2009-01-15, 00:08
UAB Darbo konsultacijos

ĮDARBINIMO AGENTURA UŽSIENYJE UAB DARBO KONSULTACIJOS

Sveiki. Visiems norėčiau draugiškai patarti, kad nesikreiptumėte i šia aferistų firmą. Kuri paima pinigus ir nei darbo duoda, nei pinigų negrąžina. Sumokėjome su kolega už neva įdarbinimą ir pralaukėme mėnesį laiko. Jie mums sakė, kad išvažiuosim š.m. 12 dieną. Kai atėjo laikas išvažiuoti mums ponas direktorius iš pradžiu sakė, kad reik dar palaukti kokias 2-3 savaites nes Norvegijoje šiuo metu krize ir nėra darbų. Paskui pradėjo siulyti važiuoti i kitas šalis į kurias mes visai nenorėjome važiuoti. Tada mes pareikalavome, kad gražintu sumokėtus pinigus.

Tada prasidėjo linksmybės. Mano kolegai iskart grąžino, o man ne, nes mano sutarties tipo jie nemato ataskaitose ir nemato, kad as sumokėjęs pinigus. Nors aš turėjau sutartį, pinigu paėmimo orderį ir t.t. Tada tas direktorius pradėjo kaltinti savo darbuotojus neva jie sudarinėjo fiktyvias sutartis ir savinosi iš jo firmos pinigus. Po kurio laiko mums pavyko išsiaiškinti, kad ta mano sutartis tikrai yra, pinigai pervesti i firmos sąskaita ir t.t. Tada vėl pareikalavus grązinti pinigus direktorius atsakė, kad as juos atgausiu po viso tyrimo, nes jis iš savo kišenes nemokės. Mano manymu jis bando nusiplauti apkaltinęs savo firmos darbuotojus. Dar galečiau daug pasakoti apie sugaišta laiką, nervus ir t.t., bet manau mintį supratot.

E (Kauno m.)

Skaitytojų komentarai

G 2009-01-24, 20:07

Norvegijoje jokios krizės nėra! Šiek tiek sumažėjusi tikimybė susirasti darbą, nes daug žmonių nori emigruoti į Norvegiją dėl krizių kitose šalyse.

asta 2009-03-25, 12:41

Netikekite ta firma,paima uz idarbinima pinigus, nuveza ir sedi ten be darbo. AFERISTAI

t 2009-04-02, 13:47

Pasiule uzmoketi 1000 Lt,sako kad, idarbins Barselonoje. Kaip galvojete galima tiket?

barsa 2009-04-10, 13:38

Ispanijoje didziausias nedarbas, tarp europos sajungos saliu. Isdurs.

zaneta 2009-04-30, 13:32

pasidaro baisu, kai pasiskaitai tokiu komentaru.....idomu ar yra kokia idarbinimo agentura tikrai patikima ir ne ceraskinai

Rašyti komentarą

Komentaro ilgis negali būti ilgesnis nei 2000 simbolių

Spausdami "Komentuoti", Jūs sutinkate su "Informacijos įvedimo taisyklėmis" ir "Atsakomybės ribojimo ir privatumo" sąlygomis.