45

Nu siunciau per expressa ar kaip tne ji siunciau per DHL is KInijos is Viketijos is UK viskas ok neikarto nedingo TfuTfuTFu ,bet daba siunciu is Ispanijos ir per Royal Mail,tai nuojauta nekokia man cia

Nir N, 2012-02-29, 16:00

Niu zinokit man irgi jau nervai nelaiko... Nuolat apsiperku per Ebay ir tik kas nors tinkamo dovanai arba brangesnis siuntinys, tai kaip taisykle jo negaunu. Siulot nesinaudot Lietuvos pastu, o kokia alternatyva??? Kiekvieno skuduro juk nesiusi per kurjerius???

studentas, 2012-03-01, 14:24

nu va siunciau prekiu i uzsieni registruotu pastu (kurio paskutines registracijos galai baigiasi rudaminoj:))) per lietuvos pasta uz 1000 lt jau gavau 2 skundus turejau atlyginti 600lt, o byla jie nagrines 2 menesius ir klausimas ar padengs zala pilnai, jei neatlygins nuostoliu teks eiti pas advokata nes cia gaunasi pasityciojimas

Ubagu salis, 2012-03-14, 23:14

Is UK i Vilniu siuntinys ejo 3 savaites su Royal Mail neregistruotu. Pagaliau vis tik  tevai gavo mano siuntini is UK, deja siuntinys tuscias. Pagauciau pidarus uzmusciau vietoj. Europieciai jus blet!!!

<<Žaibo paštas>>, 2012-03-19, 16:28

laukiu dvieju nedidelės vertės rūbų siuntinukų iš UK, šiaip jau turėjo atvykt bet tylu ramu,pašte sako kad dar nėra ir sako atsiūsim lapelį kai ateis...pasiskaičiau komentarus ir pradėjau abejot ar išvis ateis,nežinau kas čia kaltas ,bet paprasčiausiai nebesisiūsiu nieko ....nes kitokių kovos būdų kol kas nematau,trūksta žmogiškumo kai kam ir nieko čia nepakeisi....ignoruosiu bet kokias pašto paslaugas ir kiek įmanoma stengsiuos be jo išgyvent....ir visiems siūlyčiau daryti tą patį,

hau, 2012-03-22, 17:09

laukiu siuntinio is Kinijos nuo sausio 21d. panasu, kad jau nebesulauksiu...

Nukentėjęs nuo pašto, 2012-03-26, 09:50

Sveiki,

 

Paštas yra melagių ir vagių kontora, ten pastoviai kas nors dingsta, asmeniškai siunčiau brangų laikrodį. Dar naiviai tikėjaus, kad viskas bus gerai, tačiau viskas buvo, išskyrus patį laikrodį, t.y. dėžutė, knygos, kortelės, garantinis ir t.t. o pačio laikrodžio ne, tarsi išgaravo iš pakuotės :) Laimė tik, kad pinigėlius šiaip ne taip pavyko išsireikalauti iš pašto per teismus išsibylinėti. Manau žurnalistai galėtų kada nors pasidomėti šiuo klausimu ir atlikti žurnalistinį tyrimą, pradęti traukti į viešuma tuos asmenis, kurie taip elgiasi, gal tada pagerėtų pašto darbo kokybė.

Taipogi, asmeniška patarimas kitiems, kas dar susiduriat su šia kontora, nepasirašykit už siuntinį, kurį gavote nepatikrinę jo turinio, nes pirmiausiai jūs duoda lapą pasirašyti, kad jūs neturite prentenzijų dėl pašto siuntos turinio. O tada kai jau atidarote, tai jau būna jūsų bėda, kad ten kažko nebėra. Dar vienas dalykas, jeigu taip jau nutinka, kad vistik neduoda pašto siuntos be parašo, tuomet, nepatingėkite plėškite siuntą vietoje pačiame pašte prie pačių darbuotojų, o nesant pilnai siuntos sudėčiai, kvieskite policiją ir forminkit vagystę vietoj. Tokiu būdu užsidirbsite piusą sau nelygioje kovoje prieš paštą išssireikalaujant žalą už negautą siuntą.

Sekmės visiems. 

JI, 2012-03-29, 05:04

Nu va vakar vel issiunciau siuntini i Lietuva is Kanados,pagrinde ten nebrangus rubai,kosmetikos siokios tokios.Si karta registravau siunta ir turetu nueit per 4-6sav.Kadangi broliu gimtadieniai labai telefonus norejau sudet(naudotus),bet pabijojau vel,kad per tuos tel.siunta nepasieks mamos.Kazkas gera minti dave pries tai,reikia blake idet ir sekti:DDD

Jovukas, 2012-04-17, 20:18

Noriu paskutiniam skambuciui užsisakyti suknele is anglijos per ebay.co.uk bet beda kad nezinau per kiek dienu ateina siutinys is anglijosgal galite kas nors passakyti per kiek laiko atsiuncia?

kaunas, 2012-04-19, 18:07

isiunte siuntini is lietuvos laukiu jau daugiau nei dvi savaites lietuvos paste rodo kad siuntinis isejo is lietuvos o prancuzijoj rodo kad jo dar nera tai kaip cia yra gal nori pasakyt kad padangeje isgaravo tas siuntinis isvis idomi sistema kaip tokiu daliku neziuri zmogus us tai pinigus moka o jai siuntinio ieskoti reikia dar papildomai pinigus moket ir tai negarantuoja kad jis atsiras tada nei siuntinio nei pinigu nei pasitikejimo kita kart truksta zodziu

Kanada, 2012-05-27, 04:52

 Man sese siunte is vieno Vilniaus pasto siuntinius i kanada. Atejo siuntiniai, bet tik ju likutis, su neuzklijuotu voku. Idomiausia tai, kad siunte registruota. Kanados pastas ta mano siuntini idejo i specialu maisa, kuriame buvo paaiskinimas kad toki voka jie jau gavo.

O anksciau man siusdavo is kitu vilniaus pastu ir kauno pastu, ir per dvejus metus nebuvo nieko nutike.

rycka, 2012-06-07, 22:11

man irgi taipat atsitiko,siunciau i lietuva is uk. galinga prozektoriu pakroveja ir baterijas 3,7 v  bet nepasieke nes ten lt vien vagys,tuos pastininkus ir muitines darbuotojus visus pakart,,!!!,,dabar ruosiuosi siusti dazu laiskiuka gero tipo savo adresu pries gryztant man i lietuva ir dar laiskeli ideti i vidu,(cia jum vagys,,valykites dabar) daznai perkuosi ebay ir nekarta maciau parasyta kad prasom is lietuvos ukrainos ir lenkijos nepirkti nes nesiusim,,,nes ten viska vagia,,,,neisivaizduoju kada lietuvoje prades normaliai dirbti pastas( turbut niekada)....

evaldas, 2012-06-25, 01:39

Pirkau uz 150lt ivairiu prekiu is eBay jau 3 men bet taip 5 siuntiniai ir neatejo.ebey naujas esu pinigu neatgavau del to keikiu save o tie kur vagia nahui jumis prakeikiu kad rankos nuputu urodai.

siauliai, 2012-07-14, 13:27

Pasto paslaugomis naudojausi tikrai nemazai kartu, visas siuntas registruodavau, tiesa siusdavau paketukus iki 2 kg, i Svedija niekada niekas neuzstrigo. Pribrendo reikalas didesniam siuntiniui, beveik 9 kg, kurio verte nei daug, nei mazai apie 600 lt be pastui sumoketu islaidu uz siuntini, ji kaip visada registravau, taciau si syki tikslo jis nepasieke. Jau pusantro menesio kai jis pakibes ore, LT aiskina, kad is musu iskeliavo, Svedija, kad tokiu nr. siuntinio niekas negavo, nei muitine nei pastas. Tai taip iseina, kad jis dingo kazkur virs Baltijos juros lektuve. Kitas dalykas, pastas nei karto nepasiule tokios paslaugos, kaip siuntos draudimas, tai is kur man zinoti, kad toks dalykas yra. 3) uz ka as dar turejau sumoketi 15 lt, kad ieskotu siuntinio, jei as jau sumokejau uz jo registracija, tai kam tada imti pinigus uz siuntu registravima, jei po to jie vistiek neiesko pagal ta nr. kol nesumoki 15 lt. Nu virsune vienu zodziu. Matysim kuo cia viskas baigsis, bet neketinu taip lengvai i viska numoti ranku, as nepasirasiau jokiu sutarciu, kad pastas uz dingusius siuntinius neatsako, tai manau teks bylinetis del zalos atlyginimo.

Roberta, 2012-08-09, 12:14

Siunciau preita savaite siuntini sesei i Airija, tai gavo sake lipni juosta atplesta, ad du pirstus gali uzkisti (matyt jau nebeprilippo iki galo) ir puse dezes iskraustyta, nuostolis 200 lt, gerai kad bent puse nuejo, bet sakes kokie nieksai

Roberta, 2012-08-09, 12:18

beje registruotas siuntinys, jei nebutu registruotas jauciu net puse nebutu nueje

Loreta, 2012-08-20, 18:35

Sveiki.Pries tris sav.issiunciau siuntinuka i Italija,deja,iki siol sesuo jo negavo.Siandien buvau paste su siuo klausimu,atsake,kad is Lietuvos jis sekmingai issiustas.Paklausiau,kaip man elgtis toliau.Man pasiule susisiekti su gaveju ir padiktuoti siuntinio koda,kuris buna irasytas kvite,kuri duoda pastas.Tada gavejas gali nueiti i betkuri savo salies pasta ir su siuo kodu pasiteirauti apie savo laukiama siuntini,nes neretai nutinka taip,kad siuntinys yra visai kitame pasto skyriuje,nei gavejas tikisi,tada viskas ir isaiskeja.Na butinai pabandysiu si varianta,gal pavyks.PABANDYKITE IR JUS!VISIEMS SEKMES!

Valdas, 2012-09-06, 13:42

Paste iteisintos neregistruotu siuntu vagystes. Daznai apsiperku e-parduotuvese. Kaune, Silainiuose jau ne pirma karta atejus paklausti i pasta ar pastininko - atsako, kad neregistruotu siuntiniu man nebuvo. Kai tik uzsimindavau kad reikalausiu per PayPal sistema, pinigu grazinimo, nes pardavejas prisiekineja, kad issiunte, - siuntinys atsirasdavo i 2-3-cia diena. Keturias is 5 neregistruotu siuntu, gavau tik uzsiminus pasto darbuotojams, kad reiks bylinetis su pardaveju del pinigu grazinimo. Uzkalausiau Vilniuje ir gavau atsakyma, kad tokios siuntos paste niekaip neregistruojamos ir suzinoti negali, - atvyko i lietuva tau skirta siunta ar pastininkai priglaude. Kaip nesusigundyti vogti, jei niekur nefiksuojamos tokios siuntos?

Ne2le, 2012-09-12, 22:10

Man paskutiniu metu nutinka labai įdomūs dalykai su Lietuvos paštu. Niekada nebūdavo problemų sunčiant registruotus ir neregistruotus laiškus į Airiją, bet va paskutinius du kartus siunčiau ir negavo mano siuntinių. Pirmą siunčiau neregistruotą,tai stebuklo būdu jį kažkodėl gražino man, o dėl antro nežinau kaip bus, nes registravau ir jau antra savaitė kaip jo negauna ir man negražino atgal. Nesuprantu kam tada reikalingos tos registracijos jeigu nuejus į paštą jų atsakymas būna _siuntinys išsiųstas,daugiau nieko negali pasakyt,jiem nesvarbu kad gavėjo jis nepasiekė.

vitas, 2012-09-15, 18:23

Gal kam teko siustis siunta Is Vokietijos? Kiek daug maz laiko eina siuntinys i Lietuva? Mano registruota siunta buvo issiusta 2012 rugpucio 31 d.  per DHL tarnyba, Ivedus siuntinio numeri per DHL track and trace tarnyba rodo kad siuntimo progresas ivykdytas 60 procentu, taciau rodo kad siuntinys vis dar pakibes Vokietijoje. Paskambinus i musu pasta, pasake kad mano vardu siuntinio jokio nera gave, o susisiekus su DHL tarnyba anie irgi nieko nezino  ir patare aiskintis su lietuvos pasto tarnyba. Kazkaip turiu bloga nuojauta, kad siuntinys gali but dinges kaip i bala. Ka patartumet daryti? Ar dar laukti, ar kelti pretenzija? Tik kam? Lietuvos pastui? Ar siuntejui? Tiesa siuntinys kainavo nemazai apie 450 Lt. ir buvo moketa per paypal'a, vien tik uz siuntima buvau sumokejes 12 Euru.

vitas, 2012-09-17, 19:20

nu va siunta gauta, bet idomus sutapimas, pasirodo siuntinys jau kelias dienas paste gulejo, nors man siandien ryte nuejus i pasta pasto darbuotoja dievagojosi kad mano vardu siuntinys aplamai Lietuvos dar net nepasieke, man grizus po piet namo, radau saukima i pasta. Kazkaip keistai cia viskas atrodo

karolis, 2012-11-14, 22:13

vilniaus pasto antspaudas ant siuntinio 2012-10-29, pasto dezuteje siuntinys atsirado 2012-11-12. taip ir nesupratau kaip jis galejo vilniuje dvi savaites laukt

Emilija, 2012-12-08, 12:25

 Na man išsiuntė iš Anglijos sintyni su kalėdinėm dovanom kad paražiugint o jau daugiau kaip dvi savaitės kaip nėra taip nėra , nueini paklaust į pašta paklaust mes nieko nežinom nieko nematėm , kažkaip gaila vistiek dovanos įdomesnes buvi idėos ir čia lauki lauki ir nieko 

klientas, 2012-12-11, 16:32

Mano registruotas siuntinys speju irgi nuses rodunes kelyje..... is kitaicu isejo 11.26 ir per 2sav niekaip neatsiranda Vilniui, pseju jau prixvatizavo.......

Faustina, 2012-12-31, 13:01
As i si puslapi atvykau, kad paziureciau ka daryti jeigu siuntinys is Londono neatvyksta savaite. Galvojau - menkniekis, nieko cia tokio, kad veluoja tik savaite. Tikejausi bus koks atsakymas kaip "Pasiteiraukite pasto darbuotojos, ji ta siuntini galbut jau tures". Bet paskaicius visus siuos komentarus apstulbau... Net nezinojau, kad tokie dalykai vyksta Lietuvoje! Ir dar atrodo, kad cia vienas vienintelis zmogus pasitaike visiems. Taip pat labai apstulbino vieno zmogaus komentaras, kur pasto darbuotojas(-ai) nuvalge saldainius. Jei kita karta siusiu kazka, tai tik apnuodytus saldainius. Tada gales tie vagys esti ir megautis... Jei jusu siuntinys yra brangus, buvo labai gera ideja komentaruose - itaisyti blake ir sekti. Kazkur rudeni, man issiunte kelnes is eBay, gamintojas Kinija. Taigi, LP gavo siuntini po menesio, o lapeli atnese po DAR vieno menesio. Skaitosi laukiau siuntinio 2 menesius. Ateinu atsiimti su lapeliu, sako "Taip, ilgai laukem ir laikem". Siuntini ispakavau, visas sveikas ir t.t... Pries Kaledas man issiunte smartphone'a, turejau gauti kazkur per Kaledas. DEJA, nieko iki siol negavau, nei lapelio. Labai neramu kai zinai, kad tai gali atsitikti bet kam. Tikrai nelaukite tie, kam jau siuntinys nepareina daugiau nei menesi. Ir dar tie, kuriems siuntinys atsiustas isniokotas, atplestas, puse nuvogtas... Kai eisite atsiimti siuntinio, viska filmuokite - skatinu atidaryti pakuote ten pat kur atsiemete. Kreipkites i televizija, gal jie ne visai pades, bet tada daugiau zmoniu saugosis. Siais laikais labiau galite pasitiketi zmonemis kurie veza mikroautobusiuku, o ne LP. Bet mes nezinome, ar cia muitine kalta, ar cia LP. Taip kad bukite ispeti, saugikites!
Noname, 2013-01-02, 20:00

Baisu kad taip yra...

Issiunciau is UK i Lietuva 3 siuntas(dovaneles) praeita vasara , tai giminaiciai vis dar lauikia dovanu... 

astukaite, 2013-01-05, 10:08
Issiunciau pinigus draugei, kad nupirktu brangius kvepalus 2tusus blakstienon ir masinos ibrezimamams maskuoti piestuka. Laukiu nuo lapkricio 17d . Is Anglijos siuntinys, issiustas teiravosi siuntejas. Yra kvitas. Kreipiausi i Lietuvos pasta, sugebejo parasyti kad nieko padeti negali. Tegyvuoja VAGYS DIRBANTYS LIETUVOS PASTO SIUNTINIU SKYRIUOSE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
EU post control office, 2013-01-07, 17:45

esme tokia, kad pyzdina juodai neregistruotas siuntas paste/muitinej, urodai paskutiniai.
Tas ypac suaktyvejo nuo 2012 m. vasaros vidurio, matyt, kazkoks/kazkokie supisti urodai buvo priimti i pasta/muitine,
kurie is esmes ir atsakingi uz didziaja dali "dingusiu", o is tiesu - nupyzdintu siuntu.
Asmeniniai pastebejimai: dingsta, kaip taisykle, tai, kas bukiems "pastininkams/muitininkams" atrodo pritaikytina buityje.
Jei siuntiesi kazkokias elektronikos dalis, apie kuriu praktini panaudojima tie aborto aukos neturi zalio supratimo,
tokios siuntos kartais pasiekia adresata.
Siuo metu rezultatas mazdaug toks: nuo vasaros pabaigos is 5 siuntu mane yra pasiekusi 1 (!).
4 labai naturaliai pavogtos. Urodai. Saudyt vietoj tokius. Dar pries 1-2 metus tokiu problemu praktiskai nebudavo,
bent jau man. Siuo metu paste/muitinej - visiskas bezpriedielas, sprendziant pagal pavogtu siuntu kieki.

as, 2013-01-08, 15:45

 As irgi laukiu is UK siuntinio, deja dar vis negaunu issiute 12men 20d, na gal todel dar negaunu, nes buvo sventes ir panasiai , taciau labai tikiuosi sulauksiu. :))

xx, 2013-01-08, 22:31

 As ir laukiu siuntinuko is UK ,nuo 14 gruodzio,pardavejas patvirtino,kad siunta pasieke Lietuva gruodzio 17d iki siol nieko negaunu,nu ziauru !!!

Karolis, 2013-01-10, 12:36

Reikia siųst neregistruota siunta iPhoną prikabinus GPS trackingą ir išsiaiškint kas vagia.. Technologijos yr..

., 2013-01-10, 21:21

Nuo 2009 m. perku brangius dvd ir bd diskus is vienos JK internetines parduotuves, kol kas dar nebuvo, kad kazkas dingtu (ten tokia muzika, kuria beveik niekas nesidomi, tad kam juos ir vogti), ilgu uzlaikymu irgi beveik nebuvo (paprastai siuntos ateina per 6-10 dienu, buvo keletas retu atveju, kai ateidavo, pvz., per 4 dienas), tiesa, skaudu, kai kartais ispakavus siunta buna ivairiu pazeidimu nuo siuntiniu kratymosi (suluze originalus neapkeiciami disku deklai, ju vidines detales ir t.t., tada tenka pirkti pakartotinai).

Taciau labai neramu butent dabar, kai man buvo siuntos issiustos 2012.11.30, 2012.12.07 ir 2012.12.17, o tik siandien, 2013.01.10, paste buvo gauta ir atsiemiau minetaja 2012.12.07 siusta siunta. Po apvalaus menesio ir 3 dienu. Tarkim, taip, sventinis laikotarpis. Taciau kur daug ankstesne siunta, siusta 2012.11.30? O ir nuo treciosios, siustos 2012.12.17, praejo labai daug laiko, kad ir sventes...Vienu zodziu.

as, 2013-01-13, 12:46

 Sveiki, baisesnes istaigos nei pastas ko gero nera...jokios apskaitos, jokios atsakomybes, kas jai vadovauja, koks neismanelis, kad sitaip nusivadovauja...nuolatinis siuntu dingimas ir niekas tuo klausimu negali padet...apmaudu, kad turinti uzsiimti visu pirma pasto siuntu, laisku siuntimu istaiga- uzsiima prekyba, paskolu isdavimu ir pelna darosi butent is to, o ne is pirmines jai priklausancios veiklos...kur taip nueisime, kai apeliuojama tik i zmogaus sazine, kurios ten tikrai nera...kaltu nera, nes bet kuri siunta eina i muitines Vilniuje, i paskirtyma Biruliskese, o toliau i atatinkamus taskus pasto skyrius....kas vagia siuntinius- kuriame taske jie dinsta, kas atsakys i tuos klausimus....atsakymo nera....pasakysiu bet kuriam- niekada nesinaudoti lietuvos pastu....

sunerimusi, 2013-01-15, 23:37

 Laba, jungiuosi ir as i kompanija, deja :( 2012-12-14 issiunciau registruota siunta i JAV. Lygiai menuo - siunta nepasieke adresato. Kasdien tikrinu USPS.com - nieko. Turiu rysiu LP, paprasiau, kad per programa paziuretu. Sako mato, kad atiduota air mailui, bet kur nusedo JAV ar dar kur - informacijos dar nera. Nerimauju. siunciau draugei, jos vaikuciams dovaneliu su Kaledom, lietuvisku saldainiu idejau. per tiek laiko jie ir sukirmelet gali, o siaubas, kai pagalvoju. Dar deklaracijoj rodos pazymejau, kad saldainiai ir knygos. Negi rimtai kas nors suvalge?! Keisciausia, kad 2012-12-21 i UK siunta issiunciau, tai jau 12-29 skambino drauge ir dziaugesi dovanom. As pati asmeniskai visas siuntas iki siol esu gavusi 100 proc, ir pirktas per ebay, kurios kelis sykius buvo muitinej sulaikytos, nu visas visas. O dabar... na dar palauksiu pora savaiciu ir bandysiu pradet ieskot. Gaila siuntos turinio ir kruvos pinigu sumoketu uz siuntima (virs 50Lt, pirmenybinis registruotas, o apsaugos NULIS:(

sekmes visiems siuntusiems ir laukianties!

Kalvadosas, 2013-01-16, 18:36

Faktas,kad siuntiniai "dingsta" muitinėje.mano pažystamos pašte tai patvirtino.

., 2013-01-18, 14:55

Čia dar aš, kur rašiau sausio 10 d., 21.21 val.

Na, nėra tų dviejų siuntų iš JK ir iki šiandien, sausio 18 d. Savijauta - tragiška.

Siuntoje, kuri buvo išsiųsta lapkričio 30 d., buvo daiktas už 77,43 Lt tadieniu kursu,

o gruodžio 17 d. išsiųstoje siuntoje buvo daiktai, kurie man kainavo 632,16 Lt.

Tai yra tiesiog siaubinga, ir kas svarbiausia - nėra absoliučiai jokios vilties.

Kraupu.

Abi siuntos buvo neregistruotos, bet kad ta internetinė parduotuvė kitaip ir nesiunčia. Siunčia per  Royal Mail, paprastas siuntas, ir savo taisyklėse net nesiūlo galimybės siųsti registruotas siuntas, kurios kainuotų papildomai kelis svarus ar pan.

Parduotuvė savo taisyklėse pamini, kad jei siuntų gavėjas negauna per protingą laiką (tas protingas laikas gavimo Europos Sąjungos šalyse, kaip nurodo pati parduotuvė, yra 3 - 10 dienų, dar buvo tas šventinis laikotarpis, bet šiaip "protingas" laiko limitas jau seniai išnaudotas: lapkričio 30 d./gruodžio 17 d. - sausio 18 d.), tada ji savo sąskaita daro "replace" (ar tai grąžina tą pinigų sumą, ar iš naujo siunčia tuos pačius daiktus), bet patikėkit, kad jeigu aš, pvz., kitą savaitę rašyčiau jiems tokį laišką, kad "negavau" ir t.t., tai pats jausčiausi tarsi vagis, nesąžiningas asmuo, tarsi gavau ir noriu dar kartą gauti tuos pačius daiktus.

Kaip apskritai man toliau pirkti sau reikalingas prekes, kurias ir galima įsigyti tik internetu? Jei švilpiamos ir prapuola net ir registruotos siuntos su "tracking numbers"? Jeigu kažkas pradėjo kniaukti būtent tavo siuntas, tai įsidėmejo gavėjo vardą, pavardę ir dabar jos dings visos ir visada. Košmaras.

nusivyles___, 2013-01-23, 14:36

 Išsiųsta gruodžio 4 i6 UK... NĖR!.... išsiųsta gruodžio 14 iš France... NĖR.... 

pikta, 2013-01-23, 18:06

sveiki visi kurie patyret ta pati ka ir as... pas mane dingo jau dvi tokios pat siuntos per menesi, siunciau is anglijos i lietuva, pirmas siuntinys pradingo gruodzio 29 d. na pamaniau, kad sventinis laikotarpis, dar atsiras, bet jo vis dar nera iki siol. antra siuntini siunciau sausio 14 diena, dar vis nera jo lietuvoje... kas keisciausia, kad as su drauge tuo paciu metu siunteme tokius pat siuntinius, jos siuntinys nuejo i lietuva per penkias dienas, o maniskis kazkur klajoja. na kaip ten klajoja, manyciau , kad kazkieno namuose, kazkas tuo siuntiniu jau senai dziaugiasi. pikciausia, tai, kad pagal track numeri jau rodo kad tie siuntiniai lietuvoje, netgi pasto skyrius anglijoj patvirtino, kad jie jau lietuvoj, bet va kaip parasai i lietuvos pasta, jie sako, kad tokiu numeriu jokios siuntos nera gave. kiek zinau visos siuntos pirmiausia nueina i  vilniaus muitines pasto posta patikrai, o tik jau paskui i pastus po perziuros.vakar bandziau susisiekti su vilniaus muitines pasto skyriume, isaiskinau visa situacija ir panasiai, o siandien gaunu atsakyma, "

Laba diena.

Jūs esate pašto klientė. Prašome dėl Jūsų pašto siuntos kreiptis į AB ,,Lietuvos paštas“ tel. 852104820 arba 861062660.

Pagarbiai Vilniaus pašto posto viršininkas K. Perlys

.tai kaip juos cia suprasti? lietuvos pastas raso visai ka kita :  Vadovaujantis Pasauline pašto konvencija, žala atlyginama siuntėjui, todėl siuntėjas dėl žalos atlyginimo turi kreiptis į išsiuntimo šalies paštą. Kas pradaigina siuntas, o kam susimoketi liepia. nu nebutu lietuviai, viskas cia kaip is aisku. manau, kad as jau pasimokiau ir jokiu siuntiniu nebedarysiu, greiciau pati ta siuntini nuvesiu, negu kazkuo pasitikesiu, nes tokiose situacijose nei kaltu yra, nei ka, o pinigai prarasti.

Egle, 2013-01-29, 18:23

Per Lietuvos Paštą daugiau jokių siuntinių nesiųsiu,nes prapuolė mano siuntinys,nukeliavo į Vilnių,paskui į lėktuvą...Londone jo negavo.Prieš metus laiko iš Londono prapuolė 2 siuntiniai,jie iš Londono iškeliavo,bet lietuvoj nepasirodė.

., 2013-01-29, 22:46

Na ir dar sykį aš, kur šičia nervinausi sausio 10 ir sausio 18 dienomis.

Nepatikėsit, bet šiandien nukakęs į paštą, radau dvi siuntas:

pirmoji, stambi, buvo ta, dėl kurios taip pergyvenau, nes joje buvo didelės vertės daiktai, - išsiųsta gruodžio 17 d., tačiau pašte pasirodė tik sausio 23 d., tikrai ilgai teko laukti;

antroji, maža, bet, deja, ne ta, kuri buvo išsiųsta lapkričio 30 d....o jos pakaitalas; kai sausio 18 d. parašiau anglams ir pasiskundžiau, kad negaunu jos jau du mėnesius, jie, pasirodo, man sausio 25 d. išsiuntė nemokamai tą pačią prekę pakartotinai, ir ji paštan atvyko būtent šiandien, sausio 29 d., vos po keturių dienų.

Žinoma, aš jiems pasižadėjau, jei gausiu tą nelaimingą lapkričio 30 d. siųstą siuntą, jiems ją persiųsti neišpakavęs, bet kad tikrai menka viltis, kad ji atsiras. Egzistuoja ir tikimybė, kad ją kažkas kniauktelėjo, tačiau jei ji dingo "nepiktybiškai", vis tiek nesuvokiama, kokiu būdu ji galėjo kažkur dingti, jei iš Anglijos (kaip turbūt ir iš kitur) siuntos siunčiamos bendrame užantspauduotame maiše ar dėžėje, ant kurios būna pažymėtas jos svoris, ir būtent toks svoris turi būti atgabentas į Lietuvą (bent taip aš skaičiau kažkokiam forume, o gal ir čia, - šitiek daug kaip niekad pastarosiomis savaitėmis internete įvairiomis kalbomis prisiskaičiau informacijos ir atsiliepimų apie siuntų prapuolimus). Tai pirmas kartas, kada šitaip dingo siunčiamas daiktas.

Bet jau susitariau su el.parduotuve, iš kurios perku, kad jie man siųs registruotas siuntas (bent tas, kurias aš pats pažymėsiu kaip registruotinas). Geriau daugiau nerizikuoti.

As, 2013-02-05, 14:29

 Gal kai, kas žinot per kiek laiko maždaug turi atkeliauti siuntinys iš UK į Lietuvą, na čia jeigu parastomis dienomis, o ne švenčiu?

Petras, 2013-02-06, 08:52

 Mėnesį laukėm kol nueis siuntinys .  Užregistravę paiešką iš pašto gavom tokį laišką - PASITYČIOJIMĄ !

 Atsakymas dėl tarptautinių pašto siuntų bus pateiktas vėliausiai per 2 mėnesius, skaičiuojant nuo prašymo gavimo dienos.

       Siuntos praradimo, išplėšimo ar sugadinimo atveju kompensacija bus išmokėta per tris mėnesius, skaičiuojant nuo prašymo gavimo dienos.

 

       Ačiū, kad naudojatės pašto paslaugomis.

 

Paskutinis sakinys TOPINIS !

to As, 2013-02-08, 14:57

Sunku pasakyti, kalbant ir apie paprastas dienas.

Viena siunta, išsiųsta sausio 25 d. atėjo "žaibiškai", sausio 29 d.,

o štai naujausios, kurią man išsiuntė sausio 31 d., nėra dar ir šiandien, vasario 8 dieną...vėl pradedu stresuoti.

sauletekis, 2013-02-11, 23:06

 na jo....čia būtinai reiktų pamineti ir Kauno m. 41- ąjį Sauletekio paštą......liūdnai pagarsejusį......

prieš kokius 6 metus jau tiksliai nepamenu drauge vis siųsdavo iš Jav laiškus,sintinukus šventems,tai kelis metus nieko negaudavom net laiškų su foto.....kiek pramindžiojau takus į paštą,o ten bais maloni vedeja,kuri dar vis sedi,bet jau lyg ir pažeminta pareigose,nes kiek žinau ir dabar ten vyksta kažkokie aiškinimasi skundai del dingusių korespondencijų ir siuntų...tai grižtant į praeitį man ta maloni vedeja vis pūdrindavo smegenis,kad mūsų darbuotojai visi geri sąžiningi,bla bla....ir ką Jūs galvojat pasirodo spaudoj straipsnis,kad pagauta paštininkė su visais įkalčiais,laiptinej drąskanti laiškus ir po to viską išmetanti konteineriuose,taip ir išaiškėjo mūsų rajono sakyčiau jau tokia su "stažu " žiurkiaujanti paštininkė,pensijinio amžiaus be rods, nu keletą metelių pas mus vėl buvo ramu,gaudavom visus siuntinukus laiškiukus,o pasirodo,kad neilgai ,nes jau laukiu 1,5 menesio vel siuntos iš Jav kaledinių dovanų vaikams....aišku kažkas pradžiugini jau senai savo vaikus mano vaikų dovanelemis...ir dar :)) jei ką tai kiek žinoma šiam paštui kaledos buvo saldžios,nes mūsų visų namų Maximos siunčiamos saldainių dežutes nepasieke :) būtų juokinga jei ne graudu.....čia Lietuva čia lietūs lyja.......

..., 2013-02-18, 13:01

 As jau negaunu siuntinio 3 sav, manau, kad galiu jau ir nebegaut. :((

piktas, 2013-02-21, 15:49

ta pati situacija..siuntinys is UK issiustas 01-17..manes vis dar nepasieke..turinys brangus, siuntinys registruotas, is uk iskeliavo, daugiau jokiu duomenu..paste niekas nieko nezino, niekuo padeti negali..kogero jau neatkeliaus..

ka noriu pasakyt, tiek lt pastas tiek lt muitine - PIDA..STAI!!!!!!! ubagai susikti kurie patys nesugeba nieko uzgyventi legaliu budu!!! noreciau pasiusti linkejimus tam urodui kuris pavoge mano siunta nes joje buvo brangus telefonas, as sito taip nepaliksiu, bus kreiptasi i policija, surasiu telefona pagal IMEI..taigi, susiktas ozy, bek geriau!!!!!

gyvenime nebesinaudosiu pasto paslaugom, ir niekam nelinkeciau, vieni nervai!!!

kristina, 2013-02-28, 14:47

o as gavau siuntini ir gana greitai,tik va problemele tame ,kad ne visa tutini :( puse to kas buvo jame mistiskai dingo :( nesuprantu

Tetis, 2013-03-03, 16:22

As irgi negaunu siuntinio per LT pasta. Siustas is Klaipedos i Vilniu. Kad ji pavoge, tai ne stebuklas tokioje Lietuvoje. bet stebuklas tame, kad siuntinyje buvo tik keli zaislai, kuriu verte max 20 Lt ir kurie niekam kitam, tik mano sunui reikalingi. Tai arba pasto darbuotojai tokie minkstaprociai, kad nesupranta, kad vogia is vaiko arba tokie minkstaprociai, kad patys su tais zaislais zaidzia. negi vogtus zaislus dovanotu kitiems vaikams?

Violeta, 2013-03-06, 14:26

Kaip "gražiai" siuntiniai yra pašte apkaustomi, lieka tik "žavėtis". Man irgi dingo siuntinio turinys, nors pati pakuote, t.y. dėžute nuo daikto visgi mane pasiekė   Tikiuosi pašto darbuotojai gali ramiai gyventi su nešvaria sąžine ir vagių reputacija...

jovita, 2013-03-08, 23:22

 as galvoju gal reiktu kreiptis kur auksciau jug yra tam pavaldziu zmoniu.NEgali taip visada buti kad dingsta .jug yra tarnybu kurios uzsiima patikrinimais.as daznai sakau ir taip darau kreipiuos visada kur auksciau tada greit atsiranda visi galai.

ELENA, 2013-03-30, 11:40

Pastaruoju metu siunciau keleta registruotu laisku, pirmenybiniu pastu i uzsieni. Tai du kartus, pasto darbuotoja vietoje "Pirmenybinio" lipduko ant voko uzklijavo "Oro pastu". As jos paklausiau, o kodel ji neklijuoja "Pirmenybinio", ar nekils del to man problemu? Ji maloniai atsake, kad tikrai nekils, o lipdukus "Oro pastu" jiems dabar LEIDZIA klijuoti vietoje "Pirmenybiniu", nes pastarieji tiesiog baigesi ir reikia spaustuveje uzsakyti nauju :)))))) Tai va, problemu man visgi kilo: butent tie du registruoti laiskai su isdidziu uzrasu "Oro pastu" nepasiekia ju laukianciu zmoniu: vieno JAV, kito Vokietijoje.... Pasak vienos Vilniaus centrinio pasto darbuotojos ne pirmenybiniu siuntu isvis neverta siusti, nes paprastu laisku jos pacios siusta atvirute i Slovenija keliavo puse metu!!!! Jei paaiskes, kad mano registruoti laiskai dingo del pasto darbuotoju kaltes, tiesiog kreipsiuosi i teisma ir pabandysiu prisiteisti bent jau moralines zalos atlyginima, juk sumokejau uz pirmenybines siuntas, o ne uz paprastas.... Dingusiu registruotu siuntu cekius islaikiau :)

Vaidas, 2013-04-09, 00:49

 Papildžiau apvogtųjų sąrašą... Iš LT į UK registruotas siuntinys taip ir nenukeliavo.  http://www.post.lt/lt/pagalba/siuntu-paieska suvedus pašto siuntos numerį, rašo "Siunta išsiųsta į užsienį iš siuntėjo šalies apkaitos vietos." Ir kaip į balą. Daugiau jokios informacijos, nes "Šiuo metu vyksta tarptautinių siuntų paieškos sistemos atnaujinimas, todėl stebėti siuntos judėjimo kelią už Lietuvos ribų neleidžiama." Galima pasitikrinti tarptautinėje duombazėje arba gavėjo šalies pašto sistemoje, bet nei http://globaltracktrace.ptc.post/gtt.web/ , nei http://www.parcelforce.com/track-trace siuntos nė kvapo. Viskas baigiasi tame pačiame, liūdnai pagarsėjusiame, Pašto skirstymo departamente, Rodūnios kelias 9, Vilnius. Naktinė pamaina (nes laikas 02:30)...

Yra toks dalykas, kaip siuntimo žalos atlyginimas (http://www.post.lt/lt/pagalba/dazniausiai-uzduodami-klausimai/zalos-atlyginimas). Neva galima tikėtis 30 SDR (TVF piniginis vienetas) kompensacijos (šiuo metu tai 119.76 LTL). Reikės aiškintis toliau kas, kaip ir kodėl. Gal kam nors jau yra tekę patirti šią "malonią" procedūrą? Įdomu būtų sužinoti konkrečius veiksmus, terminus ir t.t. (kur kreiptis, ką pildyti, ką pateikti, kiek laukti ir pan.)

Vaidas, 2013-04-09, 22:02

 O mano atsirado, kaip nebūtų keista 

Vytautas, 2013-04-13, 14:18

 Teko laukti planšetės iš kinijos puse metų. Muitinė užlaikė ~3 mėn, nors gali tik 1 mėn. Svarbiausia, kad siuntėjas buvo protingas ir supakavo taip, kad neitų išpakuoti ir iš naujo "paslėpti" vagies pėdsakus.

 

Siunčiausi daug siuntinių iš UK, per eBay, na ačiū Dievui, kad visi atėjo, tik dauguma buvo arba aplamdyti arba sulaužyti.

 

Siunčiausi ir iš Lietuvos žiedą, vokas atėjo suplėšytas ir matosi, kad tikrai tyčia. Gerai, kad pardavėjas buvo geraširdis ir išsiutnė kitą, tik šį kart geriau supakuotą. Plius džiaugiuosi, kad pašto darbuotojas pasiėmęs mano žiedą tikėjosi daugiau, tačiau ten tik 5lt vertės alaus atidarytuvas... :D

 

Dabar laukiu siuntos iš Acme, už ~500lt, tikiuosi nedings pusė mano užsakytų daiktų...

 

BETVARKĖ.

Jolanta, 2013-05-22, 17:43

Kaip gaila, kad sita nusiskundimu Lietuvos pastu skyreli atradau jau po laiko,( zinotum kad kristum, tai pagalve pasidetum) net nezinojau, kad labai didele problema su Lietuvos pastu del nepasiekianciu siuntiniu adresatams. Ir as pakliuvau i ta sarasa zmoniu, kurie yra nusivyle Lietuvos pastu, o mano situacija kaip ir daugumos, 2013 05 01 diena issiunciau is UK sesei dovanu nauja telefona samsung galaxy S2, issiunciau international air mail, registruota siunta . Praejo jau 22 dienos, o tipo Lietuvoj jos nera, nors UK tikrinau Track and Trace, tai raso kad perduodas Lietuvai, zodziu dar viena brangi dovana vagisiu klanui, uz telefona mokejau 250 svaru,gaila, kad neapdraudziau, kas man tuos nuostolius atlygins, kad atsiras, nebemanau, nes siaip normaliai is UK i Lietuva registruota siunta keliauja 4-5 darbo dienas. O kaip ir pastebejau telefonai vagisiu itin megstama preke. Baisu, nera teisybes i ka besikreiptum, niekas padeti negali, liepia laukti, o cia tai didelis vagiu klanas veikia, o ka cia kaip ir suseksi, jei tavo siuntinys keliauja per ranku rankas, per kelias vietas, man keista, kodel si tema dar nepasieke ziniasklaidos. Ir aplamai reiktu sia tema i koki delfi straipsniuka sukrpti, kad zmones aklai nepasitiketu Lietuvos pastu, ir pries siusdami ka nors rimtai pagalvotu, zinau as tik tiek, nors ir labai gaila, as is savo klaidos pasimokiau, daugiau nieko nebesiusiu per Lietuvos pasta ir tikrai tai paprastai viso sito nepaliksiu.

Jol, 2013-06-25, 14:29

 as irgi laukiu siuntos is Ukrainos jau beveik 2 menesius, nors issiusta reg. pirmenybiniu pastu. raso kad issiusta is ukrainos o i Lt vis neatkeliauja, suma siuntos apie 500lt, kosmaras kazkos, nz ka daryti, kur kreiptis ir panasiai :(

Komentuoti

Jūsų vardas:*
Komentaras:*
Komentaro ilgis negali būti ilgesnis nei 2000 simbolių
Žvaigždute (*) pažymėti laukeliai privalo būti užpildyti.

Spausdami "Komentuoti", Jūs sutinkate su "Informacijos įvedimo taisyklėmis" ir "Atsakomybės ribojimo ir privatumo" sąlygomis.