2009-01-25, 00:22Viasat televizijaĮSPĖJIMAS BŪSIMIEMS VIASAT KLIENTAMS

Sveiki. Esu labai supykęs dėl Viasat veiksmų ir norėčiau kitus perspėti. Pasirašant sutartį su Viasat, jie neperspėja, kad įkainiai už jų paslaugas gali bet kada pasikeisti. Tai reiškia, kad pasirašydami sutartį su įsipareigojimais, jūs negalėsite nutraukti sutarties net jei jie ir pakels įkainius.

Rimvydas (Biržų r.)

Skaitytojų komentarai

:), 2009-01-25, 12:52

Na, jei butum paskaites sutarties salygas su kuriomis sutikai uzdedamas parasa, sio skundo turbut nebutu buve :)

Marius, 2009-01-26, 16:44

Man irgi taip atsitiko. Per jų vykdomą akciją pasirašiau sutartį, kurioje numatytas abonentinis mokestis 29 lt/men., o korteles nuomos mokestis - 24 lt/metus. Dar nera pasibaigusi sutartis, o kainas pakele iki 50 lt uz kortele ir iki 35 lt uz abonenta.

Ju paaiskinimas "kainas pakeleme del neva pasikeitusiu ekonominiu salygu". Tai yra apgavyste, nes akcijos metu jie reklamavo viena kaina, kad priviliotu klientu, o kai sutartis pasirasoma, pakelia kainas.

Laukiu, kada pasibaigs sutartis ir galesiu atsisveikinti su nesazininga VIASAT firma.

Marius, 2009-01-26, 16:54

O tam komentatoriui, kuris pasivadino sypsenele, siulau ismokti mastyti.

Sabonis, 2009-01-26, 18:26

Tipinis lietuviskas verslas. Labai liudna, kad tokiais dalykais uzsimineja ne tik kaimo firmeles, bet ir zymius prekinius zenklus turincios imones.

:(, 2009-01-26, 20:35

Net graudu daros skaitant komentarus, nu kos lietuviskas bukumas visur. Kazkoks skundikas, kuris nemoka skaityt sutarciu ir net nezino is bendro isilavinimo visu tokiu sutarciu bendros esmes ir salygu, pasiraso, sutinka, poto paraso, o kiti dar protingiau pakomentuoja. Kiek jusu turit VIASAT sutartis? Jauciu neivienas! Jei turit, paskaitykit 9-10 punktus, bus viskas aisku. Kiek jusu turit omnitel, bites,  tele2 sutartis? Turbut visi. Paskaitykit - apsiraminsit, o toks skundikas, jei jau rasai, rasyk, kodel nenutrauke, ka darei, kad nutrauktu? Tada bus galima komentuot, ar net gausi protinga patarima. O del kainu pakelimo ir verkimo, geriau eikit ir nupirkit viekartiniu indu badaujantiem afrikos vaikam, daugiau naudos bus.

Jūratė, 2009-01-26, 21:36

Pasirašyti sutartį su VIASAT labai lengava, o nutraukti labai sunku. Jie sau gieda savo giesmelę, kad negavo mano atsisakymo ir tiek. Jau tikrai eičiau ir nupirkčiau "badaujantiems Afrikos vaikams" jei pavyktų atsisakyt "VIASAT". O sutarties esmė yra apšaut klientą.

saulius, 2009-01-27, 15:24

Nereikia čia graudintis, kad kažkas kažko neskaito. Yra CK ir labai aiškus "klaidinančios reklamos" apibrėžimas, bei sutarties tarp tiekėjo ir kliento santykių išaiškinimas, kuris nusako, kad: tokia situacija yra nesąžininga – jie yra žymiai palankesnėje padėtyje, tuo tarpu sutarčių teisėje galioja šalių lygiateisiškumo principas. Taigi, sutarties nuostatos akivaizdžiai prieštarauja imperatyvioms CK nuostatoms. Tas pats yra ir su nutraukimu, susijusiu su kainų kėlimu. Beda ta, kad VIASAT, TELE2 ir pan., nėra Lietuviškos Įmonės ir jiems giliai nusispjaut, ką ir kaip rašyti. Mus jie gal ir laiko "bukais", tik jų šalyse tam tikros institucijos automatu nubaustų, o čia - viskas galima. VIASAT valdžia - Londone, mūsų LRS/LRV komediantai ir babkes, ir save su jomis labai myli. Taigi, nutraukt galim ir 'kompensacijom" nelabai čia pagąsdins. O Afrika yra čia, gali dalint ten tuos indus savo gatvėj.

ada, 2009-01-28, 14:48

Ir neapsigaukite del ju skambuciu, neva visoje Lietuvoje bus ivesta skaitmenine televizija, o jus per savo TV be Viasat paketo negalesite ziureti. Ka tik man paskambino vienas is Viasat, pasakiau nuomone, bet jis teige kad tik dabar pradedami pardavineti televizoriai per kuriuos bus imanoma ziureti ir tai ju nedaug. Neapsigaukite! per zinias rode kad 5-10metu senumo televizoriai tikrai turi jau imontuotas tas detales, kad galetumete normaliai ziureti skaitmenine TV. O jei TV senesnis, valstybe kompensuos uz naujus. Neapsigaukite!

Artūras, 2009-01-29, 03:31

Praeita savaite ir as gavau laiska, kad kaina keiciasi ir dideja 6 LT. Paskambinus jiems noredamas pasiteirauti, tai mergina, kuri turbut pirma diena ten dirba, kazkokias nesamones pradejo kalbeti apie optimalia kaina ar kazka, net nesupratau jos.

Pagal sutarties 10.1 punkta jie kainas gali keisti del ekonominiu priezasciu. Klausimas ka reiskia tos ekonomines priezastys. Gal tai, kad zmones nebepratesineja sutarciu ir VIASAT nebesurenka tiek pajamu, kiek ju "vadukai" nori? O noredami kompensuoti nebesurenkamas pajamas lupa pinigus is klientu, kurie dar nenutrauke sutarciu. Vykdydami tokia politika, mano nuomone, jiems gresia flylal likimas.

p.s. Su tokiu "paaiskinimu" telefonu, galima galvoti ka tik nori.

Aras, 2009-01-29, 12:49

As pasinaudojau akcija uz 39 litus., ir praejus tik siek tiek daugiau nei VIENAM MENESIUI, jie pakele kaina 6 litais. Man aiskino, kad pagal 10 sutarties punkta, bet sutartyje taip pat uzdeta varnute, kad 36 menesiu bus 39 litai. Tai akcijos kaip ir nebeliko?

Sutinku su Arturo nuomone, kad jiems kazkas negerai su pajamomis, nes taip absurdiskai po akcijos praejus vienam menesiui be rimtos priezasties nesugalvotu kelti kainu.

Jonas, 2009-01-29, 23:42

Aš taip pat papuoliau į šitų afersitų (SVEDISKAI, tai reiskia solidi ir i KLIENTUS mylinti kompanija) pinkles. net nesusimstes kad galiu papulti i kazkokia afera, paklausiau ju ir pastu nusiuniau prasyma nutraukti sutarti, o tuo paciu issiunciau ir kortele. dabar antra menesi nei tu susi... programu matau, o saskaitas siuncia, nes pasirodo pagal sutarti, po prasymo gavimo, jie sutarti mutraukia tik po 90 dienu. Kadangi nemoku, tai sitie AFERISTAI dar drista grasinti anstoliais.

apie viasat aferas galite paskaityti Lietuvos ryto svetaineje
http://www.lrytas.lt/-11690633071167580135-p1-laiškai-redaktoriui-viasat-televizija-tai-reketas.htm

Pinigu karta, 2009-01-31, 16:14

Tiems patiems savininkams valdant TV3 televizija, sunku isivaizduoti, kad tokie VIASAT veiksmai butu labiau paviesinti ziniasklaidos. Taip pat susiduriau su tokiomis problemomis.

Jeronims, 2009-01-31, 20:06

Reikia skaityti sutartis sutinku su :)

Tomas Jeronimui, 2009-02-01, 18:50

Visada tokios dideles kompanijos kaip viasat bus teisios, nes ju tas sutartis ruose turbut ne vienas ir ne du geri teisininkai. Ir ne kiekvienas gali paskaites suprasti, kas ten tarp "eiluciu parasyta". Cia kalba eina, kad jei tokia "solidi ir sazininga" kompanija sukure tokia sutarti, tai bent jau saziningai viska ir paaiskina.

Arui, 2009-02-02, 13:58

Galima varyt kiek tik nori - suns balsas i dangu neina. Kai daug klientu, tai daug buna ir neptenkintuju.

Pasiskambink i klientu aptarnavimo stoti del tu 6 Lt. pabrangimo, nes pakele kainas tik tiems, kas pasirase sutartis iki 2008 lapkricio 1d. Tiems kas pasirase veliau - kainos nepakilo.

Maris, 2009-02-02, 22:52

"Pakele kainas tik tiems, kas pasirase sutartis iki 2008 lapkricio 1d. Tiems kas pasirase veliau - kainos nepakilo." Todel, kad jie jau mokes brangesne kaina. O VIASAT sutartis tai tikras slamstas, 7 punktas teigia, kad klientas mokesti mokes pagal sutartyje pasirasytas salygas (pvz. 36men po 29 lt.), o 10 punktas jau teigia, kad paslaugos teikejas gali keisti sutartyje numatytas kainas, jei klientas nesutinka su kainu pakelimu gali atsisakyti paslaugu, bet tik pagal 9 punkta, kuris teigia, kad atsisakius paslaugu turesi sumoketi visas suteiktas nuolaidas ir visokias subsidijas. Visi tie punktai viens kitam priestarauja. Absurdas kaskoks.

Zodziu, nutraukti sutarty be nuostoliu jokiu sansu, greiciau pasibaigtu ta sutartis su aferistais.

Valdas, 2009-02-10, 14:38

Sveiki visi, kaip ir daugumai man iškilo problemą dėl 6 Lt kurie mano nuomone yra įvesti neteisėtai, jau parašiau skundą vartotojų teisių apsaugai, tai siūlyčiau ir jums nedvejoti, kaip matote nuorodoje, tai ne pirmas atvejis kai VIASATas yra baudžiamas.

http://www.vartotojoteises.lt/index.php?631346420

Pumpuras, 2009-02-15, 23:24

O, Jus ten, kolega, CK bent skaites esat? CK, leidzia daug sutartyse, o draudzia mazai. P.S.: Viasat Estijos imone... :D

Tomas, 2009-02-16, 14:20

Pumpurai, Viasat, kaip ir didžiausių Lietuvos bankų, savininkai yra čiulpikai (pinigų) švedai. Konkrečiai bendrovė "Modern Times Group".

Paulius, 2009-02-23, 15:17

Sveiki visi nuskriausti Viasato. Aš irgi vienas iš jų todel nusprendžiau pasipriešinti. Mes su advokatu ruošiame Viasat pretenzija, taip pat kreipsimės į vartotojų teises ir jei tai nepadės net į teismą.

Užtenka mus visus mulkinti. Jei kam neaišku tai jie pažeidžia sutartyje savo išaiškinimą 1.1. punkte apie abonentinį mokestį ir 7.1. punktą pagal kuri minimaliu sutarties galiojimo laiku paslaugos kaina nurodyta sutartyje.

Taigi visi kas taip pat nenori taikstytis su viasato savivale kviečiu atsiusti kontaktinius duomenenis į ne.viasat@gmail.com

Giedrė, 2009-02-23, 23:44

Tie 6 litai tikrai, bent jau man, nera dideli pinigai. Bet Viasat afersitu naglumas iki raudonumo pyktina

Giedrė, 2009-02-23, 23:46

Pati teisininiu priemoniu nesiimsiu, bet tie kurie imasis, palaikysiu moraliskai

Visokiariopos skemes.

Paulius, 2009-02-24, 08:46

Sveika Giedre,

Kaip ir visur įžvelgiu lietuvišką abejingumą... Man irgi tie 6 litai ne pinigai bet kodėl tu ar aš juos turime atiduoti tiems kurie jie nepriklauso nei pagal sutarti, nei pagal rinkos salygas...

Giedre ir visus kitus prašau susisiekti su manim ne.viasat@gmail.com tik visi kartu pasieksime, kad nustotu mus maustyti ne tik viasatas bet ir kiti gigantai bei valdžia.

Svajunė to Šypsenėlei, 2009-02-25, 20:45

Smagu pašiepti žmones? Ar Jūs esate tikras ,jog "Viasato"sutarties punktai vienas kitam neprieštarauja? Aš turėjau reikalų su "Viasatu",sutartį išmokau... Todėl ir labai piktinuosi šios firmos darbu: jokio serviso, jokios atsakomybės, tik miglos pūtimas į akis... ir visvien juos galima nugalėti !

Žmonės, kreipkitės į valstybinę vartotojų teisių inspekciją , problemėlės kaip mat pajuda iš mirties taško. Nemėtykit pinigų bereiklingiems skambučiams i "viasato"info nr., ten kalbančios papūgos negali atsakyti nė į vieną konretų klausimą.

Norečiau patarti "Viasato" darbuotojams įsivesti info nr. meniu ir atsisakymo paslaugą! Būtų daug patogiau klientams atsikratyti nekokybiškų jūsų paslaugų.

Paulius, 2009-02-26, 22:10

Viasatas visiems kurie kreipesi i VVTAT siulo susitarti. Tai tik įrodo kad jie bijo kad žmones kreipsis į teismą ir sukurs precedentą naikinti ir taip niekines jų sutartis...

ne.viasat@gmail.com

duonos valgytojas, 2009-03-09, 16:53

Jei ponai atkreipsite demesi i koduotu kanalu gausybe ir i ju teiginius, kad galime matyti "..elis simtus kanalu" - neapsigaukite.TU TELEVIZIJU VIASAT NEATSTOVAUJA IR KORTELIU NEPLATINA LIETUVOJE !

Smulkus sukciai..Laime yra alternatyvu..

Ausrine, 2009-03-12, 20:15

Tai jau tikrai baisu darosi paskaicius komentarus,zadu atsisakyti VIASAT paslaugu nes baigiasi sutarties laikas,ir nezinau nuo ko pradeti,kiek suprantu turesiu moketi uz nebutas paslaugas.Gal kas tiksliai zino nuo ko pradeti ,ir kaip isvengti nesusipratimo atsisakant paslaugu.Nes tas VIASATAS kaip didelis sasas,kuo daugiau ji judini tuo greiciau pleciasi.

Jonas, 2009-03-18, 16:24

Tikrai didele problema su Viasatu, mums baigisai sutartis 24 diena, norime toliau nutraukti, o jau savaite iki suterties pabaigos sekanciam menesiui pinigelius nuskaite ir dar metams korteles mokestis, niekas neklause ar pratesiu sutarti, ar nutrauksiu. O kad sutartis baigiasi, tai nieko dar nereiskia, vis tiek reikia rasyti prasyma, del sutartie snutraukimo, siusti i vilniu. pasirasyti su jais sutarti galima bet kokiam kaime, bet nutraukti tai tik i Vilniu. Ir dar nors ir nebenori ju paslaugu, bet busiu priverstas tris menesius moketi mokesti, nes tik po triju menesiu nutraukia paslaugas, po prasymo gavimo. Labai jau nepatenkinta ten mergina su kuria kalbejau telefonu. Sakau jai jei atsiunciu elektronimniu pastu tai ir gauni is karto ta pacia diena, o ji kazka svaigsta, kad tik nuo tada kada gauna prasyma skaiciuojami trys menesiai, dave suprasti , kad gali ir po savaites gauti elektronini laiska. Absurdas. Nejau negalima , bent per menesi atjungti. Siaip jei nesusimoki tai ta pacia diena atjungia. Tada yra galimybe is karto atjungti.

Linas, 2009-03-19, 16:56

Viasatas issidirbineja kaip tik nori, as turiu 4 paketus vienu adresu ir man jie nenori sudaryti vienos sutarties. As turiu 4 atskiras sutartis nes pasirasant sutartis sake, kad nera galimybiu sutraukti i viena. Ju puslapyje rasoma , kad turint daugiau negu du paketus pabrangimas taikomas tik vienam paketui, kadangi pas mane 4 sutartys tai ir netaiko.

Visiskas issikalinejimas is zmoniu.

jonas, 2009-03-25, 08:46

Issiunciau prasyma nutraukti pries tris dienas, elektroniniu pastu ir prasiau, kad parasytu ar gavo, atsakymo bera, paskambinau, tipo negavo, vel siunciu vel skambinu, vel tipo negavo, tipo gal nemokate issiusti, ar dar kas ne taip, isdurineja.

Dainius, 2009-03-30, 19:20

Issiunciau registruotu laisku del sutarties nutraukimo + kortele, tai per savaite siaip ne taip gavo, atsakyma sake nezinia kada atsius + nori pripahalinti vienasaliskai dar 3 menesiams ta savo televizija, ka gi rytoj skambinsiu i vartotoju teises vilniuje ,gal but reikes i rysiu reguliavimo tarnyba ,televizijas ,spauda ,seimo narius kreiptis. Siaip niekam nerekomenduoju tos viasat as ja labai nepatenkintas.

Rita, 2009-04-02, 10:46

Sveiki visi,na kai kurie čia labai gudrūs skaitosi,....dirbu kaip tik tokioj firmoje,kuri platina Viasat,žmonės atėję jungtis Viasat'o neturi galimybių paskaityti viso A4 lapo smulkiom raidytėmis surašytų Viasat sąlygų,įsigilinti galima tik namo parsinešus sutartį bet kaip visuomet jau būna post faktum.Tai man prašau pasakyt kas kaltas?Jei kiekvienas platintojų įstaigoj sėdėtų ir skaitytų tai nebūtų nei vietos nei kėdžių ir niekas nelaukia kol viską perskaitys......Papraščiausiai aš nesuprantu kaip dar šiais laikais galima tokias savivališkas sąlygas susidaryti ,kad bet kada galima keisti mokėjimų sąlygas.

ReJa, 2009-04-07, 17:15

Nezinau kaip jums, bet man isvis neatejo joks ispejimas, kad keisis kainos. Vakar gavau saskaita ir pamaciau, kad reikia moketi daugiau.

Apakus buvau, nes pasirasiau sutarti 3m, kad mokesiu 29LT. Kaip taip gali buti, kad gali keisti mokesti, del kurio jau esi susitares. Niekada net nekilo mintis, kad gali buti tokia afera. Pirma karta su tuo susiduriau. Tikrai dar niekur neteko pasirasyti sutarties, su salyga, kad gali keisti ikainius.

Tomas, 2009-04-23, 13:50

Šiandien kariavau su VIASAT telefonu, pritenke tai, kad jie patys nezino ka parasyta jų pačių puslapyje, http://www.viasat.lt/index.php?id=6046 cia surasytos visos jų vykdytos akcijos ir kainos. Mano sutartis pagal akcija 2007.11.01-2007.12.31 36mėn o jie teigia kad akcinės kainos galioja tik 12mėn. likusius 24 tipo turėsiu moketi pilna kaina 65Lt. Kaip jums tai patinka??

Giedrius, 2009-04-25, 10:22

Mano sutartis 2007 06 pasirasyta 3 metams. Pasirasytas tiesioginis debetas(pinigus nuskaito per banka), taigi i tas popierines sasakitas kaip ir demesio nebekreipi, budavo kad negaudavau kai kuriais menesiais. Jie sako kad apie pakeitimus informuoja sasakitoje, dar kitoje puseje, tai zones daznai net nemato tu pakeitimu, o i ju tinklapi tikrai niekas nelando ir neziuri ar yra kokie pakeitimai ar ne. Tai va as nusiunciau jiems reg laiska, kad noriu nutraukti sutarti, irasiau konkrecia data( nuo laisko issiuntimo ispeti pries 30 dienu). Rastiskai is ju atsakymo negavau. Sulaukiau skambucio po 2sav. , kad jei nutraukiu sutarti turiu sumoketi uz iranga. Pasakiau kad pagalvosiu ir tuom baigesi, o laikas eina, mano nurodyta data arteja. Po 1 sav. vel skambina, bet jau siulo papildomai prideti kanala kur filmai visa rodomi, vel sakau kad pagalvosiu. Po 1 sav. vel skambina, dar daugiau visko siulo, pries tai siule ta kanala iki metu pabaigos pajungti, antra karta iki sutarties pasibaigimo, siule rasta atsiusti kad kainos man asmeniskai nebekils, siule pereiti i bazini lana kur mokestis mazesnis, zodziu zyze man apie 15 min. bande ant sazines uzlipti, sako ar jums negaila palikti viasato, man tik juokas sueme. Po to kai as nesutikau su nei vienu ju pasiulymu pradejo verkslenti kad jiems iranga turi atsipirkti, kad kaip taip galima negrazinti pinigu(sutarty parsayta kas irangos atgal nepriima), as kazkaip leptelejau kad pinigu tikrai neduosiu, bet iranga galiu grazinti, galvojau nesutiks, bet ji iskart sako kad sutinka, tik sako kad man reikes ja atsiusti, as saku kad man pinigus kainuoja ir as nieko nesiusiu, sakau patys pasiimkit. Tai as manau kad nieko jiems nereikia grazinti, jei jie butu teisus parasytu viska man rastu ir telefonu neverkslentu ir nekaitaliotu savo pasiulymu. Tai as vela sakau jai kad pagalvosiu, antradieni turi skambinti, nezinau kaip cia baigsis, veliau parasysiu.

VIASAT auka, 2009-05-14, 16:04

To Gierdiui,

labai idomu, kuo viskas baigesi, as labai smarkiai kariavau su VIASAT- ne labai pasiseke, nes jie nekalba, neatsakineja,nereaguoja, nepaiskina ir t.t.-

labai gailiuosi, kad susidejau, bet pati kalta, naiviai tikejau, kad jie normalus.

jauciuosi, kap i baudziava patekusi, is kurios nera galimybes pabegti. Ne neviltis buvo apemusi, ta savaite kai kariavau, nes netikejau, kad taip gali buti...

Giedrius, 2009-05-15, 06:02

Na, tai paskambino mergele is Viasat kaip ir buvo zadejusi, as pasakiau, kad baigiam pliauksti niekus tegul Viasat atsiuncia man viska rastu ka ji pasakoja ir tuo baigem. As kita diena issiunciau jiems dar viena laiska, kur parasiau kad nesutinku su nauja sutartimi ir naujais mokesciais ir kad reikalauju grazinti skirtuma kuris susidare tarp naujo mokescio ir seno, taip pat issiunciau ir kortele. Gan greitai gavau atsakyma rastu, rasto data buvo 2009 04 28. Tas rastas buvo atsakymas i mano pirmaji laiska. Ten rase kad man bande siulyti ivairius variantus, bet as atsisakiau, jog ju sutarties salygos nera nesaziningos. Nurode ir CK punktus 6.188 ir 6.721.  Taip pat minejo naujosios sutarties punktus kuriais vadovaujantis as turiu ta ir ta ivykdyti. Jie ten taip pat parase, kad sutartis bus nutraukta kaip as ir reikalavau, bet as turesiu sumoketi suteikta nuolaida irangai arba ja grazinti. Taip pat prie rasto pridejo naujos sutarties kopija, su kuria as nesutinku. Taigi po keletos dienu gavau e-laiska kad yra nauja saskaita, paziuriu o ten 860 lt uz nuolaida irangai. As nesiruosiu be tesimo pasiduoti ir nemokesiu. Tai matysim kaip baigsis. Kai bus ziniu brukstelsiu.

Nepartinis, 2009-05-28, 15:12

Su  viasat  aferistais  viskas  aisku,  bet  pas  mus  Lietuvoje  nera  teisesaugos, na bent  jei  kas  is  parduotuves nugvelbs  koki  pakeli  grietines, tai  greitai  pasodins. O   cia  tai Viasat!!!

Vyga, 2009-06-14, 22:45

Sveiki. Turiu problemele su Viasat. Sutarti nutraukiau, bet jie dar reikalauja pinigu, uz neva suteiktas palaugas. Suma nedidele bet cia principo reikalas, uz nieka juk negali moketi. Ar yra kam nors Viasat prisiteises skola? Parasykit

Iskirtinis ex Viasat klientas, 2009-06-16, 13:13

Tokia problemele turejome ir mes. Buvo ir saskaita faktura atsiunte su israsyta subsidija. Nenusileidome ir nesutikome - kreipemes i Vartotoju teises. Vartotoju teises prieme sprendima, kad mes teisus ir ka gi uz poros savaiciu gauname is Viasat laiska, kad musu sutartis yra nutraukta ir subsidija panaikinama. Buvome nusiteike ir iki teismo eiti.  

Ellipse, 2009-06-17, 01:19

Sveiki, as taip pat turiu tokia problema, kad pasibaigus sutarciai, Viasat net nepranese jog  prates ja nieko nepranese, o kai nusiuntem laiska su parasu, atsiunte saskaita uz 5men abonentini mokesti ir dar plius uz 3 men kol sutartis bus nutraukta. Noreciau suzinot ar cia teisinga? Ar privalau sumoket?.....

viasat, 2009-07-08, 15:09

viasat niekuom nesiskiria nuo lietuvos atspindi veida lietuvos gaidynas antra salis po nigerijos su savo ystatymais

viasat, 2009-07-08, 15:11

ir negasdinkit kad parodot ip adresa jis pasikeicia per pora minuciu lietuva sutapatinama su nigerija

Giedrius, 2009-07-09, 20:03

 Na va, "isskirtiniam ex Viasat  klientui" pavyko apginti savo teises. As irgi jau parasiau prasyma Valstybinei vartotoju teisiu gynimo istaigai, gavau atsakyma, kad jau pradetas nagrineti prasymas. Tai belieka laukti atsakymo. 

Aida, 2009-07-14, 10:16

Saugokites Viasat ir neapsigaukit !!!!

DĖL ŠIŲ PRIEŽASČIŲ :

-kai siūlo, Viasat pasako, kad labai lengva patiems susimontuoti ir prisijungti, deja taip nera ir tai kainuoja ne viena šimta Lt - pirmas melas.

-mokestis už paslaugas pasikeis, bet kada ir nežinia kiek - antras melas.

-del kanalu skaiciaus tiesa, bet melas tas, kad jie idomus ir naudingi: vaikams isvis nieko gero, daug sporto kanalu ir visokiu neziurimo slamsto-trecias melas.

-kai nori prisiskambinti į klientų aptarnavimo skyriu-neimanoma, nes ten yra brukama kvaila reklama, siuo metu apie afrika, o po to pasako, kad visi operatoriai uzimti, tai kas uz tai moka - klientai aisku...taip ir negalejau prisiskambinti

NESUDARYKIT SU VIASAT SUTARTIES. O TIKRAI GAILESITES!

Giedrius, 2009-07-23, 10:07

Sveiki, na ka gi, pagaliau gavau atsakyma is valstybines vartotoju teisiu apsaugos tarnybos, su man palankiu atsakymu. Taigi komisija isnagrinejusi mano prasyma nustate, kad AB "Viasat" neturi teises reikalauti grazinti irangos ar uz ja sumoketi. Dabar belieka laukti ar Viasat sutiks su vartotoju apsauos tarnybos sprendimu, atsakyma turi duoti iki liepos 27 d. Sekmes visiems ir nepasiduokit priespaudai :) 

Jūratė, 2009-08-19, 22:28

 

VIASAT  AS klientai, būkite atidūs mokėdami už VIASAT  skaitmeninę TV tiesioginiu diabetu. VIASAT  AS sugeba nurašyti lėšas iš  kliento asmeninės banko sąskaitos, nors sutartis su VIASAT  AS yra nutraukta (nepratęsta).

            Gerokai daugiau nei prieš 90 dienų iki sutarties termino pabaigos, parašiau ir Lietuvos paštu nusiunčiau prašymą į VIASAT  AS dėl sutarties nepratęsimo (nutraukimo). Tai viena iš VIASAT  AS sutarties sąlygų. 
                       Šiandien 2009-08-19 d. pastebėjau, kad nuskaičiuotos lėšos( 50 Lt ) iš mano asmeninės banko sąskaitos už VIASAT  AS paslaugas tiesioginiu diabetu. Tai kortelės metinis nuomos mokestis, nors kortelė keliauja ar jau nukeliavo Lietuvos paštu į VIASAT  AS.

                           Jei VIASAT  AS neteisėtai nuskaičiavo lėšas iš kliento asmeninės banko sąskaitos tiesioginiu diabetu - tai yra pačio kliento problema ( VIASAT  AS požiūriu). VIASAT  AS visai nerūpi kliento laiko sąnaudos rašant prašymą, piniginės lėšos telefonui , faksui ir registruotų laiškų siuntimui. Pagal VIASAT  AS - tik pačio kliento yra rūpestis ir pastangos  atgauti neteisėtai pasisavintus  pinigus  tiesioginiu diabetu.

 

            Prašau, komentaruose parašykite tie, kurie  buvote patekę į panašią situaciją. Įdomu, per kiek laiko atgavote Jūsų teisėtus pinigėlius. O gal visai neatgavote savo  pinigų.

 

Cirkas, 2009-09-16, 20:55

Sutartis pasibaige rugsejo 1d. Rastai apie pasibaigusia sutarti pateikti Viasatui, taciau nesuskubta nutraukti debetine atsiskaitymo sutarti. Vakar "siurprizas", Viasat kaip kokie pasalunai "sunys" nusiurbe pinigus uz 2 men. i prieki + korteles nuoma, nors saskaitos jokios negavau.

Idomu ar  siuos vagis gali kas nors "patvarkyti", ar reiks gaist savo brangu laika su jais terliotis toliau. Vartotoju teisiu tarnyba pasiule vel siusti registruotus laiskelius, bet aferiugos net savo adresa slepia...

Tomasitas, 2009-10-15, 00:05

Ismaudet mane! Sumazes Jusu klientu, jei elgsites taip kaip su  manim elgiates! Pripazinkit, taip nesazininga, kaip didint kainas abonentui nepranesus!

Gerai, 2009-10-19, 19:00

Sveiki,

Man dar metai liko VIASAT prabuti ir kai siusiu as juos toliau kur baltos meskos ziemoja. Maza nepasirodys.

Tikrai nepratesiu sutarties. Debetines sutarteles neturiu gali uzsipypinti.

Tinosiukas, 2009-11-05, 11:05

Čia rašot, kad per tiesioginį deabetą atskaičiuoja kiek tik nori, o man atsitiko priešingai...

Viskas prasidėjo pernai gruodį, kai į sąskaitą buvo įtrauktas kortelės aptarnavimo mokestis or something. Sutartyje radau tik metinį kortelės nuomos mokestį (tikriausiai tai tas pats, tai galėjo taip pat ir parašyti sąskaitoj), kuris buvo 30lt metams, o sąskaitoj jau 50lt. Kadangi buvau pasirašiusi tiesioginio debeto sutartį, tai per daug nesukau galvos - atsiskaičiuos iš banko sąskaitos. Viasatas pajungtas sode, tai gal tik pavasario pabaigoj nuvažiavusi pamačiau, kad jis atjungtas. Paskambinom į klientų aptarnavimo skyrių - paaiškino kad neatsiskaičiavo tų 79 litų, nes debetas pasirašytas tik 29lt, ir daugiau atsiskaičiuoti jie negali. Galėjo apie tai pranešti ir anksčiau mano mamymu... 
 

Tinosiukas, 2009-11-05, 11:07

tesinys :)

Pradėjo grasinti tom savo gelvorom ar kuo ten, tai į vasaros pabaigą prisiruošėm sumokėti. Dar kartą paskambinom į klientų aptarnavimo skyrių pasiklausti, kiek tiksliai reikia mokėti - na už tuos mėn kai buvo atjungta ir pan. Atsiliepusi operatorė pasakė, kad užtenka sumokėti tuos 79lt ir bus pajungta, kad už praeitus mėn nereikės mokėti. Apsidžiaugėm ir sumokėjom. Po to dar visą mėnesį laukėm kol atsiūs naują kortelę, nes senoji jau buvo užblokuota negrįžtamai. Per savaitę bent porą kartų skambindavom pasiklausti kada atsiūs, vis žadėjo kad jau rytoj tai būtinai Cha cha Tikrai ne kartą klausėm ar reikės mokėti už tą mėn, kai jie patys nepajungia to viasato, visada sakė kad nereikės.
Tai va praeitą savaitę gavau sąskaitą už pirmą mėnesį po pakartotinio pajungimo - 338lt!!! Aišku iškart skambinom paklausti kas vyksta - paskaičiavo už visą atjungimo laikotarpį, ir dar po 35lt. Pirmą kartą išgirdau kad pabrangę, nes kol buvo atjungta tai nei sąskaitų, nei laiškų niekas nesiuntė. kalbėjom su operatoriumi ilgai ir nuobodžiai - įrodinėjo, kad niekas negalėjo pasakyti, kad nereikės mokėt už praeitus mėn. Bet tikrai sakė, ir ne kartą! Pabrangino irgi tipo klientų naudai, dar "paguodė", kad metinis dabar jau 80lt bus...
Dabar gailiuosi, kad tuos 79lt sumokėjom - būtų juos išieškoję ir atsikabinę... 

Aidas, 2009-11-13, 19:43

Sveiki praeitais metais pries isvykdamas i useni paprasau saskaitos uz Viasato visus metus. Man ja atsiunte. As tuos pinigus sumukejau ir Viasat turejau ziureti iki sausio menesio. Kazkaip metams nesibaigiatis gavau vel saskata ir kad vel turiu moketi, bet uz ka moketi neikas is Viasat vadibiniku neikas nepaiskina uz ka turiu moketi. Parasciausiai zmones, bekit nuo tokios firmos, tai juk aferistai!

Vladislav, 2009-11-29, 22:06

Viasat yra aferistai. Tris kart isijunge man signala ir pasake, kad kortele nera aktyvuota. Paskutini kart as paskambinau. Pasakiau, kad kortele aktivuota ir kam as galiu pasiskusti. Moteris pasake, kad informacijos pasakyti negali. Ir virsininku isvis nera ir neks man ne kompensos ape 30 dienu neveikiancio signalo.

Viasat kliente, 2009-12-01, 10:56

Tikri apgavikai, netikekite, kad siuloma nemokamai isigyti pries kaledas. As taip vargstu antri metai, labai graziai paraso, sutartis surasyta 10 lapu koiu 6 sriftu, kad neperskaitytum, o jei ir skaitysi nesuprasi, ir kai pasirasai, po keliu menesiu nebemaciau keliu kanalu, taip pat saskaitos auga kaip ant mielių, mokestis 71 litai per menesi, stai ir nebrangus viasat.

Bukit atidus.

As, 2009-12-01, 10:58

Sutinku su pasisakymais, viasat  aferistai, sukčiai, mokėsite ir nežinosite už ką.

To marius, 2009-12-01, 11:01

Ir mane taip apgavo. Dabar moku už orą 71 litą, programos nėra ką žiūreti, per visus kanalus vienoda, tik laikas kitas, vienintele sporto galima pamatyti.

Gaila kad tokia firma taip nesąžiningai daro, neperspėja žmonių, kad po mėnesio mokesite kitokius pinigelius, o ne 29 litus.

DeMarco, 2009-12-29, 00:22

VIASAT aferistai ir taškas. Nepasirašinėkite sutarčių su šita šaraškino kontora, nes gailėsitės

gintautas, 2010-01-14, 10:12

kur dingo ,,travel,, kanalas

Li, 2010-01-29, 22:47

Sveiki, pries 2 metus pasirasiau sutarti su VIASAT  dviem metams. Kadangi man ju siulomos programos nepatiko nusprendziau ju paslaugomis nebesinaudoti, todel likus menesiui iki termino pabaigos paskambinau i aptarnavimo skyriu pranesti kad sutarti noresiu nutraukti ir pasiteiravau kaip tai padaryti.  Operatore pasake ,kad ji negalinti nutraukti, todel uzsirase mano telefono duomenis ir pranese kad su manim susisieks atsakingas asmuo keturiu dienu begyje. Beje tai buvo antras kartas kai priminiau kad ju paslaugomis nesinaudosiu.  Deja, su manimi niekas nesusisieke, taciau saskaita atsiunte. Kai gavau priminima telefonu, dar karteli paskambinau ir ka isgirdau? Neva jie man du kartus skambine, bet as nekelusi ragelio. Tuomet galiu pasakyti, kad tai buvo tik vadinamieji "majakai". Ir dabar turiu parasiusi prasyma  laukti menesi, kad atjungtu taip pat sumoketi uz metini korteles aptarnavima kuria nesinaudosiu ir ateinanti menesi pilna kaina, nes atsisakiau pratesti sutarti. Taciau mano sutarties terminas jau pasibaige pries savaite.

MINDAUGAS, 2010-03-31, 17:49

As sutarti pasirasiau 2007m. per ju vykdoma akcija, krioje numatytas abonementinis mokestis 29lt./mn.,o korteles nuomos mokestis=24lt./men. po metu kainas vienasaliskai pakele.Atitinkamai - 35lt./men. ir50lt./m.Ju paaiskinimas ''sunkmetis,, Skaitykite sutarties 9-10 punkta.Mes ,,solidi ir sazininga'' kompanija.ka norim ta ir darom. As su visu komentarais sutinku 100% Laukiu sutarties pabaigos. Vienu zodziu, sutarti pasirasyt, PYST IR DAMKESE,o nutraukt, sudas,sudas ir....VIASAT SUKCIA ! ZMONES SAUGOKITES!!! Skaitykite ir tarp eiluciu. SEKMES!

Jurga, 2010-04-02, 14:45

Viasat nuo balandžio pirmos nutraukė pagrindinių rušiskų kanalų transliaciją ir mūsų namuose tapo nebereikalinga, iki sutarties pabaigos dar 8 mėn., vadinasi visus tuos mėnesius mokėsiu mokestį, kurį pakėlė be mūsų žinios, bereikalingai.

Marcius, 2010-04-18, 11:30

Rimvydui

Sveiki, teisineje praktikoje, tai yra vadinamoji ,,siurprizine sutarties salyga", todel del tokios sutarties galima kreiptis i teisma, kad sutartis butu panaikinta, o is sios sutarties kile nuostoliai butu padengti atsakovo (viasato). Jei sutartis pasibaigusi, galima kreiptis tik del patirtu nuostoliu atlyginimo. Siuo atveju, kai sumos mazesnes, tikslingiausia butu susiburti grupei zmoniu, kuriu igaliotas atstovas kreiptusi i teisma.

Arunas, 2010-05-04, 20:46

Sveiki, sutartis baigsis lapkricio men, gal kas galit parasyti kaip su Viasatu nutraukti sutarti, kad butu kuo maziau problemu aruceklt@inbox.lt , manau kad kita sutarti  su jais galesiu pasirasyti nebent kitame gyvenime

Darius, 2010-05-06, 09:50

Pirmuosius metus dziaugiausi, kad isigijau Viasata, bet po metu kai pradejo uz visokias nesamones skaiciuoti. Viena menesi nesumokejai, kita menesi keturgubai sumokesi. Per paskutinius 12 men. man isejo apie 2185lt. uz pajungimus pakartotinius, korteliu nuomas, mokesciai ju vietiniai. vienu zodziu nei priesui nesiulyciau tokio Viasato.

Kestas, 2010-06-21, 21:20

Sveiki, turiu problema su Viasat sutarties nutraukimu, kaip ir visi čia rašantys, turiu jums klausyma gal galėsite atsakyti. Turėjome Viasat paketą, bet likus mėnėsiui kaip ir priklauso išsiuntėme registruotą raštą Viasatui apie sutarties nutraukimą bet nepadėjome parašo nes nebuvo žmogaus Lietuvoje ant kurio buvo sutartis. Dabar Viasatas išsidirbinėja dėl to parašo nors sutarties nutraukimo sąlygose nėra nurodytą kad nutraukiant sutartį ir juos informavus raštu būtų pasirašytą. O kaip yra ištiesų nežinome, gal galite kas patarti.

Tomas Telšiai, 2010-07-08, 13:41

Jokiu būdu nepasirašinėkite debetinių sutarčių su VIASAT, o dar geriau susiraskite kitą tiekėją. Ramiau gyvensit.

Tomas Telšiai, 2010-07-08, 13:48

Sutartis nutraukinėjama taip:

Prieš mėnesį (dar geriau prieš tris ar keturis) išsiunčiame registruotą prašymą nutraukti sutartį (būtinai su parašu). Pasibaigus sutarčiai kortelę išsiųsti registruotu paštu per 15 d. (geriau anksčiau, nes kaškodėl jie nevisada gauna laiku). Bei padėkoji už įrangą.

Onele, 2010-07-25, 19:50

 Gal kas nors zino ar reiki atiduot kortele jaigu  atsiskiau Viasato?

Dija, 2010-08-06, 13:39

Mums tai dar geriau buvo. Kai pasiraseme sutarti buvo 29lt. menesiui. Po metu pakele iki 35. Mes visada mokedavome uz metus iskarto. Sausio men kaip ir visada sumokejau 420 uz visus metus. Po savaites gaunau grasinima kad esu skolinga 72lt. ir jei ju nesumokesiu atjungs transliavima. Paskambinau, gavau toki paaiskinima - jus neturite debetinio nuskaitymo sutarties, todel jums abonimentinis mokestis 41 lt. Sakau as tai vistai - kokia debetinio nuskaitymo sutartis jei as uz visus metus moku i prieki? Ka jus nuskaitinesite jei as jau viska sumokejusi? O ji man jei sus sudarysite debetinio nuskaitymo sutarti jums bus 35lt. Tada as pareikalavau grazinti jau sumoketus pinigus, ir tada sudarysiu debetinio nuskaitymo sutarti. O ji man pareiske, kad negali grazinti to kas sumoketa. Zodziu tikrai AFERISTA is didziosios raides

magas a, 2010-08-19, 13:17

galiu patarti tems kas gaunate saskaitas ar norite nutraukti sutarti pareikalaukite jusu mokejimo isklotines nes kitaip jie prisius ko nebutu as tai padariau ir jie siunte 3 men o kai atsiunte paaiskejio kad jie nemato mokejimo 200lt taigi neapsigaukit ir reikalaukite poperinio varijanto o ne i emaila nes poperius tai dokumentas oemaile tik info linkiu sekmes manau teisiskai imanoma su jais kautis nes vartotojiu teises tai parode taigi gavus isklotine kreipkites i banka ir jums pateike ataskaita jusu mokejimus ir viskas aisku jei matote esas teisus nekreipete demesio i saskaita ir laukete ar dos i teisma betkokiu atveju teisme nustatys ar jus esate skolingas

guzde, 2010-10-31, 22:37

Aferistu aferistai, daugiau nturiu ka pridurt )))

viva, 2010-12-07, 12:33

viasatas vagys kokiu reta ,tik atsiranda pinigu saskaitoi ir sluoja ...esu padarius tiesiogni mokejima

valdas, 2010-12-12, 19:02

as noriu atiduoti visiat palidovine antena man netinka, nes pas mus auga medziai meistras sake galit nematyti delto norim atiduoti tegu atvaziuoja ir pasiima

vidas, 2010-12-20, 11:32

aferistu kompanija,vagys,sukciai,melagiai-kol pas juos ateini viskas ok, o kai nori iseit, taiprasideda aferos.Nesusigundykit niekas ju skelbiamomis mazomis kainomis,nes po menesio jos gali isaugti labai stipriai , o korteles nuoma net dvigubai.

Raimundas, 2010-12-30, 11:22

 Valio.Valio. Pagaliau atsisakiau VIASAT-o paslaugų. Nors išdūrinėjo,  kaip tik galėjo, bet dar turėjo chamiškumo siūlyti pratęsti paslaugas toliau. Vadina save rimta firma ir maloniu trijų metų bendravimu. Pasakius, kad bendrauti su sukčiais nebenoriu, tai tipo toliau taip nebus, bet pasakom nepamaitinsi... Kortele atjungė 10d. ankščiau nei parašyta sutartyje, bet išeituvių proga tai irgi atleidžiu. Mes Lietuviai, mes kantrūs...

           NETIKĖKITE IR NEPASIDUOKITE GUNDYMAIS 

S. raimis, 2010-12-30, 11:23

 Valio.Valio. Pagaliau atsisakiau VIASAT-o paslaugų. Nors išdūrinėjo,  kaip tik galėjo, bet dar turėjo chamiškumo siūlyti pratęsti paslaugas toliau. Vadina save rimta firma ir maloniu trijų metų bendravimu. Pasakius, kad bendrauti su sukčiais nebenoriu, tai tipo toliau taip nebus, bet pasakom nepamaitinsi... Kortele atjungė 10d. ankščiau nei parašyta sutartyje, bet išeituvių proga tai irgi atleidžiu. Mes Lietuviai, mes kantrūs...

           NETIKĖKITE IR NEPASIDUOKITE GUNDYMAIS 

siaip, 2011-01-06, 11:16

90% cia kurie rase tai neskaite sutarties salygu pasirasinedami... nu nzn mes naudojames tuo viasatu ir kazkaip nieko blogo nenutiko... tfu tfu aisku neprisisnekejus..

vidas, 2011-01-09, 13:11

nutiks,kai sutartis baigsis

bulvinis, 2011-01-14, 22:39

sveiki. mes taip susidūrėme su Viasat'o nesąžiningumu ir man iškilo klausimas, į kurį gal kas nors pateiks racionalų atsakymą. kalbant su operatorėmis susitariau, kad noriu, jog atvažiuotų meistras ir pasižiūrėtų, ar bus įmanoma įvesti visus laidus negriaunant sienų. viską sutarėm. keliom dienom anksčiau atvažė visą įrangą, pasirašiau, kad ją priimu. asmuo, atvežęs įrangą dar pakiišo ir viasat specialios sutarties sąlygas, teigdamas, kad turiu pasirašyt, jog įrangą gavau, pasirašiau. vėliau atvažiavo meistras ir pasirodė, kad norint įvesti sistemą tektų griauti sienas, ko mes nenorime. dabar mes norime grąžinti įrangą, bet jie liepia ją vežti į kauną, o jei ne, tai ima grasinti anstoliais. norėčiau paklausti, kaip jūs manote, ar tikrai ją reiks tempt į kauną, ar tiesiog laukt, kol ją pasiims?

viktoras, 2011-01-30, 09:07

kodel teisesauga neusiima tuo klausimu

Rimas T, 2011-02-09, 21:07

Aš irgi buvau viasat klientas keturis metus ,pripazystu buvau kvailas.Dabar pradėsiu išpradziu,kaip tie busimi kientai gali suprasti ta sutarty ar kas joje parašyta ten reikia gero juristo  ,ten taip viskas sumalta y viena kūly kad ojojoi.Atvezdami kurjieriai visais ymanomais būdais stengiasi tam zmogeliui ypiršti ta sutartėle ,o poto tu pasiusk ,tris metus mokėk.o uzką kino kanalai tas pats pertapaty nieko tikrai gero patikėkit aš tai zinau.Norėdamas išeiti tau pradeda siūliti geresnius varijantus,jei mato kad daugiau nepratesi ,tai jiems reikia siusti prašyma nutraukti sutarty nors manoji ir taip jau pasibaigus o sako ,kadji neterminuota ,čia juk ne bankas o gal ir bankas ir jis pinigus melzia,poto reikia laukti dar mėnesį uz jį irgi reikia mokėti mat ten visą mėnesi galvoja galvos subinėj.Taigi per tuos metus padėjau 1880.litų nulis centų ,aš nedarau reklamos bet zmonės pagalvokit ar verta juk geriau nusipirkti savo priedėly ar ziurėti internetu galiausia visuose naujos kartos telikuos yra tie 10 nemokamų kanalų.Nedarykit klaidos kaip aš SĖKMĖS ps.juksako geriausia mokytis iš kito klaidų

Raimondas, 2011-03-16, 18:40

 Na manyje verda toks pyktis, kad ir apsakyti sunku. Mano motina turėjo jau du insultus ko pasekoje buvo paralyžuota visa kairė pusė. Ar suprantat, kaip lengva tokį žmogų apgauti! Ir apgavo viasat! Telefonu skambino gal 5 kart, visaip įtikinėjo, pasakė kad nuo naujų metų nebebus įprastos TV ir reikia viasat kad toliau žiūrėti. Aišku mama pasakė gerai ir pasirašė. Viska pradėjo suprasti tik tada kai sąskaitos pradėjo plaukti, tada ir man pasiskundė. Taip sužinojau apie šią aferą. Dabar jau keli mėnesiai kariauju su viasat. Skaitau neteisėtai įbruktos sutarties nutraukti nenori, ačiū Dievui nors sutiko planą į mažiausią pakeisti. Ir taip labai sunku išgyventi ir kad būčiau kada pagalvojęs įsivesti viasat - net minties nebuvo, o dabar štai. Ir atsikratyt neina, o jūs čia dar rašote, kad gali pakeisti mokesčius ir kad sunku nutraukti sutartį jai pasibaigus!? Nu kas šitoj šaly darosi? Tai gal jau dabar pradeti rašyti registruotus laiškus kad po dviejų metų sutartį butinai ir tikrai norėsim nutraukti?!!

klebonas, 2011-04-20, 14:27

siandien techninis aptarnavimas VIASAT, prashyciau minusuoti mokesti uz shia diena.

Mazhas, 2011-05-11, 18:41

Gerai,kad radau sita puslapi,o tai vos neiklimpau i ju pinkles....Siandien paskambino ir labai jau norejo atvezt iranga siandien pat. Labai jau operatyviaidirba,bet teko juos nuvilt ir pasiust toli ;)))

Aleksandra, 2011-05-30, 23:07

 Taip ir as ikliuvau i tas pinkles tik as istveriau du metus jau balandi pasibaige laikas tai turejau parasyti prasima kad jie nutrauktu sutarti tai si menesi dar staigmenele vel saskaita atskrido nors visa menesi nenaudojau ju korteles jau buvau atidavus ir uztai dar tenka moketi 63lt tai nelabai suprantu kas per nesamones ir nejaugi nera jokiu istaigu kad uzbaiktu ju tokia savivaliavima kiek dar apgaus zmoniu netikekit tom televizijom o ypac viasatu melagei 

Svetlana, 2011-06-09, 10:41

Aciu jums, atsoko fantazija su jieis prasidet.

Jonis, 2011-06-10, 20:03

Jokių sutarčių nepasirašiau ir būtų malonu,kad nesiuntinėtumė SMS del apmokėjimo ir akcijų.IKI.

ANDRIUS, 2011-06-16, 08:52

Gerai,kad radau sita puslapi ,vos neiklimpau.Draugai liepe atsiversti ta puslapi ir paskaiti .ACIU draugams.

Kamilė, 2011-07-21, 14:00

Gal žinote kokiu adresu siūsti laiškus jų vadovybei ir ar iš vis Lietuvoje yra.

Internete niekur nerandu.

rrr, 2011-08-09, 10:19

Jų adresas Viasat. P.D 145 Gedimino pr.7,LT-01003, Vilnius ir Kalvarijų g.143, Vilnius. Tik reikia dokumentus siųsti registruotu laišku, nes jie nieko nenori matyti, pageidauja bendrauti per pašto dėžutę. Įdomi fiema, kuo ilgiau esi jų klientas tuo labiau pabrangina tau paslaugas, kažkoks atvirkštinis variantas, Žinau, kad daug kas su jais teisiasi, bet pralaimi, o tokių kosminių kainš ne viena kabelinė TV netaiko. 

  

J Gaidamaviciene, 2011-08-11, 10:36

ar gali viasat santazuoti zmones saskaitu datas nuskaitidami tiesiog is lubu o mokescius kurie apmoketi is anksto reikalauja naujo apmokejimo siuntinedami sms zinutes  del neapmokejimo nors jie kas menesi nuskaiciuoja nuo saskaitos reikiama suma nes su jais padaryta debiatine sutartis bet jie visvien siuntineja sms

ZMONES BUKITE BUDRUS NESUSIDEKITE SU AFERISTIAIS

linas, 2011-09-02, 18:31

taigi viasat problemu norit panagrinesm jusu valstybiu konstitucijas ir pritaikysim prieš jus pačius???????Kad butu pomoka ///Ir dar karta atsiusit laiška ir dar raudonos spalvos tada aš jus paduosiu skolu grašinimo bendrovems ?????????Vsio jasno???????

Arunas, 2011-10-03, 19:35

 Neskaiciau visko ka cia rasot ir taip aisku.  Tiesiog noriu prisijungt prie visu ir gal kartais ka perspet. NESUSIDEKIT!  ISPILDZIAU VISAS JU SALYGAS. 2m. MOKEJAU VIRS 70lt. (buvau pasiemes max. plana) PASIBAIGE SUTARTIES LAIKAS  O JIE MAN IR TOLIAU KAS MEN. PO SASKAITELE. TELEFONU TVIRTINA TAIP NUTRAUKTA .KITA MEN. VELSASKAITELE. TAIP TRIS MEN . KOL ADVOKATAS NEISIKISO. PASIBAIGUS SUTARCIAI PRADEJO BENDRAUT AROGANTISKAI, NEPRISISTATINET IR PAN. Jei kam teisme paliudyt ar ka paet  avalynestaisykla@yahoo.com

Arunas, 2011-10-03, 19:41

 Atkreipkit demesi,kad sudarius debiatine sutarti prideda 6lt. nors deklaruoja kad sumazina. bent pries pusmeti taip buvo.

Arunas, 2011-10-03, 19:43

 tuoj sita puslapi ikelsiu pas save i facebooka paprasysiu paplatint, visgi keli tukstanciai drauguose gal bus efektas

mykolas, 2011-10-04, 09:33

As ziuriu Mikrovisatos retransliuojamas programas be isipareigojimu (na aisku ta kvailyste apie nutraukima per tris menesius yra), bet jiems labai nustebus uz "iranga" sumokejau iskarto, taciau isdure ir cia! Iskarto ta "iranga" turejo standartine garantija (pazymesiu apie tai kad man bus taikoma tik standartine garantija buvau ispetas) ir stai vien garantijs metu ta iranga sugedo keleta kartu, pakeite jie ta deoderi nezodzio nepasake, tiesa nustebo, kad man nepatinka pas juos kas pusmeti vaikscioti su tuo priedeliu, ir kaip supratau tas gedimas yra pastovus ir jiems nieko naujo, nes pati iranga yra tiesiog slamstas. Pasibaigus garantijai mano kelis kartus taisyta iranga aisku vel sugedo.....Mole isigijau kitos firmos priedeli, ir jau metai nebeturiu problemu.

lina, 2011-11-12, 14:31

kazkokia tragedija!!!!!!net su plano pakeitimu,kai keiciausi is standart i auksini tai momentaliai pakeite,kai po metu perspejau kad noresiu pereiti i sidabrini,tai aibe klausimu is pradziu po to turejo pagal sutarti pervesti 12d. nes auksinis iki tos dienos,bet perjunge 9d,bet as dabar net lietuvisku kanalu visu nematau viso yra tik 31 kanalas is kuriu puse nerodo,ir kiekviena karta turi skambinti ir koliotis,o pinigai tai kaip ir sidabrinio paketo

Ausra, 2011-11-21, 22:50

Nuo tos dienos kai baigesi sutartis, jie nekelia telefono, ir niekaip negaliu atsisakyti viasato. ir taip labai prastai rodo,kaina nezmoniska. nesamone.

assa, 2011-11-27, 06:41

dedasi baisi dalykai,baigesi sutartis tai dabar nebematome LNK,TV1,BTV,LIETUVOS RYTO kanalu,trauksiu sutarti,tik bliamba ka daryt esu su jais padarius debetine ir bijau,kad atsiskaitines pinigus

aasssss, 2011-12-15, 22:10

tiesioginio debeto sutarti labai lengva nutraukti

asssssssssssssssssss, 2011-12-16, 21:15

kaip galima debeta nutraukti?

vyts, 2011-12-29, 22:58

 pasirasai sutarti su VIASAT ,pasikabini akmeni po kaklu

badis, 2012-01-02, 17:35

gal kas žino kokiu adresu nusiusti viasat kortele ?

baikit skustis, 2012-01-04, 20:58

man tai ce juokinga, gana stumt, juk niekada nieko nebuna idelaus ir uz kokybiska paslauga piniga visada miket reikia. ir reikia moketi uz savo tiesa pakovot. su viasatu problemu neturiu, geras aptarnavimas, jauciuosi svarbus jiems reguoja i kiekviena skambuty. turiu svao vadybinonkes kontaktus is kurios pirkau, ta pacia diena viska man sureguliuoja, jau kelinti metai naudojuos ir dziaugiuos. o kas liecia darbuotojus, jie dirba savo darba ir ner ce ko pirkt nes skambindami jie nezino kas kuo serga ir kiek pinigu turi. siuolo daigta gera ir susivilioti yra tkrai kuo. ir kas kiek bestums, kas naudojos naudosis ir toliau, ir pvz as asmeniskai visiem rekomenduoju viasata. ir siaip skaitant siuos komentarus galiu gera pavyzdy pateikti-kai ce kazkada vienoj maisto parduotuvej  saldainukuose buvo rasta kirminuku, ir spauda rase ir televizija rode, bet nei bankrutavo ta parduotuve nei ka, ir pats ten toliau apsipirkineju ir jus ten apssirkinejat ir nk jau ce nepadarysi. nieko nera tobulo. tai vat. Reziume: VIASAT PATI GERIAUSIA TELEVIZIJA LIETUVOJE. p.s ir niekas nenori Jusu apgauti, neverta taip susireiksminti

klausimas, 2012-01-10, 05:52

Kodel viasat neraso PVM saskaitu fakturu ,nes tai privaloma imonei PVM moketojai . . .

viasat sucks, 2012-01-18, 20:23

Tikrai nesiuliciau prasidiet su viasat. uzeina kanlus atjunge turi skambint kad viel pajunktu ir t.t

Linutė, 2012-01-19, 19:43

 Na ir prirašę.. atrodo, kad su visoms kitomis įmonėmis tai problemų niekada nebuvę ir nebūna. Turiu Viasat ir patarčiau visiems jei jau kas negerai skambinkite pirmiausia į klientų numerį 1609 ten tikrai viską išaiškins jei patys neskaitote sutarčių ar kas neaišku, o ne kažkokiuose skunduose skūstis, nervuotis ir nuo to tikrai niekas nepagerės jei problemos normaliai nespręsite. O kur skambina ir siūlo VIASAT tai norėčiau labai pagirti, nes tikrai labai atsakingai nuoširdžiai net ne po kartą mini visus mokesčius, klausia ar viskas aišku, o kad po mėnesio patys nepamenate, kad sakė jog ateis vienkartiniai mokesčiai ir abonentiniai mokesčiai tai tikrai konsultantai nekalti! Tad patarimas visiems - išbandykite ir pamatysite ir kokybė ir turinys puikus ir ne žvėrys o labai super žmonės dirba ten. O jei jau kas negerai tai kreipkitės į klientų aptarnavimą 1609 ir ten apsivers aplink galvą, bet tikrai padės kiek galės.

Augis, 2012-01-22, 21:00

Sveiki visi, is tikruju kas teisinate Viasata tai tik dirbantys arba kitaip susije su juo, kad jie afioros tai vienareiksmiskai, o mes ne ka geresni tik bumbeti mokam, pasidarytu koksai soc. puslapiukas "nemokek Viasatui" ir baigtusi ju sposai, taciau iseitis siokia tokia yra pasirasai banke fiksuota debeto sutarti, kad Viasatas kas men. nusiskaiciuotu ir nei cento bankas daugiau  neduos, uztai kad ji fiksuota. Mano motina taip pasidariusi ir siuncia jie isiskolinimus,kas ketvirti,atseit skolingi, bet kaip isgirsta apie banka kazkodel greitai nurimsta,taip, kad pabandykit gal tai iseitis, nors kas zino gal ju simtai.

DALIA, 2012-01-24, 12:33

Gaila kad nepaskaiciau jusu patarimu anksciau.siandiena gavau saskaita kuri toli grazu neatitinka sutarties salygu.ima mokesti  menesiui i prieki,nors sutartyje to nera,uz viasat auksini paketa jokiu akciju nera ,nors sutartyje jos irasytos.o motyvuoja man tuo kad brangiau reikia moketi nes dar neisigaliojo mano tiesioginio debeto sutartis,koks apsurdas .as nusivyliau kad sudariau sutarti

Rasa, 2012-01-27, 20:40

kažin kiek kainuotu juos paduot i į teismą .Šiandien gavau kažkokį grasinimą išsiųstą priš 10 dienų ,nors viasatu jau nesinaudoju nuo rugpjūčio .Kortelę kaip tikra blondinė išsiunčiau neregistruotu laišku (jie man siunčia irgi ne registruotus)ir tipo jie negavo ,atsiuntė sąskaitą kurioje ir mokestis už kortelę metams į priekį skambinau sakau aš atsisakau ,o jie atsiųsk kortelę tai iš kur man ją dabr pagimdyt?LABAI NORĖČIAU JUOS PADUOT Į TEISMĄ PATI

vida, 2012-01-29, 16:05

 sveiki patarkit kaip atsikratyti to viasato musu sutartis pasibaige jau gruodzio 30o sutarties nenutraukia kol negaus rastisko prasymo nors ji jau antra karta isssuiunciau emailu, ir jie aisku man aiskina kad negavo o saskaita jau atejo apie 200lt.uz sausi ir vasari.tik nesuprantu kaip jie gali skaiciuoti toliau nors mes sutarties su jais nepratesem

marius, 2012-02-12, 11:44

 sudas ne viesatas,jau kelintas menuo moku po 100lt.kur turiu moketi 29lt

zita, 2012-02-14, 13:32

Siandien turejau pasirasyt sutarti,kaip gerai,kad kilo mintis paskaityt atsiliepimus.Operatore telefonu taip profesonaliai viska papasakojo,man taip viskas patiko,buvau pasirengus iskart praryt jauka.  Vien nuo komentaru nuotaika tokia slogi pasidaro,kad as pasiruosus isvis geriau televizoriu i siukslyna ismest  ir ramiai sau be jokios televizijos gyvent ,negu su tokia kompanija susidet.  Labai aciu visiems uz perspejimus!Linkiu jums sekmes ir greiciau atgauti ramybe be Viasat.

Ugnius, 2012-02-15, 10:54

Aš Viasato atsisakau, nes sutartis baigėsi. Atėjo mokėjimas vasarį  240 lt. papildomų kanalų neėmusi. Buvo auksinis paketas tik premium pridėtas Kanalas ir tiek mokėti.... apgavikai. Kas atsisakys iš klientų tai kiti mokės už išėjusius nes iš ko jie gyvens.

pritariu, 2012-02-15, 12:21

daugumai parasiusiu,kad viasato gauja yra apgavikai-mantas pat buvo,sutartis parasyta pagal numatyta akcija,paskui jie pabrangino,o kai sugalvojau iseiti tai jie nors uz viena papildoma menesi nors jau  sutartis buvo pasibaigusi priskaiciavo menesio mokesti-nusieme nuo saskaitos.kitaip negaliu apie juos pasakyti ,tik kad tai yra vagiu saikele,bekit toliau nuo ju siulomu paslaugu.

Laima, 2012-03-09, 13:38

Labas,perskaiciau dauguma komentaru ir savo akimis nepatikejau...trejus metus naudojomes auksiniu paketu,pernai lapkricio men.sutartis baigesi-pratesem dar dvejiems metams.Buvo zadeta 3 men.nemokamai ziureti,o veliau kaip ir buvo,po 39 lt.Ir niekas nieko nepakeite,nei sumos,nei pazadu,tiesa siule is pradziu 3 men pigiau,nesutikom ir tiek.Mokam pagal tiesioginio debeto sutarti-daugiau nepaeme :).O kas del programu,tai kita kalba,ypac 1000-ciai - tas pats per ta pati:), ir titrus bent ant nac.geografijos galetu uzdet,ne visi dar lietuviai laisvai anglu moka,nors ganetinai verciami ismokt,kaip kazkada rusu...

Justas, 2012-03-15, 21:12

Su VIASAT'u sutartį reikia nutraukti jiems nusiuntus tik raštu ir pasirašytą atsisakymo pareiškimą.Taip pat būtinai reikia siūsti tik registruotu laišku prieš 30dienų,kaip ir sakoma sutartyje.Kortelę taip pat reikia siūsti registruotu laišku,tada jie būtinai jį gaus.O jų adresas yra toks: VIASAT, p.d.  Gedimino pr.7 Vilnius Lt-01003.Gal būt gerai ir tų pareiškimų kopijas pasidaryti ir kopijas jiems siūsti,o sau pasilikus oroginalus,kad reikalui esant galima būtų įrodyt,kad tokie pareiškimai buvo išsiūsti,pavz. teisme.Kopiją ar originalą,čia tiksliai negaliu pasakyti,gal reiktų pasiklausti advokato,ar kito teisininko,teisę išmanančio žmogaus.

Neringa, 2012-03-17, 21:09

mums tas pats irgi nutyko mes sumokejom 200lt ir vel mums atejo laiskas kad vel turime sumoketi 200lt kokias cia jie aferas daro i teisma tokius paduoti.. kai buvo atvazeve imontuoti tai nieko nesake kad reikes tiek moketi... neapsigaukite zmones... jie tycia taip daro net liudna darosi...

Neringa, 2012-03-17, 21:11

ir dabar dar daugiau atejo moketi 229lt pyktis tiesiog ima

j, 2012-03-23, 15:27

labai aciu kad paprotinot

ARONAS, 2012-04-09, 10:00

TAIP.MES LIETUVIAI ŽIŪRIM KAIP SAU KAPEIKĖLIŲ KUO DAUGIAU PRISIKRAUTI,NEŽIŪRINT Į TAI KAIP TAS KITAS JAUČIASI KURIS PRASČIAU SKAITO SUTARTIS IR JAUČIASI APGAUTAS.IR MES VISI VIENODI ,TODĖL KAD MŪMS RŪPI MŪSŲ SUBINĖS,O GAL JŪS NEPRITARIAT..

Renata, 2012-04-23, 14:56

Сил нет с этим Виасат- жулики, сколько ни платим, счета все приходят, уже больше 2-х лет с ними разорвали контракт, куда смотрят власти не знаю 

Asta, 2012-05-08, 23:49

 Apgaviku ir sukciu kompanija tas VIASAT,mum uzkliuvo internete viena saskaita,bandem issiaiskint tai jie pasiule atsiust detale saskaita elektroniniu pastu,gavom po savaites,tai sulyginom tas ju saskaitas tai jos ten skirtingos,sumos skiriasi ir t.t,o paaiskinimo apie saskaita  kuri man uzkliuvo,tai paaiskinimo taip ir nesulaukem.Patarimas visiem,ziurekit internete uz ka mokat,galimas daiktas,kad uz kelis svediskus zodzius

Oksana, 2012-05-19, 13:12

Pries 4 metus nutraukiam su jais sutarti, sunkiai, bet lyg viska ir issiaiskinom - norejo po sutarties nutraukimo dar mokesti priskaiciuoti. Vakar laiska gavau is Gelvoros, kad as jiems likau skolinga nuo tu laiku 220 Lt. :DDD Kiek laiko jau praejo, na tikrai nesamone

as, 2012-05-23, 16:42

Didesniu sukciu kaipVIASAT tikiuosi daugiau niekada nesutiksiu!pajunge greitai,bet atsijungti,vargo vakariene!

tadas, 2012-06-16, 12:37

Sveiki. Norejau pasiklaust gal kas zinote kokia alternatyva VIASAT 'O ? Noreciau UK isivest televizija bet nemanau kad VIASAT' AS geriausia man butu. Dekui

viasat užkniso negyvai, 2012-07-27, 23:13

Tauta susivienikim, nors kartą! facebook profilis viasat užkniso negyvai

nava, 2012-08-15, 15:00


2012-04-17Konkurencijos taryba už klaidinamą reklamą bendrovei „AS Viasat“ skyrė 174,6 tūkst. litų baudą. Konkurencijos taryba konstatavo, kad „Viasat“, skleisdama klaidinamas „Auksinio paketo“ akcijų reklamas, atliko ūkinės veiklos sąžiningai praktikai ir geriems papročiams prieštaraujančius veiksmus, kurie pažeidė daugelio ūkio subjektų ir vartotojų interesus

sonata, 2012-08-23, 16:57

visai tas viasat negerbe klientu.prisiskambini po 10 miniciu tik ir dar konsultantai nemoksos nieko nepaaiskina.jie tik kalbet graziai moka.turiu 5 metus bet 4 metus problemu beveik nebuvo o dabar tai grynas nesamoniu kampelis,viska paciam daryt reikia  

...., 2012-09-11, 18:24

gal galit kas parasyt pav., kaip nutraukti sutarty, nes mano jau suejo terminas pasibaige sutartis, as noriu nutraukt, jie sake as rastiskai turiu parasyt, bet nez kaip

Vaidotas, 2012-09-24, 19:29

Sveiki, galeciau patart isirengti mikrovisata as irgi buciau uzkibes ant viasato, bet aciu Dievui, kad pasirinkau mvisata. Sutartis buvo metam po 24.90 men. ir buvo sudarytas tiesioginis debetas. Nebuvo jokiu korteliu palaikymo mokesciu ar tai pajungimo mokesciu. Tiesa yranga suteike nemokamai, jeigu isbuni metus ir nieko grazint nereikia. Tiesa matesi kad yranga nenauja, bet tai nera jokiu problemu ir dabar. Ir nei cento daugiau nenuskaiciuoja kaip 24.90, jokiu papildomu mokesciu. Ir buvau perspetas, kad jei po metu nenoresio, kad mokestis pakiltu iki 34.90, tai turiu likus menesiui iki sutarties pabaigos pratesti ir viskas. pagrindiniam pakete viskas yra ko reikia ir rusu kanalai ir discoveris ir .... Nu viasatas tai ziaurus lupikai, o istikruju tai ir nereikia tiek daug sporto tu kanalu, uztenka ir vieno ar dvieju. Tikrai nesigailiu, kad turiu mvisata.

Remigijus, 2012-10-08, 21:36

Sveiki. O man buvo taip su prakeiktu VIASATU. Iš pradzių mokėjau 29lt. paskui iškilo iki71.Čia dar neviskas pirmą pusmetį buvau patenkintas, paskui kuo toliau tuo prasčiau pradėjo rodyt, kol maždaug po metų išvis išjungė.Pasirodo man nežinant priskaičevo visas papildomas paslaugas, kažkokį premium kanalą ir dar kažką jau tada kai pas mane išvis nieko nerodė. Kai praėjo 2 metai paskambino iš viasato ir labai maloniai pasiūlė pratest sutartį, aš griežtai atsisakiau , išsiunčiau kodavomo kortelę ir buvau ramus, po pusės metų gavau laišką, kad aš jiem skolingas už pusę metų po 71lt. paskambinau pasibariau, galiausiai užmokėjau, praėjo vėl keli mėnesiai ir vėl gavau saskaitą virš 400lt. Atsikračiau tik tada kai paskambinau ir pareikalavau raštiško pasižadėjimo (man jį atsiuntė) kad nuo manęs atstos kai užmokėsiu tą sumą. teko užmokėt kur dėsiesi. Taigi aš viasatui visiškai už nieką sumokėjau apie 2000lt.Už nesuteiktas paslaugas. Ir dar kreipiausi į valstybinę vartotojų teisių apsaugos tarnybą, jie mane nukreipė į ryšių reguliavimo tarnybą.Atvaževo du vyrai iš vilniaus (į Marijampolę) Apžiųrėjo viską kuo puikiausia rodo, kai jie išvaževo rodė maždaug 10 minučių ir vėl visiškai išjungė, taip man skolos ir nenurašė. Vienu žodžiu tiek vartotojų teisės, tiek ryšių reguliavimo tarnyba  tiek viasatas yra viena ranka, ta pati mafija. ŽMONĖS NETIKĖKIT ŠITAIS AFERISTAIS NUMAUS PASKUTINIUS BATUS.

vitalija, 2012-10-12, 16:19

 

nutraukti sutarti yra paprasta jei ji dar nesibaige.Parasyti laiska i vilniu tiesiog daugiau nenorite testi sutarties.Tai turetu buti pries menesi baigiantis sutarciai ir isiusti kortele.As turiu didesni galvos skausma.Mano sutartis baigiasi kitu metu rugseji.Gavau konsulini buta 6 auksta ir man vietine administracija neleidzia statyt to bliudo.Paskambinau i vilniu paaiskinau situacija gal koki kompromisa pasiulys .Nieko tipo negalime padeti mokek tuos39 ir tiek.tai as manau padaryti taip.parasysiu laiska issiusiu kortele ir viskas pAGAL SUTARI AS TURI TEISE TAI PADARYTI TIK TURESIU PADENGTI NUOSTOOLIUS UZ IRANGA .KOKIUS BLYN NUOSTOLIUS? jau antra sutaris ir uz yranga senai viskas ismoketa.nieko nemokesiu ir nieko jie is ,manes neisieskos  negyvenu as lietuvoj  .

vitalija, 2012-10-12, 16:24

pamirsau parasyti kas dar nezinote tai internete nusipirkite emigrantas tv ir ziuresit vargo nematysit ir nei sutarciu nei nieko.kuo ilgiau busite klientas tuo pigiau reiks moketi.preinu is darbo atsisuku savo megstamas programas prasuku tas su.....tas reklamas ir laiminga. sekmes

xxx, 2012-10-21, 15:21

 man irgi pakele kaina nuo 29 iki 35

virginija, 2013-01-10, 15:30

Nepasitikekite jais, nes neaiski ju "uzklasine"veikla, kadangi jiems butinaI REIKALINGAS PRIEJIMAS PRIE KLIJENTY BANKO SASKAITU, uz ka taiko 6lt nuolaida. As sumokejau pinigus uz visa sutaries laika pagal ju darbuotojo paskaiciavima t.y.jie netures jokiu problemu su manimi del atsiskaitymo( tiesioginis debetas uztikrina savalaiki pinigu uz paslauga surinkima), taciau gaunu raginimus sudaryti tiesioginio debeto sutrti, nes priesingu atveju jie skaicipoja man papildomai 6lt per menesi. Tai ir rodo, kad jiems ne tik savalaikis atsiskaitymas reikalingas, pet ir priejimas prie klijentu saskaitu.Ka nusiskaitytu nuo mano saskaitos, jeigu as sumokejusi uz visa sutarties laika. Ju darbuotojai apsimeta nezinia kuo ir nesugeba atsakyti man i klausimus, tik kartoja kad turiu sudaryti tiesioginio debeto sutarti. Bukite budrus pries pradedamio su jais bendrauti. Vadovybes jokiu kontaktu neduoda, bando save laikyti islaptintus , kas rodo neaisia ju pozicija

Nusivylusi, 2013-01-11, 15:03

Kaip gaila, kad nepaskaitėme šių komentarų anksčiau.... :( Mano tėčiui ne vieną ir ne du kartus skambino iš Viasat ir atkakliai siūlė įsigyti šias paslaugas, pirmuosius kartus mandagiai atsisakęs, vėliau galiausiai susigundė 3 mėn. nemokama auksinio paketo transliacija bei toliau 29 lt į mėn už sidabrinį paketą. Na dar 60 lt susimokėjo už kažkokį aptarnavimo mokestį metams, ir va gavo pirmąją sąskaitą, suma 35 lt , nustebo nes kalba ėjo apie 29 lt. Sakau parodyk sutartį, sako neturiu aš jokios sutarties, telefonu sutiko, pasakė adresą, kažkoks kurjeris atvažė įrangą, vėliau atvažiavo pajungė tą įrangą, pakišo kažkokį popiergalį, jog pasirašytų - už tai, kad įranga buvo sumontuota ir viskas. Turime krūvą popierių iš viasat apie diabetinius mokėjimo bajerius, sąskaitas, įrangos montavimo čekį, bet sutarties nėra, tai kaip čia taip gali būti? Prisiskaičius tiek komentarų net baisu pasiarė,kad jeigu kaina pakilo nuo pačio pirmo mėnesio, tai kokia ji bus vėliau? Sutartis sakė 3 metams, nors jeigu neklystu, neseniai išėjęs įstatymas, kad sutartys galimos ne ilgesniam kaip 2 metų laikotarpiui.. bet man vis tiek neaišku, kokia dar sutartis, jei jos neturim? ar galėjo ta sutartis būti pakišta montuotojų, kurie ją ir pasiėmė, o mums jokių dublikatų ir pan.

Arūnas, 2013-01-11, 20:34

 

nepatinka viasat, 2013-02-24, 12:11

pilnai sutinku, kad viasatas tikri aferiugos! ragelin suokia kaip tikros lakstingalos tik deja. nezinau uz ka moku po 66 litus. skurdesniu kanalu nebuvau dar mates. seniau dar per koki menesi ta pati filma pakartodavo kokius 3 kartus. o dabar per savaite  vos ne kekviena diena ziuri ta pati filma! negaliu sulaukt kada baigsis sutartis! karta paskambino ir paklause ka manau apie ju tv. tai pasiuliau apie juos komentaruose pasiskaityt ir savu keleta (graziu) zodeliu dadejau tai kazkodel rysys iskarto nutruko!!! kazi kiek dar maudys tokie artistai musu lietuvele?! kantri tauta esame!

ass, 2013-09-23, 12:08

gudruoliai tie viasat. guma tik tempia ir psio. pati kai skambinu,tai negaliu siuo metu aptarnaut mano konsultante,tai skambina ilgiausiai. atsisakiau ... sako viena,sutarti raso kita. ir kas keisciausia,kad reikia viska pries mnesi pranest,laiska issiust,nes kitaip reiks moket uz kelias dienas viasat ziurejimo.

TV ziuretojas, 2013-10-16, 14:58

 Gal kas susidurete su tokia problema:

Baigesi sutartis ir ja prasitesiant prasau naujo imtuvo kuris siuo metu kainuoja 50lt, tik man pareiskia, kad reikes moketi korteles aktyvavimo mokesti 100lt (nes ale naujam imtuvui nauja kortele reikalinga). Manau taip keicia senas korteles i naujas ir dar uz tai pelnosi... Cia normalu?

inga, 2013-10-18, 23:04

 wos nepadariau klaidos gerai kad yra tokiu plapiu,pikciausia tai kad jie skabineja ir kalba kip robotai,sakai nedomyna tai ne mes tik pora klausymu ir pradeda waryti sawo piewas

ass, 2013-11-11, 11:10

inga, nieko  nesupratau ka parasei,.gal agalima aiskiau :)

Mindaugas, 2014-01-04, 00:35

Kaip as dziaugiuosi kad pagaliau baigesi VIASATO sutartis, nes tikrai buvau nusivyles ju teikiamom paslaugom , uzsienyje pradeda lyti net nerodo Lietuvisku kanalu, nors kai nelyja grazu lauke viskas kuo puikiausiai rodo ir apie nutraukimo sutarti gali pamirsti nors ir galima sakyti kad ir nieko nematai. Tai dbr kai sutartis eina i pabaiga tai manes jie nori nepaleisti jie man pradeda siulyti puikius pasiulymus aisku tam kartui tik, bet aciu tikrai atsisakysiu!!! Rasiau as jiem elektroninius laiskus kad man atsiustu adresa kur galeciau nusiusti sita ju kortele, jie vis savo raso kad nori susisiekti bet as jiems vis rasau kad atsisutu ta adresa jau net pyktis pradeda imti kai tu rasai 5 kartus taoati kad atsiustu be ne jie nesiuncia visvien tai net nelaiko nervai su jais. Baisu

as, 2014-02-25, 18:00

 yes vakar nutraukiau sutarti , nes jau pabaiga, jega, :) man jie irgi ziauriai neigiami :)

barankinas, 2014-04-04, 19:20

 vagiu,sikniu,smirdziu kontora.skambineja debilai,pasirasyk sutarti,pasirasyk,mes gereusi,vun kurv..os su savo skambuceis,ar turit laiko kalbet..uzknisa sutrei

Airidas, 2014-04-11, 23:08

 Kažkokia nesamonė, šiandien į telefoną gavau sms žinutę, apmokėkite 59,77lt skolą. Bet kas geriausia, kad aš nesu užsisakęs JOKIŲ VIASAT planų, neturiu VIASAT televizijos, esu visiškai nesusijęs, bet saskaitą gavau iš oro...

zigmas, 2014-04-22, 14:55

 Jau penki mėnesiai, kai turiu sudaręs sutartį su viasat. Suprantama, kaip ir jūs visi esu nepatenkintas nei kanalų įvairove, nei nesuprantamu mokesčiu už paslaugą.Gaila, kad tik dabar aptikau komentarus-atsiliepimus apie šią " super,, firmą. Žinoma aš dabar nutrauksiu su jais sutartį, nes dar prieš velykas skambinau į viasat ir bandžiau išsiaiškinti, bet nieko konkretaus man nepaaiškino, o už ne ką aš nepratęs mokėti. Manau, kad yra daug gilesnis klausimas, nei mums visiem atrado. Daugelis, nepatenkinti įvairiom reklamom, nors prieš pajungiant,kalbėta, kad jos netrukdys žiūrėti. Tai reiškia kad viasat dirba ranka, rakon su lietuviškomis televizijomis ir gauna atlygį.(sąmokslo teorija) z

zigmas, 2014-04-22, 15:23

 Mes visdėlto gyvenam teisinėj valstybėj, todėl reikia spręti teisinėmis priemonėmis. Kaip ir rašėte yra tam įvairios tarnybos, pvz. vartotojų teisės, stt, ,teismai,mūsų išrinktieji, (seimo nariai) ir t.t. ir tada, kiekvienas iš mūsų galėsime įsitikinti, ar tikrai būtų galima užkirsti kelią, tokiai veiklai visoje Lietuvoje. z 

Luka, 2014-10-11, 17:07

 laba diena,gal Kas turit pavizdi kaip rasyti prasyma viasato sutarciai nutraukti?

truba, 2014-10-16, 11:24
sikniai ir tiek, traukia klientus kaip tik sugeba. Paskambinau kad nutrauktu pasibaigusia galioti sutarti(kurios prasiau kad nepratesinetu), ir tai dar nuo tos dienos turi menesis praeiti ir pan, tada dar 15min. ikalbinejo pasilikti bent viena korta (turejau 2), ir premium uz dyka ir t.t. sakau kur anksciau buvau, kol 7m mokejau kosmosa... Tikrai nesirinkciau antra kart ju.
aciu, 2014-10-26, 09:42

 aciu visiems uz komentarus. Keliuosi gyventi uz miesto, todel po ilgu viasat ikalbinejimu, buvau pasiruoses sudaryti sutarti. Jus man padejote apsispresti ir isvengti galimu problemu. 

dina, 2014-11-11, 12:11

 turiu ir aš sutartį su šiuo košmaru,pinigus lupa užviską, organizacija orientuotą tik kaip pasidaryti pinigą, o klientas lieka kažkur ten, tad laukiu nesulaukiu kada baigsis sutaris, tikrai nežadu prasitęsti

mindaugas, 2014-11-13, 01:59

 sveiki. vakar paskambino is viasat ir pasiule ale gera pasiulima uz 45 lt per menesi auksini paketa. su visais pristatimais ir irangos pajungimais nemokamai. ir ligir susidomejau. tai daviau savo duomenis varda pavarde  a.k. pasake kad uz poros dienu atves. db pasiskaiciau apie juos ir nusprendziau nebeturet reikalu geriau su jais. gal zinot kaip galima butu db atsisakyt ir perspet juos kad nebevaziuotu ir nebevestu man jie jokios irangos? dekui.

aldas, 2014-12-08, 14:56
GERBIAMI lIETUVAIAI . pRANESU KAD viasat YRA ORGANIZUOTA SUKCIU KONTORA . bUVAU KLIENTU 9 METUS IAR DABAR NUTRAUKIU SUTARTI KADANGI TAI NEPATIKIMA FIRMA KURI VISALAIKA KELIA SUMA MOKEJIMO bukite labai atydus , ir stebekite savo saskaita jeigu atsiskaitynejate debetu uz viasat paslaugas .
diana, 2015-01-12, 13:29

Siandien planuoju rasyt pretencija del nekokybisku paslaugu.

gal kam pavyko nutraukti sutarti anksciau laiko? pasidalinkite patirtimi :)

lina, 2015-01-13, 11:28

 noreciau suzinoti kur reikia kreiptis ir koki prasyma rasyti del atsisakymo nes pas mus mieste nera viasat atstovybes

info, 2015-01-23, 17:33

 Sveiki, 

gal bus naudinga info

http://www.kontora.lt/index.php/component/content/article/14-patarimai/43-del-atlygintinu-paslaugu-teikimo-sutarties-vienasalisko-nutraukimo

 

yra google ir daugiau info apie tai.

Mr John, 2015-04-27, 22:27

 Sveiki, aš esu ponas John Vonka, privati ​​paskola skolintojas, kuris suteikia gyvenimo laiko galimybių paskolas. Ar jums reikia paskolos skubiai apmokėti savo skolas ar jums reikia paskolą, siekiant pagerinti jūsų verslą? kurie turi bloga kredito ar reikia pinigų apmokėti sąskaitas, investuoti į verslą esant 2% norma. Taigi susisiekite su mumis šiandien elektroniniu paštu:

 (financialglobaltransformation@gmail.com). Šiuo pačiame taške aš ne įdėti į jus kaltinti dėl to, kad jūs neturėjote progos liudytojas ar išgirsti iš mano klientų parodymus. Aš esu vyras mano žodžių, ir aš ne girtis su tuo, ką aš padariau organizacijoms, įmonėms ir privatiems asmenims. Dabar jūs turite visą gyvenimą galimybę pasinaudoti gyvenimo keičiasi programą. Tai mes įdiegtos siekiant padėti žmonėms visame pasaulyje fondo projektus, sumokėti skolas, atkurti bendrovių ir tt ir mes sėkmingai padaryta taip toli šie kelerius metus. Su visais sakiau dabar pasirinkimas yra tavo ne į arba iš programos naudai metu arba žiūrėti gyvenime perduoti Jums galimybę.
okowa grace, 2015-05-06, 18:20

 Sveiki,

Tai yra informuoti plačiąją visuomenę, kad ponia Malonė Okowa, privati paskola skolintojas turi atverti finansinę galimybę visiems reikia bet kokią finansinę pagalbą. Mes apdalinti paskolą 2% palūkanų norma privatiems asmenims, įmonėms ir įmonių pagal aiškias ir suprantamais terminais ir sąlyga. Susisiekite su mumis šiandien elektroniniu paštu adresu: (embassyloanfirm@gmail.com)
morgan debra, 2015-05-09, 10:10

 Sveiki Am ponia Morgan Debra esu teisėtas ir patikimas paskolos skolintojas suteikia paskolas

nuo aiškiai ir suprantamai sąlygų 2% palūkanų norma. nuo12.000 $ į $ 7.000.000 JAV dolerių, eurais ir svarais tik. Aš apdalinti verslo paskolos,Asmeniniai Paskolos, Paskolos studentams, automobilių paskolos ir paskolos atsiskaityti sąskaitas. jei tureikia paskolos, ką turite padaryti, tai jums susisiekti su manimi tiesiogiaiadresu: morgandebra1986@gmail.comDievas Telaimina Tave.Linkėjimai,E. Morgan DebraPaštas: morgandebra1986@gmail.com  Pastaba: Visi atsakymas turi būti nusiųsti į: morgandebra1986@gmail.com
jane, 2015-05-12, 07:30

Sveiki, aš esu ponia Jane Alison, privati paskola skolintojas, kuris suteikia gyvenimo laiko alternatyviąsias paskolas. Ar jums reikia skubiai paskolą išvalyti savo skolas ar jums reikia kapitalo paskolą pagerinti savo verslą? jūs atmetė bankų ir kitų finansų įstaigų? Ar jums reikia konsolidavimo paskolą ar paskolą? ieškoti ne daugiau, nes mes esame čia, kad visas savo finansines problemas nustumti į praeitį. Mes paskolų fondus dėmesį į privatiems asmenims, kuriems reikia finansinės paramos, kurie turi bloga kredito ar reikia pinigų apmokėti sąskaitas, investuoti į verslą esant 2% norma. Noriu naudoti šią laikmeną Jums pranešti, kad mes teikiame patikimas ir gavėjo pagalbą ir bus pasirengę pasiūlyti Jums paskolą. Taigi Susisiekite su mumis šiandien elektroniniu paštu: (saintsloancompany@gmail.com)

eden, 2015-05-15, 10:07

 Sveiki,

Tai yra informuoti plačiąją visuomenę, kad ponia "Eden jane, privati paskola skolintojas turi atverti finansinę galimybę visiems reikia bet kokią finansinę pagalbą. Mes apdalinti paskolą 2% palūkanų norma privatiems asmenims, įmonėms ir įmonių pagal aiškias ir suprantamais terminais ir sąlyga. Susisiekite su mumis šiandien elektroniniu paštu adresu: (edenloanfirm@hotmail.com)
Johnson Mark, 2015-05-23, 01:30

 Jūs esate verslininkas ar moteris? Ar jums bet

Finansinės streso ar jūs reikia lėšų pradėti.savo verslą?A) asmens paskolą verslo plėtrai.B), paleidimo įmonėms ir išsilavinimą.C), skolos konsolidavimasVardas: ..........................................Šalis: .........................................Vieta: ..........................................Status: .......................................Lytis: ................................................ ...Amžius ................................................. ....Paskolų suma, kurios reikia: .........................Paskolos trukmė: ...................................Asmeniniai Mobilusis Telefonas Numeris: .......................mėnesinisPajamos: .....................................Dėkojame ir God bless.Paštas: johnsonmarkloancompany@gmail.com
sir joel williams, 2015-05-23, 17:06

 Adakah Anda memerlukan pinjaman segera?

* Pemindahan Sangat Xaraya dan segera ke akaun banko Anda* Bayaran Balik bermula Lapan Bulan selepas Anda mendapatkan Wang Anda Dalamakaun bankas* Kadar faedah Yang žemos kokybės sebanyak 2%* Bayaran Balik jangka Panjang (1-30 Tahun) tempoh* Syarat-syarat pinjaman Yang fleksibel Dan bayaran bulanan*. Berapa Lama masė Yang diambil Untuk membiayai? Selepas mengemukakan permohonan pinjaman,Anda Boleh menjangkakan bahawa jawapan Awal kurang daripada 24 uogienė Danpembiayaan Dalam 7296 uogienė selepas menerima maklumat Yang Kita perlukandaripada Anda. Hubungi SAH Dan syarikat pinjaman berlesen Yang dibenarkanbahawa bantuan kewangan kepada Negara-Negara lain.Untuk maklumat lanjut Dan borang permohonan pinjaman Hubungi Kini melalui E-Mel: cashfirmarena@gmail.com Pone kosmosas DemetraKetua PengarahCASHFIRMARENA FIRMA
Johnson Mark, 2015-05-29, 10:48

 Jūs esate verslininkas ar moteris? Ar jums bet

Finansinės streso ar jūs reikia lėšų pradėti.savo verslą?A) asmens paskolą verslo plėtrai.B), paleidimo įmonėms ir išsilavinimą.C), skolos konsolidavimasVardas: ..........................................Šalis: .........................................Vieta: ..........................................Status: .......................................Lytis: ................................................ ...Amžius ................................................. ....Paskolų suma, kurios reikia: .........................Paskolos trukmė: ...................................Asmeniniai Mobilusis Telefonas Numeris: .......................mėnesinisPajamos: .....................................Dėkojame ir God bless.Paštas: johnsonmarkloancompany@gmail.com
Mr.Rapheal, 2015-05-30, 02:18

 Prašyti jūsų paskola šiandien internete be pradinių išlaidų bet kokios rūšies ir gauti

  Jūsų paskola 3% normaSusisiekite su mumis šiandien neraphealjefferyfinance@gmail.comUŽPILDYTI paskolos paraiškos formą Vardas:Šalis:būsena:Telefono Numeris:Amžius:Pareigos:Paskolos sumos, reikalingos:Trukmė:Interneto svetainė: raphealjefferyfinance@gmail.com Rež: p Rapheal
barry hamilton, 2015-06-02, 00:21
Ar visi ekonominių problemų rūšių? Reikia paskolą mokėti žemyn skolos? esate ekonominę krizę? pasitiki mumis gydyti visų rūšių paskoloms, pamatyti žemiau. Esame registruoti ir įgaliotas įmonės išduoti paskolą 2%, su minimalios trukmės šešis mėnesius ir ne ilgiau kaip 30 metų. Mes suteikiame paskolas iki minimumo 2000, bet ne daugiau kaip 50 milijonų. siūlo įvairias paslaugas Žemiau * asmeninės paskolos (Saugi ir neužtikrintos) * Verslo paskolos (Secure ir neužtikrintos) * gerinimo * Inventor Paskolos * Automatinis Paskolos * Santuoka * Hipotekos paskolos sveikata, ir tt .. Taigi, jei jus domina, prašome grįžti į mus per mūsų elektroninio pašto adresą: barryhamiltonfunds@yahoo.com   su Dievu viskas yra įmanoma
sir joel williams, 2015-06-09, 15:57

 Mes vykdome paslaugą teisėtai pagal lupikautojus įstatymo 1951. Mes siūlome Momentiniai Pinigai Paskolos valstybės tarnautojų ir privatus. Mes užtikrinti geriausias paslaugas jums.

 Ar jums reikia skubiai paskolą?* Labai greitai ir greitai perkelti į jūsų banko sąskaitą* Grąžinimas prasideda praėjus aštuoniems mėnesiams po gausite savo pinigusbanko sąskaita* Žemas palūkanų norma 2%* Grąžinimas ilgalaikis (1-30 metų) laikotarpį* Sąlygose lanksčios paskolos ir mėnesinės išmokos*. Kiek laiko užtruks finansuoti? Pateikus paraišką paskolai gauti,galima tikėtis, kad pradinis atsakas yra mažesnis nei 24 valandų, irFinansavimas pagal 7296 valandas po informacijos gavimo, turimenuo tavęs. Susisiekite su leidimas ir licencijuoti paskolų kompanijos leidžiamakad finansinė parama į kitas šalis.Norėdami gauti daugiau informacijos ir paraiškos formas per paskolas su dabar E-mail: cashfirmarena@gmail.com Pone kosmosas Demetrageneralinis direktoriusCASHFIRMARENA įmonėLONDONAS
sir joel williams, 2015-06-09, 15:59

 Mes vykdome paslaugą teisėtai pagal lupikautojus įstatymo 1951. Mes siūlome Momentiniai Pinigai Paskolos valstybės tarnautojų ir privatus. Mes užtikrinti geriausias paslaugas jums.

 Ar jums reikia skubiai paskolą?* Labai greitai ir greitai perkelti į jūsų banko sąskaitą* Grąžinimas prasideda praėjus aštuoniems mėnesiams po gausite savo pinigusbanko sąskaita* Žemas palūkanų norma 2%* Grąžinimas ilgalaikis (1-30 metų) laikotarpį* Sąlygose lanksčios paskolos ir mėnesinės išmokos*. Kiek laiko užtruks finansuoti? Pateikus paraišką paskolai gauti,galima tikėtis, kad pradinis atsakas yra mažesnis nei 24 valandų, irFinansavimas pagal 7296 valandas po informacijos gavimo, turimenuo tavęs. Susisiekite su leidimas ir licencijuoti paskolų kompanijos leidžiamakad finansinė parama į kitas šalis.Norėdami gauti daugiau informacijos ir paraiškos formas per paskolas su dabar E-mail: cashfirmarena@gmail.com Pone kosmosas Demetrageneralinis direktoriusCASHFIRMARENA įmonėLONDONAS
sir joel williams, 2015-06-13, 17:50

 Man reikia pagalbos paskola 2000 $ su 2% palūkanų norma labai skubiai

  Mes vykdome paslaugą teisėtai pagal lupikautojus įstatymo 1951. Mes siūlome Momentiniai Pinigai Paskolos valstybės tarnautojų ir privatus. Mes užtikrinti geriausias paslaugas jums.  Ar jums reikia skubiai paskolą? * Labai greitai ir greitai perkelti į jūsų banko sąskaitą * Grąžinimas prasideda praėjus aštuoniems mėnesiams po gausite savo pinigus banko sąskaita * Žemas palūkanų norma 2% * Grąžinimas ilgalaikis (1-30 metų) laikotarpį * Sąlygose lanksčios paskolos ir mėnesinės išmokos *. Kiek laiko užtruks finansuoti? Pateikus paraišką paskolai gauti, galima tikėtis, kad pradinis atsakas yra mažesnis nei 24 valandų, ir Finansavimas pagal 7296 valandas po informacijos gavimo, turime nuo tavęs.  Susisiekite su leidimas ir licencijuoti paskolų kompanijos leidžiama kad finansinė parama į kitas šalis. Norėdami gauti daugiau informacijos ir paraiškos formas per paskolas su dabar  E-mail: cashfirmarena@gmail.com  Pone kosmosas Demetra generalinis direktorius CASHFIRMARENA įmonė LONDONAS
sir joel williams, 2015-06-14, 16:38

 Mes vykdome paslaugą teisėtai pagal lupikautojus įstatymo 1951. Mes siūlome Momentiniai Pinigai Paskolos valstybės tarnautojų ir privatus. Mes užtikrinti geriausias paslaugas jums.

 Ar jums reikia skubiai paskolą?* Labai greitai ir greitai perkelti į jūsų banko sąskaitą* Grąžinimas prasideda praėjus aštuoniems mėnesiams po gausite savo pinigusbanko sąskaita* Žemas palūkanų norma 2%* Grąžinimas ilgalaikis (1-30 metų) laikotarpį* Sąlygose lanksčios paskolos ir mėnesinės išmokos*. Kiek laiko užtruks finansuoti? Pateikus paraišką paskolai gauti,galima tikėtis, kad pradinis atsakas yra mažesnis nei 24 valandų, irFinansavimas pagal 7296 valandas po informacijos gavimo, turimenuo tavęs. Susisiekite su leidimas ir licencijuoti paskolų kompanijos leidžiamakad finansinė parama į kitas šalis.Norėdami gauti daugiau informacijos ir paraiškos formas per paskolas su dabar E-mail: cashfirmarena@gmail.com Pone kosmosas Demetrageneralinis direktoriusCASHFIRMARENA įmonėLONDONAS.....
Mr Jude Shanko, 2015-06-30, 03:51
Gera diena, Aš esu p Judas Shanko privati ​​paskola skolintojas, kuris suteikia gyvenimo laiko alternatyviąsias paskolos Ar jums reikia skubiai paskolą išvalyti savo skolas ar jums reikia kapitalo paskolą pagerinti savo verslą? jūs atmetė bankų ir kitų finansų įstaigų? jums reikia konsolidavimo paskolos ar hipotekos? ieškoti ne daugiau, nes mes esame čia, kad visas savo finansines problemas nustumti į praeitį. Mes paskolų fondus dėmesį į privatiems asmenims, kuriems reikia finansinės paramos, kad turite blogą kredito ar reikia pinigų apmokėti sąskaitas, investuoti į verslą esant 2% norma i norite naudoti šią laikmeną Jums pranešti, kad mes teikiame patikimas ir paramos gavėjas ir bus pasirengę pasiūlyti Jums paskolą, kad susisiekti su mumis šiandien elektroniniu laiškų: mrjudeshankoloanfirm@gmail.com Skolininko INFORMACIJA 1) Vardas, pavardė: .......2) Šalis: ..................3) Adresas: ..................4) valstybė: ..................5) Lytis: .......................6) Šeimyninė padėtis: .............7) Pareigos: ........................8) Telefono numeris: ..................9) Šiuo metu padėtis darbo vietoje: .....10) Mėnesio pajamos: .....................11) Paskolų suma, kurios reikia: ..........12) Paskolos Trukmė: .......................13) Paskirtis Paskolos grąžinimo būdas: .....14) Religija: ................................15) Ar jūs taikyti anksčiau ...... Kontaktinis adresas: mrjudeshankoloanfirm@gmail.comJ. Judas Shanko
Mr Jude Shanko, 2015-06-30, 03:52

 Gera diena, Aš esu p Judas Shanko privati ​​paskola skolintojas, kuris suteikia gyvenimo laiko alternatyviąsias paskolos Ar jums reikia skubiai paskolą išvalyti savo skolas ar jums reikia kapitalo paskolą pagerinti savo verslą? jūs atmetė bankų ir kitų finansų įstaigų? jums reikia konsolidavimo paskolos ar hipotekos? ieškoti ne daugiau, nes mes esame čia, kad visas savo finansines problemas nustumti į praeitį. Mes paskolų fondus dėmesį į privatiems asmenims, kuriems reikia finansinės paramos, kad turite blogą kredito ar reikia pinigų apmokėti sąskaitas, investuoti į verslą esant 2% norma i norite naudoti šią laikmeną Jums pranešti, kad mes teikiame patikimas ir paramos gavėjas ir bus pasirengę pasiūlyti Jums paskolą, kad susisiekti su mumis šiandien elektroniniu laiškų: mrjudeshankoloanfirm@gmail.com

 Skolininko INFORMACIJA 1) Vardas, pavardė: .......2) Šalis: ..................3) Adresas: ..................4) valstybė: ..................5) Lytis: .......................6) Šeimyninė padėtis: .............7) Pareigos: ........................8) Telefono numeris: ..................9) Šiuo metu padėtis darbo vietoje: .....10) Mėnesio pajamos: .....................11) Paskolų suma, kurios reikia: ..........12) Paskolos Trukmė: .......................13) Paskirtis Paskolos grąžinimo būdas: .....14) Religija: ................................15) Ar jūs taikyti anksčiau ...... Kontaktinis adresas: mrjudeshankoloanfirm@gmail.comJ. Judas Shanko
Aleksandras, 2015-06-30, 03:53

 Gera diena Mano vardas yra Aleksandras, aš esu iš Lietuvos. Noriu pasidalinti savo parodymus su plačiąja visuomene apie tai, kas šiuo dideliu vyriausiojo kunigo Oruen šventykla ką tik padaryta už mane, tai žmogus tiesiog atnešė atgal mano prarastą Ex žmona su savo galinga rašybą, buvau ištekėjusi už šią moterį, vadinamą Marian mes buvome kartu ilgai laikas ir mes pamilome mūsų savarankiškai s, bet kai aš negalėjo padaryti jai nėščia 2 metus jis man paliko ir man pasakė, ji negali toliau nebėra tada aš dabar ieškojau būdų gauti ją atgal, kol mano draugas man papasakojo apie šį žmogų ir davė man savo kontaktinį elektroninio pašto adresą (oruenspiritualtemple@gmail.com), tada jūs negalite patikėti, tai, kai aš susisiekė šį žmogų apie savo problemas, jis parengė galinga rašybą, kad atnešė mano prarastą žmoną atgal, ir po mėnesio ji praleisti savo mėnesinį laikotarpį ir eiti bandymų ir rezultatas teigė ji buvo nėščia esu laiminga šiandien esu dabar iš berniuko tėvas, ačiū dar kartą labai vyriausiąjį Kunigą Oruen šventykla, ką jūs turite padaryti už man, jei ten einančios per bet kokį šio problemas toliau išvardytų prašome susisiekti (oruenspiritualtemple@gmail.com)

Siųsti šį puikų vyriausiąjį Kunigą Oruen šventykla ir gauti jūsų problemos sprendimas per: (oruenspiritualtemple@gmail.com) Dievas laimina mūsų Lietuvos ir dr J. Oruen ..
Equity Capital Loans, 2015-06-30, 19:52

 Ar jums reikia skubias finansines kredito paskolos?

* Labai greitai ir greitai perkelti į jūsų banko sąskaitą* Grąžinimas prasideda praėjus aštuoniems mėnesiams po gausite pinigus  į jūsų banko sąskaitą* Žemas palūkanų norma 2%* Grąžinimas ilgalaikis (1-30 metų) Ilgis* Sąlygose lanksčios paskolos ir mėnesinės išmokos* Taikyti - gauti patvirtinimą - sąskaita kredituojama paskolos suma Gauti patvirtinimą iš 10 min.just susisiekti su mumis Paštas homeofequity@gmail.com PRAŠYMAS dėl paskolos================================Vardas: ...................Antrasis vardas: ..................Kontaktinis adresas: .................Šalis: ...................Amžius: ..........................Lytis: ....................Telefono Numeris: ..............Būsena: .................Pareigos: ...............pozicija: .................Mėnesio pajamos: ..............Paskolos suma: .................Tikslas paskolų: ...............trukmė: ....................Ar jūs kreipėsi dėl paskolos prieš: ............jūs suprantate anglų kalba: ..........Maloniai užpildyti ir išsiųsti formą: Paštas homeofequity@gmail.comMobili +44708798682 Pagarbiai,Nikolajus PayneC.E.O KapitalasLondonas Jungtinė Karalystė
jane, 2015-06-30, 23:22

 Sveiki,

Tai yra informuoti plačiąją visuomenę, kad ponia Jane Alison, privati paskola skolintojas turi atverti finansinę galimybę visiems reikia bet kokią finansinę pagalbą. Mes apdalinti paskolą 2% palūkanų norma privatiems asmenims, įmonėms ir įmonių pagal aiškias ir suprantamais terminais ir sąlyga. susisiekti šiandien mums elektroniniu paštu adresu: (saintloans@hotmail.com)
Morisas Finansai, 2015-07-05, 19:56

Sveiki,
Finansinių sunkumų akivaizdoje? Ar jums reikia paskolos? ar jie buvo atmesti vietos bankai? Ar jums reikia dėl kokios nors priežasties paskolą? Jūsų pagalba yra pagaliau čia kaip Morisas Finansai siūlo paskolas visiems abiejų dirbančių ir nedirbančių, privatiems asmenims ir įmonėms, siūlome paskolas mažomis palūkanų norma 2%. Suinteresuotosios paskolos gavėjai yra susisiekti su mumis elektroniniu paštu mauricefinance@hotmail.com ir gauti savo paskolos šiandien. Mūsų paslaugos yra greitas ir patikimas, todėl prašome susisiekti su mumis adresu (mauricefinance@hotmail.com) ir mėgautis mūsų pasiūlymas finansines paslaugas.
Paštas: mauricefinance@hotmail.com
Morisas Finansai

vaidas, 2015-07-13, 20:26
Sveiki,gal kas zino ar privalau grazinti viesat kortelie kai baigesi sutartis.
Victoria James, 2015-07-18, 10:10
Ar jums reikia finansinės padėties? Ar kada galvojote gauti skubiai paskolą? mes siūlome keletą ilgalaikių ir trumpalaikių paskolos visuomenei. Mes galime Jums padėti su paskola labai mažą palūkanų normą. Susisiekite su mumis dabar per: victoriajamesloans@hotmail.com
Richard Farmer, 2015-07-22, 15:25

 Dėmesio Prašome: Ar finansiškai žemyn? Ar jums reikia paskolą apmokėti sąskaitas ar nusipirkti būstą arba padidinti savo verslą? Prašyti paskolos dabar ir gauti patvirtinimą. Mes siūlome visas paskolų rūšių sumažintu palūkanų norma 2%. Mūsų paskolų programa yra tiesioginis ir lankstūs ir jūsų finansinė tikslas yra mūsų sėkmė. Jei susidomėjote, daugiau informacijos susisiekite su mumis dabar elektroniniu paštu: creditconsultance890@outlook.com

    
Larry Perez, 2015-08-06, 09:07

Ar jums reikia skubiai paskolą sumokėti savo skolą? Ar jums buvo atimta paskolos iš banko? Arba jums reikia paskolą apmokėti sąskaitas arba sukurti savo verslą? nerimauti ne daugiau, Jūsų pagalba ateina dabar, bendrovė yra įmonė, p Laris Perez, kuri siūlo visus paskolos rūšių žmonių, kad paskolų įmonių, kurios reikia paskolos su mažomis palūkanų norma 2% kontaktinį elektroninio pašto adresą: businessfinances@hotmail.com

Pastor Osas Ben, 2015-08-15, 18:36

Sveiki,

Ar jūs ieškote verslo paskolos, asmeninės paskolos, būsto paskolos, automobilių paskolos, studentų paskolų skolos konsolidavimo paskolos, neužtikrintas paskolas, rizikos kapitalo ir tt .. Arba jūs buvo atsisakyta paskolą iš banko ar finansų konfigūracijos vienos ar daugiau priežasčių. Jūs, o jų kredito sprendimai! Esu pastorius, privatus skolintojas, skolinimas įmonėms ir privatiems asmenims mažos ir prieinamą palūkanų norma 2%. Domina? Susisiekite su mumis gydyti paskolą sekti perdavimo per 48 valandas. KONTAKTAI: pastorosasben@gmail.com
         Taikymo detalės

Vardas:
Gimimo data:
Lytis:
Vedybinis statusas:
Adresas:
vieta
būsena:
Pašto kodas:
Šalis:
Telefonas:
E-paštas:
Valstybinė Paskirtis Paskolos grąžinimo būdas:
Paskolos suma:
Paskolos Trukmė:
Mėnesio grynosios pajamos.

Atgal į mane artimiausiu metu su pirmiau pateikta informacija dėl išsamesnės informacijos.
Tikiuosi išgirsti iš jūsų.
Ačiū ir God bless you,
Pastorius Osas Ben

Mrs Isa Anita, 2015-08-16, 15:52
Gera diena,  Tai yra informuoti plačiąją visuomenę, kad mes šiuo metu suteikiant iš paskolų už mažą palūkanų normą 2%. jei domina kreiptis dėl paskolos, užpildykite žemiau taikymą. Dėl išsamesnės informacijos susisiekite su mumis dabar elektroniniu paštu: anitaloanfirm1@live.com  Skolininkas informaciją, reikalingą  Vardas: Šalis: Lytis: Amžius: Telefonas: Reikalinga suma: Pareigos: Paskolos Trukmė:  Linkėjimai.  Ponia Isa Anita 
Mrs Isa Anita, 2015-08-16, 15:52

 

 Tai yra informuoti plačiąją visuomenę, kad mes šiuo metu suteikiant iš paskolų už mažą palūkanų normą 2%. jei domina kreiptis dėl paskolos, užpildykite žemiau taikymą. Dėl išsamesnės informacijos susisiekite su mumis dabar elektroniniu paštu: anitaloanfirm1@live.com 
Jonna, 2015-08-17, 10:36

Ar jums reikia greitai ir lengvai paskolą? Aš esu ponas Jonna, iš Jonna Finansų paskola bendrovei Vadovas, aš esu, kad jums žinoti, kad tai yra paskolos įmonė, kuri suteikia paskolas, kai palūkanų norma yra 2% iki Žmonės / verslo organizacijų, kuriems reikia pinigų. Noriu jums žinoti, kad jūsų paskolos suma bus suteikta jums. Mes siūlome visas paskolų rūšių rimtų pažiūrų asmenys, kuriems reikia finansinės paramos. Norėdami gauti paskolą procedūros prasidėjo, siųsti mums šiuos duomenis: e-paštu: jonnafinance@outlook.com

john wood, 2015-08-25, 00:02

 Ar jums reikia verslo ar asmeninės paskolos?

Mes apdalinti paskola nuo 1000 iki 100.000.000 bet individo ir 3% palūkanų norma per metus bendrovėms. Norėdami gauti daugiau informacijos, Kontaktinis elektroninio pašto adresas: secure.funds3@gmail.com
Michael Loan, 2015-08-25, 15:40


 

Laba diena,
Mieli Paskolų ieškotojams, Linkėjimai iš MICHAEL PASKOLOS paveldas.
Mes esame sertifikuoti paskolos skolintojui, kuri siūlo paskolą žmonės, kuriems reikia paskolos. Mes duoda paskolas projekto, verslo, mokesčių, vekseliais, ir tiek daug kitų reasons.We veikti 3% palūkanų rate.There labiau įgyti gaunant paskolą iš šios bendrovės, mes suteikiame dėmesį.

* Asmeniniai Paskolos (Saugi ir neužtikrintos)
* Verslo paskolos (Secure ir neužtikrintos)
* Paskolos konsolidavimas ir daug daugiau.

Mes esame sertifikuoti, patikimas, patikimas, efektyvus, greitas ir dinamiškas. Jei Jus sudomino, prašome susisiekti su mumis adresu
michaelloanheritage7@outlook.com
Sėkmės,
Klientų aptarnavimas.
MICHAEL PASKOLOS PAVELDAS

maurice finance, 2015-08-26, 15:48

Gera diena,
Ar jums reikia paskolos tarp individų susidoroti su finansiniais sunkumais ir pagaliau iš aklavietės sukelia bankai dėl jų paklausos kredito įrašus atmetimo? Mes siūlome tikrą paskolą svyruoja nuo 1000 iki 100 mln, be banko garantijos ir už prieinamą palūkanų norma 2%. Aš galiu padėti priimant tam tikrą paskolos sumą, kurią norite. Susisiekite su manimi, jei jus domina.

Paštas: mauricefinance@hotmail.com
Linkėjimai
Maurice Finansai

franklin scott, 2015-09-03, 22:49

Sveiki visi,
Aš esu ponia Elžbieta Liza Nuo Ohio JAV, aš greitai noriu naudoti šią laikmeną į šlyties apie tai, kaip Dievas vadovauja mane į teisėtu ir nekilnojamojo paskolos skolintojas, kuris transformavo mano gyvenimą nuo žolės malonę, gražu neturtingi, kad turtinga moteris parodymus kurie dabar gali pasigirti sveiką ir turtingo gyvenimo be streso ar finansinių sunkumų. Po tiek daug mėnesius bando gauti internete paskolą ir buvo scammed iš $ 5,200 suma tapau taip beviltiška gauti paskolą iš teisėtu paskolos skolintojas internete, kurie bus ne pridėti mano skausmai, tada i nutarė susisiekti keletą draugui mano, kuris neseniai gavo paskolą internetu, aptarėme apie problemą ir mūsų sudarymo ji man papasakojo apie žmogų, vadinamą J. Franklinas Osayande Scott, kuris yra Franklin osayande Scott paskola bendrovei el.paštu Vadovas: franklinosayandescott@gmail.com~~HEAD=pobj Taigi aš kreipėsi dėl Paskolos suma ($ 320,000.00 USD) su mažomis palūkanų norma 2%, todėl paskola buvo patvirtinta lengvai, be streso ir visiems preparatams, jeigu padarytų dėl paskolos pervedimo ir mažiau nei dvi (2) dienų paskolos buvo pervedamos į mano banko sąskaitą Taigi noriu patarti jokio poreikio paskolos greitai su juo susisiekti elektroniniu paštu vieną: franklinosayandescott@gmail.com jis nežino, esu tai daro Meldžiu, kad Dievas Jį šloviname geras dalykas jis padarė mano life.Thank Dievas galiu šypsotis vėl aš rekomenduoju šią įmonę visiems tiems, kurie buvo suklaidinti ir tie, kurie buvo apgauti, jie yra patikimi ir patikima. Tuo atveju, jums reikia sužinoti daugiau, e-mail dėl franklinosayandescott@gmail.com įmonė Siųskite juos šiandien ir jums bus malonu jums padarė.

Ponia Elžbieta Liza
Telaimina Dievas.

franklin scott, 2015-09-05, 01:58

Sveiki visi,
Aš esu ponia Elžbieta Liza Nuo Ohio JAV, aš greitai noriu naudoti šią laikmeną į šlyties apie tai, kaip Dievas vadovauja mane į teisėtu ir nekilnojamojo paskolos skolintojas, kuris transformavo mano gyvenimą nuo žolės malonę, gražu neturtingi, kad turtinga moteris parodymus kurie dabar gali pasigirti sveiką ir turtingo gyvenimo be streso ar finansinių sunkumų. Po tiek daug mėnesius bando gauti internete paskolą ir buvo scammed iš $ 5,200 suma tapau taip beviltiška gauti paskolą iš teisėtu paskolos skolintojas internete, kurie bus ne pridėti mano skausmai, tada i nutarė susisiekti keletą draugui mano, kuris neseniai gavo paskolą internetu, aptarėme apie problemą ir mūsų sudarymo ji man papasakojo apie žmogų, vadinamą J. Franklinas Osayande Scott, kuris yra Franklin osayande Scott paskola bendrovei el.paštu Vadovas: franklinosayandescott@gmail.com~~HEAD=pobj Taigi aš kreipėsi dėl Paskolos suma ($ 320,000.00 USD) su mažomis palūkanų norma 2%, todėl paskola buvo patvirtinta lengvai, be streso ir visiems preparatams, jeigu padarytų dėl paskolos pervedimo ir mažiau nei dvi (2) dienų paskolos buvo pervedamos į mano banko sąskaitą Taigi noriu patarti jokio poreikio paskolos greitai su juo susisiekti elektroniniu paštu vieną: franklinosayandescott@gmail.com jis nežino, esu tai daro Meldžiu, kad Dievas Jį šloviname geras dalykas jis padarė mano life.Thank Dievas galiu šypsotis vėl aš rekomenduoju šią įmonę visiems tiems, kurie buvo suklaidinti ir tie, kurie buvo apgauti, jie yra patikimi ir patikima. Tuo atveju, jums reikia sužinoti daugiau, e-mail dėl franklinosayandescott@gmail.com įmonė Siųskite juos šiandien ir jums bus malonu jums padarė.

Ponia Elžbieta Liza
Telaimina Dievas.

vicky Beny, 2015-09-06, 00:48

 PASKOLOS PASIŪLYMAI KREIPTIS DABAR

Laba diena, aš esu VICKY BENY pagal pavadinimą ir aš gyvena JAV, aš norėčiau kalbėti apie Dievo gerumą mano gyvenime po tiek mėnesių bando gauti internete paskolą ir buvo buvo scammed, kad aš tapo beviltiška gauti paskolą iš teisėtu skolintojas internete tada aš pamačiau iš draugo komentaras vadinamas Jokūbu ir jis kalbėjo apie šį teisėtu paskolos bendrovė, kurioje jis gavo savo paskolos greitai ir lengvai be jokio streso, todėl jis įvedė mane į vyras vadinamas J. Franklin, kuris kontroliuoja įmonė vadinama FRANKLIN paskolų fondus, todėl aš kreipėsi dėl paskolos sumą ($ 89,000.00USD) su mažomis palūkanų norma 2%, todėl paskola buvo patvirtinta ir pervedamos į mano banko sąskaitą, kuri buvo, kaip aš galėjo gauti savo paskolą išlaikyti savo skaldyti verslo veikia ir taip pat sumokėti savo sąskaitas, kad aš esu patarti kiekvienas iš jūsų, kurie yra suinteresuoti gauti paskola greitai ir lengvai maloniai susisiekti su jais elektroniniu paštu: {} franklinloans37@gmail.com gauti bet paskolos rūšį jums reikia šiandien , nes, kaip jums skaityti didžiausią liudijimą mano gyvenime.
vicky Beny, 2015-09-06, 00:48

PASKOLOS PASIŪLYMAI KREIPTIS DABAR Laba diena, aš esu VICKY BENY pagal pavadinimą ir aš gyvena JAV, aš norėčiau kalbėti apie Dievo gerumą mano gyvenime po tiek mėnesių bando gauti internete paskolą ir buvo buvo scammed, kad aš tapo beviltiška gauti paskolą iš teisėtu skolintojas internete tada aš pamačiau iš draugo komentaras vadinamas Jokūbu ir jis kalbėjo apie šį teisėtu paskolos bendrovė, kurioje jis gavo savo paskolos greitai ir lengvai be jokio streso, todėl jis įvedė mane į vyras vadinamas J. Franklin, kuris kontroliuoja įmonė vadinama FRANKLIN paskolų fondus, todėl aš kreipėsi dėl paskolos sumą ($ 89,000.00USD) su mažomis palūkanų norma 2%, todėl paskola buvo patvirtinta ir pervedamos į mano banko sąskaitą, kuri buvo, kaip aš galėjo gauti savo paskolą išlaikyti savo skaldyti verslo veikia ir taip pat sumokėti savo sąskaitas, kad aš esu patarti kiekvienas iš jūsų, kurie yra suinteresuoti gauti paskola greitai ir lengvai maloniai susisiekti su jais elektroniniu paštu: {} franklinloans37@gmail.com gauti bet paskolos rūšį jums reikia šiandien , nes, kaip jums skaityti didžiausią liudijimą mano gyvenime.,...

williams loans, 2015-09-06, 03:34

 SKUBI PASKOLOS PASIŪLYMAI KREIPTIS DABAR.

Labas, Mano vardas yra ponia Morgan Robertas, aš esu iš Ohio JAV, aš vedęs, turiujau ieško tikra paskola bendrovei per pastaruosius 5 mėnesius irviskas, ką aš turiu, buvo krūva sukčiai, kurie padarė mane pasitikėti juos ir pabaigojedienos, jie paėmė mano pinigus, nesuteikiant nieko mainais, visamano viltis buvo prarasta, aš susipainiojo ir nusivylė, manau, kad tai yra labaisunku išmaitinti savo šeimą, aš niekada norėjo turėti niekosu paskolų bendrovių internete, todėl nuėjau pasiskolinti pinigus išdraugas, aš jai pasakiau, visa tai atsitiko, ir ji sakė, kad gali man padėti, kadji žino, paskolos bendrovė, kuri gali padėti man su bet paskolos sumosreikia man su labai mažomis palūkanų norma 2%, kad ji ką tik gavoPaskola iš jų, ji nukreipta mane, kaip kreiptis dėl paskolos, aškaip ji man pasakė, aš prašė su jais elektroniniu paštu: (williamsloans14@gmail.com), aš niekada tikėjo, bet aš bandžiau ir manoDidžiausias siurprizas aš turiu paskolą per 24 valandas, aš negalėjo patikėti,Aš esu laimingas ir turtingas vėl ir aš padėkoti Dievui, kad tokios paskolosįmonės, kaip tai vis dar egzistuoja šitai sukčiai visame vietose,Prašome aš patars kiekvienas ten, kuriems reikia paskolos eiti(williamsloans14@gmail.com) jie niekada nepavyks jums, irjūsų gyvenimas turi keistis, nes mano padarė.
elijah roland, 2015-09-12, 04:59

Labas

Prašyti greitas ir patogus paskolos atsiperka sąskaitas ir pradėti naują finansavimo savo projektus vienu pigiausių palūkanų norma 3%. Ar susisiekti su mumis šiandien per: elijahloanfirm@outlook.com su paskolos suma, kurios reikia, nes mūsų minimalus paskolos pasiūlymas yra 1,000.00 bet paskolų suma pasirinkimas. Aš esu sertifikuota, registruotų ir teisėtas skolintojui. Jūs galite susisiekti su manimi šiandien, jei jus domina gauti šią paskolą

Paštas: elijahloanfirm@outlook.com

J. Elijas Roland

RL LENDER, 2015-09-12, 23:37
Sveiki visi, Aš esu privatus skolintojas, galiu pasiūlyti paskolą 2% tai yra teisėtas bendrovė garbę ir skirtumas esame pasirengę jums padėti bet kokią finansinę problemą, kad esate siūlome visą rūšies paskolą, todėl, jei jus domina šios paskolos pasiūlymas prašome susisiekti su mumis mūsų elektroninio pašto: rllender@hotmail.com Taip pat teikia tolesnius informaciją, kad galėtume tęsti su paskola iš karto. Vardas: Reikalinga suma: Trukmė: Šalis: Tikslas Paskolos grąžinimo būdas: Mėnesio pajamos: Telefono numeris: Susisiekite su mumis aukščiau informacijos apie mūsų elektroninio pašto adresą: rllender@hotmail.com Linkėjimai jums visiems.
okowa, 2015-09-14, 16:36

 Labas,

Tai yra informuoti plačiąją visuomenę, kad ponia Malonė Okowa, privati paskola skolintojas turi atverti finansinę galimybę visiems reikia bet kokią finansinę pagalbą. Mes apdalinti paskolą 2% palūkanų norma privatiems asmenims, įmonėms ir įmonių pagal aiškia ir suprantama forma ir būklės. Susisiekite su mumis šiandien elektroniniu paštu adresu: (embassyloanfirm@gmail.com)
Mr.Anthony Dave., 2015-09-17, 09:02

 * Ar jums reikia skubiai paskolą?

* Mothly grąžinimo pradėti per 8 mėnesius po to, kai surinkti paskolą savo banko sąskaitą.* Žemos palūkanų normos 2%* Grąžinimas ilgalaikis (1-30 metų) laikotarpį.* Lanksti paskolų terminai ir mėnesiniai mokėjimai.* Kiek laiko tai užtruks finansuoti? Pateikę paraišką paskolai gautiGalite tikėtis preliminarus atsakymas mažiau nei 24 valandas, o ***.*** Finansavimą pagal 7296 valandas po informacijos gavimo, turime.iš tavęs Susisiekite su mumis dabarPaštas: trustloan87@gmail.com Mr.Anthony Deivis.generalinis direktorius
ponia Elena, 2015-09-19, 00:24

Ar jums jokių finansinių sunkumų? Ar jums reikia paskolą pradėti verslą ar apmokėti sąskaitas? Mes apdalinti paskola žmonių, kurie reikia pagalbos. Taikyti dabar elektroniniu paštu: elenanino07@gmail.com

Dėkojame ir God bless
ponia Elena

Komentuoti

Jūsų vardas:*
Komentaras:*
Komentaro ilgis negali būti ilgesnis nei 2000 simbolių
Žvaigždute (*) pažymėti laukeliai privalo būti užpildyti.

Spausdami "Komentuoti", Jūs sutinkate su "Informacijos įvedimo taisyklėmis" ir "Atsakomybės ribojimo ir privatumo" sąlygomis.