2018-07-19, 19:46
Rąstiniai namai

RĄSTINIAI NAMAI

Situacija tokia: 2017 m. rugpjūčio mėn. 14 d. buvo sudaryta rangos sutartis dėl namuko statybos su Vidu Bubelevičium. Medinis namas turėjo būtis pastatytas iki 2017 m. lapkričio 1 dienos. Buvo sumokėtas pirminis įnašas medienos užpirkimui, o paskui prasidėjo vilkinimas, galiausiai ignoravimas nekeliant telefono, neatsakant į laiškus.

O jau 2018 m. liepos 19 diena Vidas Bubelevičius atsiuntė nuotraukas, kuriose matosi, kad trečdalis namo surinkta, bet kaip pastebėjau iš sušutusios pajuodusios medienos, nes nuotraukose labai aiškiai ir ryškiai matosi medienos paviršiniai pajuodavimai, o tai jau yra grybinis užkratas.

Tokių užkratu ir spalvos pakitimo nesutvarkys jokie impregnantai.

Medienos paviršiniai pajuodavimai reiškia, kad prasidėjo medienos ardymo procesas.

Iš savo asmeninės patirties niekam nerekomenduočiau turėti jokių reikalų su šiuo asmeniu, nepasirašinėti jokių statybos rangos sutarčių.

Vidas Bubelevičius pastoviai pateikia skelbimus apie Rąstinių namų ir  pirčių statybą skelbiu.lt portale pateikdamas gražias nuotraukas.

 

Rimas (Vilniaus m.)

Skaitytojų komentarai

Raimundas 2019-06-04, 10:52

 Visiskai sutinku su Rimu, situo asmeniu negalima pasitiketi. 

Rašyti komentarą

Komentaro ilgis negali būti ilgesnis nei 2000 simbolių

Spausdami "Komentuoti", Jūs sutinkate su "Informacijos įvedimo taisyklėmis" ir "Atsakomybės ribojimo ir privatumo" sąlygomis.